gettext-examples-0.26-pre1 - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Hello, world!
sr: Здраво, свима!

en: This program is running as process number %d.
sr: Овај програм се извршава као процес број %d.

en: Hello world!
sr: Здраво свима!

en: This program is running as process number %s.
sr: Овај програм се извршава као процес број %s.

en: This is another text
sr: Ово је још један текст

en: This is yet another text
sr: Богами и ово је још један текст

en: Hello
sr: Здраво

en: Example Application
sr: Програм примера

en: Update text
sr: Опис ажурирања

en: Use XML markup
sr: Користи XML означавање

en: Whether to use XML markup in the text.
sr: Да ли ће да користи XML означавање у тексту.

en: This program is running as process number {:d}.
sr: Овај програм се извршава као процес број {:d}.

en: This program is running as process number %1.
sr: Овај програм се извршава као процес број %1.

en: Hello example
sr: Пример „Здраво“

en: Hello world example
sr: Пример „Здраво свима“

en: This program is running as process number %(pid)d.
sr: Овај програм се извршава као процес број %(pid)d.

en: This program is running as process number {0}.
sr: Овај програм се извршава као процес број {0}.

en: This program is running as process number ~D.
sr: Овај програм се извршава као процес број ~D.

en: This program is running as process number {}.
sr: Овај програм се извршава као процес број {}.

en: Hello %s
sr: Здраво %s

en: This program is running as process number %{pid}.
sr: Овај програм се извршава као процес број %{pid}.

en: This program is running as process number $pid.
sr: Овај програм се извршава као процес број $pid.

en: This program is running as process number %u.
sr: Овај програм се извршава као процес број %u.

en: This program is running as process number {pid}.
sr: Овај програм се извршава као процес број {pid}.
