gst-plugins-bad-1.24.0 - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: No URL set.
sl: Ni nastavljenega naslova URL.

en: OpenCV failed to load template image
sl: OpenCV ni uspel naložiti slike predloge

en: Could not read title information for DVD.
sl: Podatkov naslova DVD-ja ni mogoče prebrati.

en: Failed to open DVD device '%s'.
sl: Napaka med odpiranjem DVD naprave "%s".

en: Failed to set PGC based seeking.
sl: Napaka med nastavljanjem iskanja PGC.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
sl: DVD-ja ni mogoče prebrati. Verjetno je DVD šifriran, knjižnica za dešifriranje pa ni nameščena.

en: Could not read DVD.
sl: DVD-ja ni mogoče prebrati.

en: This file contains no playable streams.
sl: Datoteka ne vsebuje pretokov za predvajanje.

en: Could not open sndfile stream for reading.
sl: Ni bilo mogoče odpreti toka sndfile za branje.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
sl: Ustvarjena datoteka ima daljši čas pred predvajanjem, kot je trajanje tokov

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
sl: Predmet »%s« manjka - preverite namestitev paketa GStreamer.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
sl: Mesto datoteke je nastavljeno na NULL, nastavite ga na veljavno ime datoteke

en: Digitalzoom element couldn't be created
sl: Elementa digitalnega zooma ni bilo mogoče ustvariti

en: Subpicture format was not configured before data flow
sl: Oblika podslike ni bila prilagojena pred pretokom podatkov

en: Failed to get fragment URL.
sl: Ni bilo mogoče pridobiti URL-ja fragmenta.

en: Couldn't download fragments
sl: Fragmentov ni bilo mogoče prenesti

en: Internal data stream error.
sl: Notranja napaka pretoka podatkov.

en: Device "%s" does not exist.
sl: Naprava "%s" ne obstaja.

en: Could not open frontend device "%s".
sl: Čelne naprave "%s" ni mogoče odpreti.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
sl: Nastavitev čelne naprave "%s" ni mogoče pridobiti.

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
sl: Ni mogoče našteti sistemov dostave iz čelne naprave »%s«.

en: Could not open file "%s" for reading.
sl: Datoteke "%s" ni mogoče odpreti za branje.

en: Couldn't find channel configuration file
sl: Prilagoditvene datoteke kanala ni bilo mogoče najti

en: Couldn't load channel configuration file: '%s'
sl: Prilagoditvene datoteke kanala ni bilo mogoče naložiti: »%s«

en: Couldn't find details for channel '%s'
sl: Ni bilo mogoče najti podrobnosti za kanal »%s«

en: No properties for channel '%s'
sl: Ni lastnosti za kanal »%s«

en: Failed to set properties for channel '%s'
sl: Nastavitev lastnosti za kanal »%s« ni uspela

en: Couldn't find channel configuration file: '%s'
sl: Prilagoditvene datoteke kanala ni bilo mogoče najti: »%s«

en: Channel configuration file doesn't contain any channels
sl: Prilagoditvena datoteka kanala ne vsebuje kanalov
