wget2 2.2.1 - en to ms translation catalogue (81 entries)

en: Unmatched ) or \)
ms: Tiada padanan ) atau \)

en: No previous regular expression
ms: Tiada regular expression terdahulu

en: cannot create pipe
ms: tidak dapat mencipta paip

en: memory exhausted
ms: kehabisan memori

en: Failed to open %s
ms: Gagal untuk membuka %s

en: No memory
ms: Tiada ingatan

en: Invalid value
ms: Nilai tidak sah

en: Timeout
ms: Masa tamat

en: Connect error
ms: Ralat sambungan

en: Handshake error
ms: Ralat jabat tangan

en: Failed to parse XML
ms: Gagal menghurai XML

en: Failed to open file
ms: Gagal membuka fail

en: Error parsing URL
ms: Ralat menghurai URL

en: Failed to bind
ms: Gagal untuk mengikat

en: Failed to connect
ms: Gagal menyambung

en: Failed to fork '%s'
ms: Gagal mencabang '%s'

en:   Valid since: %s
ms:   Sah sejak: %s

en:   Expires: %s
ms:   Tamat tempoh: %s

en:   Fingerprint: %s
ms:   Cap jari: %s

en:   Version: #%d
ms:   Versi: #%d

en:   Issuer's DN: %s
ms:   DN Pengeluar: %s

en: Ephemeral DH using prime of %d bits
ms: Ephemeral DH menggunakan perdana %d bit.

en: Protocol: %s
ms: Protokol: %s

en: Certificate Type: %s
ms: Jenis Sijil: %s

en: ERROR
ms: RALAT

en: WARNING
ms: AMARAN

en: Invalid value '%s'
ms: Nilai tidak sah '%s'

en: Unknown option '%s'
ms: Pilihan '%s' tidak diketahui

en: Option 'no-%s' doesn't allow an argument
ms: Pilihan 'no-%s' tidak membenarkan hujah

en: Option '%s' doesn't allow an argument
ms: Pilihan '%s' tidak membenarkan hujah

en: Failed to parse: '%s'
ms: Gagal menghurai: '%s'

en: Unknown option '-%c'
ms: Pilihan tidak diketahui '-%c'

en: Password for user "%s":
ms: Katalaluan untuk pengguna "%s":

en: Password:
ms: Katalaluan:

en: Cannot create pipe
ms: Tidak dapat mencipta paip

en: Failed to open %s
ms: Gagal untuk membuka %s

en: Failed to open '%s' (%d)
ms: Gagal membuka '%s' (%d)

en: Options for %s:
ms: Pilihan untuk %s:

en: Failed to connect: %s
ms: Gagal menyambung: %s

en: set by user
ms: ditetapkan oleh pengguna

en: Link conversion disabled for '%s'
ms: Penukaran pautan dilumpuhkan untuk '%s'

en: Filename conversion disabled for '%s'
ms: Penukaran nama fail dilumpuhkan untuk '%s'

en: set by document
ms: ditetapkan oleh dokumen

en: default, encoding not specified
ms: default, pengekodan tidak dinyatakan

en: URI content encoding = '%s' (%s)
ms: Pengenkodan kandungan URI = '%s' (%s)

en: BASE '%.*s' not usable (missing absolute base URI)
ms: BASE '%.*s' tidak boleh digunakan (URI asas mutlak tiada)

en: Cannot resolve BASE URI %.*s
ms: Tidak dapat menghuraikan URI BASE %.*s

en: URL '%.*s' not followed (action/formaction attribute)
ms: URL '%.*s' tidak diikuti (ciri tindakan/tindakan borang)

en: URL '%.*s' not followed (page requisites + level)
ms: URL '%.*s' tidak diikuti (syarat halaman + tahap)

en: URL '%.*s' not followed (missing base URI)
ms: URL '%.*s' tidak diikuti (URI asas tiada)

en: found %d url(s) (base=%s)
ms: menemui %d url (asas=%s)

en: URL '%.*s' not followed (not matching sitemap location)
ms: URL '%.*s' tidak diikuti (tidak sepadan dengan lokasi peta laman)

en: URL '%.*s' not followed (already known)
ms: URL '%.*s' tidak diikuti (telah diketahui)

en: found %d sitemap url(s) (base=%s)
ms: menemui %d url peta laman (asas=%s)

en: Invalid file length %llu
ms: Panjang fail tidak sah %llu

en: No download mirrors found
ms: Tiada pelayan cermin muat turun dijumpai

en: Metalink file name is missing or empty
ms: Nama fail metalink tiada atau kosong

en: URI content encoding = '%s'
ms: Pengenkodan kandungan URI = '%s'

en: Failed to set file date (%d)
ms: Gagal menetapkan tarikh fail (%d)

en: Failed to write to STDOUT (%td, errno=%d)
ms: Gagal menulis ke STDOUT (%td, errno=%d)

en: Failed to rename %s to %s (errno=%d)
ms: Gagal menamakan semula %s ke %s (errno=%d)

en: Failed to unlink '%s' (errno=%d)
ms: Gagal nyahpaut '%s' (errno=%d)

en: Saving ']8;;file://%s%s\%s]8;;\'
ms: Menyimpan ']8;;file://%s%s\%s]8;;\'

en: Saving '%s'
ms: Menyimpan '%s'

en: Failed to write file %s (%zd, errno=%d)
ms: Gagal menulis fail %s (%zd, errno=%d)

en: File '%s' already there; not retrieving.
ms: Fail '%s' sudah ada; tidak mendapatkan semula.

en: Directory / file name clash - not saving '%s'
ms: Pertembungan direktori / nama fail - tidak menyimpan '%s'

en: Failed to open '%s' (%d)
ms: Gagal membuka '%s' (%d)

en: Failed to save extended attribute %s
ms: Gagal menyimpan atribut lanjutan %s

en: # got header %zu bytes:
    %s
ms: # mendapat pengepala %zu bytes:
    %s

en: Failed to open .netrc file '%s' (%d): %s
ms: Gagal membuka fail .netrc '%s' (%d): %s

en: Failed to fsync errno=%d
ms: Gagal untuk fsync errno=%d

en: Continuing in background, pid %lu.
ms: Meneruskan di belakang, pid %lu.

en: Output will be written to %s.
ms: Keluaran akan ditulis ke %s.

en: fake_fork_child() failed
ms: fake_fork_child() gagal

en: fake_fork() failed
ms: fake_fork() gagal

en: Failed to fork (%d)
ms: Gagal untuk mencabang (%d)

en: Continuing in background, pid %d.
ms: Meneruskan di belakang, pid %d.

en: Failed to redirect stdin to /dev/null.
ms: Gagal mengubah hala stdin ke /dev/null.

en: Failed to redirect stdout to /dev/null.
ms: Gagal mengubah hala stdout ke /dev/null.

en: Failed to redirect stderr to /dev/null.
ms: Gagal mengubah hala stderr ke /dev/null.
