dialog 1.3.20251001 - en to ms translation catalogue (34 entries)

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Cancel
ms: Batal

en: EXIT
ms: KELUAR

en: Extra
ms: Ekstra

en: Help
ms: Bantuan

note: Headline "Month"
en: Month
ms: Bulan

note: Headline "Year"
en: Year
ms: Tahun

en: Expected %d arguments, found only %d
ms: Dijangka %d hujah, dijumpai hanya %d

en: Expected %d arguments, found extra %d
ms: Dijangka %d hujah, dijumpai tambahan %d

en: Rename
ms: Tukar nama

en: Cannot open input-fd
ms: Tidak dapat membuka input-fd

en: Cannot open output-fd
ms: Tidak dapat membuka output-fd

en: Expected a filename for %.*s
ms: Menjangka nama fail untuk %.*s

en: Expected a box option
ms: Menjangka pilihan kotak

en: Unexpected widget with --separate-output %.*s
ms: Widget tidak dijangka dengan --separate-output %.*s

en: Unexpected option %.*s
ms: Pilihan tidak dijangka %.*s

en: Unknown option %.*s
ms: Pilihan %.*s tidak diketahui

en: Expected at least %d tokens for %.*s, have %d
ms: Menjangka sekurang-kurangnya %d token untuk %.*s, mempunyai %d

en: Expected no more than %d tokens for %.*s, have %d
ms: Menjangka tidak lebih dari %d token untuk %.*s, mempunyai %d

en: Expected --and-widget, not %.*s
ms: Menjangka --and-widget, bukan %.*s

en: Directories
ms: Direktori

en: Files
ms: Fail

en: Succeeded
ms: Berjaya

en: Failed
ms: Gagal

en: Passed
ms: Lulus

en: Completed
ms: Selesai

en: Checked
ms: Diperiksa

en: Done
ms: Selesai

en: Skipped
ms: Dilangkau

en: In Progress
ms: Sedang Dilaksanakan

en: N/A
ms: Tiada

en: Overall Progress
ms: Kemajuan Keseluruhan

en: Search
ms: Cari
