scrollkeeper 0.3.15-pre1 - en to uk translation catalogue (237 entries)

en: Usage: scrollkeeper-install [-n] [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF FILE>
uk: Використання: scrollkeeper-install [-n] [-v] [-q] [-p <КАТАЛОГ_БД_SCROLLKEEPER>] <ФАЙЛ OMF>

en: Could not create database.  Aborting install.
uk: Неможливо створити базу даних. Встановлення перервано.

en: Registering %s
uk: Триває реєстрація %s

en: Unable to register %s
uk: Неможливо зареєструвати %s

en: Usage: scrollkeeper-preinstall [-n] <DOC FILE> <OMF FILE> <NEW OMF FILE>
uk: Використання: scrollkeeper-preinstall [-n] <ФАЙЛ DOC> <ФАЙЛ OMF> <НОВИЙ ФАЙЛ OMF>

en: Unable to update URL in OMF file %s.  Copying OMF file unchanged.
uk: Неможливо оновити URL у OMF файлі %s.  Файл OMF буде скопійовано без змін.

en: Usage: scrollkeeper-uninstall [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF FILE>
uk: Використання: scrollkeeper-uninstall [-v] [-q] [-p <КАТАЛОГ_БД_SCROLLKEEPER>] <ФАЙЛ OMF>

en: Unregistering %s
uk: Триває анулювання реєстрації %s

en: Usage: %s [-n] [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] [-o <OMF_DIR>]
uk: Використання: %s [-n] [-v] [-q] [-p <КАТАЛОГ_БД_SCROLLKEEPER>] [-o <КАТАЛОГ_OMF>]

en: %s: warning: %s overrides %s
uk: %s: увага: %s переписує %s

en: Could not create database.  Aborting update.
uk: Неможливо створити базу даних.  Оновлення перервано.

en: %s: %s: is not a directory
uk: %s: %s: не є каталогом

en: Updating %s
uk: Триває оновлення %s

en: Unable to complete update.  Could not register %s
uk: Оновлення завершити неможливо. Не вдається зареєструвати %s

en: Cannot stat %s
uk: Неможливо отримати інформацію про файл %s

en: Owner of %s is not the current user
uk: Власник %s не є поточним користувачам

en: Wrong permissions for %s
uk: Неправильні права для %s

en: Unknown error on directory creation of %s (%s)
uk: Невідома помилка при створенні каталогу %s (%s)

en: Unable to determine username.
uk: Неможливо зареєструвати ім'я користувача.

en: Cannot open temporary file.
uk: Неможливо відкрити тимчасовий файл.

en: %s: Cannot open temp file: %s
uk: %s: Неможливо відкрити тимчасовий файл: %s

en: Usage: %s [-v] <LOCALE> <CATEGORY TREE FILE NAME>
uk: Використання: %s [-v] <ЛОКАЛЬ> <НАЗВА ФАЙЛУ З ДЕРЕВОМ КАТЕГОРІЙ>

en: No Content List for this locale.
uk: Немає списку вмісту для цієї локалі.

en: %s: out of memory: %s
uk: %s: недостатньо пам'яті: %s

en: OMF validation error: %s
uk: Помилка перевірки правильності OMF: %s

en: TOC file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
uk: Файл TOC не існує, його не можна прочитати, або ж він не є правильним документом XML: %s

en: OMF file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
uk: Файл OMF не існує, його не можна прочитати, або ж він не є правильним документом XML: %s

en: Could not parse ScrollKeeper-OMF DTD: %s
uk: Не вдається проаналізувати ScrollKeeper-OMF DTD: %s

en: OMF file [%s] does not validate against ScrollKeeper-OMF DTD: %s
uk: OMF файл [%s] не є правильним при перевірці на ScrollKeeper-OMF DTD: %s

note: This should not happen
en: Failed to locate an <OMF> element.
uk: Помилка при відшукуванні елементу <OMF>.

note: This should not happen
en: <OMF> node has no children.
uk: Вузол <OMF> не містить інших вузлів.

en: Content list file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
uk: Файл переліку змісту відсутній, його неможливо прочитати, або ж він не є правильним документом XML: %s

en: Extended content list file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
uk: Файл розширеного переліку змісту відсутній, його неможливо прочитати, або ж він не є правильним документом XML: %s

en: wrong content list file %s
uk: невірний файл списку вмісту %s

en: wrong extended content list file %s
uk: невірний файл розширеного списку вмісту %s

en: %s missing
uk: %s відсутній

en: cannot create temporary file %s
uk: Неможливо створити тимчасовий файл %s

en: Could not create directory %s : %s
uk: Неможливо створити каталог %s : %s

en: OMF file was not well-formed.
uk: Файл OMF не є правильним.

en: Could not find root element of OMF file.
uk: Неможливо знайти кореневий елемент у OMF файлі.

en: Root element of OMF file is not <omf>.
uk: Кореневим елементом OMF файлу не є <omf>.

en: OMF file does not have <resource> element.
uk: Файл OMF не містить елемент <resource>.

en: Usage: scrollkeeper-extract <xml file> <stylesheet 1> <output file 1> <stylesheet 2> <output file 2> ...
uk: Використання: scrollkeeper-extract <файл xml> <файл стилю 1> <вихідний файл 1> <файл стилю 2> <вихідний файл 2> ...

en: Unrecognized file type: %s
uk: Невідомий тип файлу: %s

en: 3D Modelling
uk: 3D Моделювання

en: 3D Rendering
uk: 3D рендерінг

en: ADA
uk: Мова програмування ADA

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Accessories
uk: Приладдя

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Amusement
uk: Розваги

en: Analysis
uk: Аналіз

en: AppleTalk
uk: Мережа AppleTalk

en: Applets
uk: Аплети

en: Applications
uk: Додатки

en: Arcade
uk: Аркада

en: Archiving
uk: Пакування

en: Arts
uk: Мистецтво

en: Astronomy
uk: Астрономія

en: Astrophysics
uk: Астрофізика

en: BIND
uk: Програма BIND

en: Backups
uk: Резервне копіювання

en: Biology
uk: Біологія

en: Board
uk: На дошці

en: Build Tools
uk: Засоби побудови

en: C
uk: Мова програмування C

en: C++
uk: Мова програмування C++

en: CAD
uk: Програми CAD

en: CD Mastering
uk: Створення CD

en: CDE
uk: Середовище CDE

en: CLI
uk: Програми CLI

en: Calculating
uk: Обрахункові

en: Caldera
uk: Дистрибутив Caldera

en: Calendar
uk: Календар

en: Capture
uk: Знімок

en: Chat
uk: Чат

en: Chemistry
uk: Хімія

en: Clock
uk: Годинник

en: Clocks
uk: Годинники

en: Code Generators
uk: Генератори коду

en: Compression
uk: Стиснення

en: Computer Science
uk: Комп'ютерна наука

en: Config Files
uk: Файли конфігурації

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Configuration Tools
uk: Засоби налаштовування

en: Conversion
uk: Перетворення

en: Core Desktop
uk: Ядро середовища

en: Cryptography
uk: Криптографія

en: Data Processing
uk: Обробка даних

en: Database
uk: База даних

en: Databases
uk: Бази даних

en: Debian
uk: Дистрибутив Debian

en: Debuggers
uk: Засоби налагодження

en: Desktop
uk: Робоче середовище

en: Desktop Preferences
uk: Настройки середовища

en: Development
uk: Розробка

en: Development Tools
uk: Засоби розробки

en: Display
uk: Відображення

en: Distributions
uk: Розповсюдження

en: Drawing
uk: Креслення

en: Editing
uk: Редагування

en: Education
uk: Освіта

en: Email
uk: Пошта

en: English
uk: Англійська

en: Environments
uk: Оточення

en: FTP
uk: Програми FTP

en: Fax
uk: Факс

en: Fighting
uk: Боротьба

en: File Sharing
uk: Спільний доступ до файлів

en: File Utilities
uk: Програми роботи з файлами

en: Filesystems
uk: Файлові системи

en: Financial
uk: Фінанси

en: Firewall
uk: Брандмауер

en: First Person Shooters
uk: Стрілялки

en: Fonts
uk: Шрифти

en: GNOME
uk: Середовище GNOME

en: GTK+
uk: Пакет GTK+

en: GUI
uk: Графічний інтерфейс

en: Games
uk: Ігри

en: General
uk: Загальне

en: Genetics
uk: Генетика

en: Graphics
uk: Графіка

en: HTTP
uk: Протокол HTTP

en: Hardware
uk: Обладнання

en: IDEs
uk: Інтегровані середовища

en: Input Devices
uk: Пристрої введення

en: Internet
uk: Інтернет

en: Internet Phone
uk: Інтернет-телефонія

en: Introductory
uk: Представлення

en: Intrusion Detection
uk: Виявлення вторгнення

en: Java
uk: Мова програмування Java

en: KDE
uk: Середовище KDE

en: Kernels
uk: Ядра

en: Language
uk: Мова

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Licenses
uk: Ліцензії

en: Local
uk: Локальне

en: Login Managers
uk: Менеджери авторизації

en: Mandrake
uk: Дистрибутив Mandrake

en: Math
uk: Математика

en: Maths
uk: Математика

en: Messaging
uk: Повідомлення

en: Mixers
uk: Мікшери

en: Monitors
uk: Монітори

en: Multimedia
uk: Мультимедія

en: Music
uk: Музика

en: Network
uk: Мережа

en: Networking
uk: Мережеві файлові системи

en: News
uk: Новини

en: Office
uk: Офіс

en: Other
uk: Інше

en: PCI/ISA/PCMCIA
uk: Шини PCI/ISA/PCMCIA

en: PIM
uk: Персональний інформаційний менеджер

en: PPP
uk: Протокол PPP

en: Package Management
uk: Керування пакетами

en: Packaging
uk: Системи пакетів

en: Perl
uk: Мова програмування Perl

en: Physics
uk: Фізика

en: Players
uk: Програвачі

en: Plotting
uk: Векторне креслення

en: Preferences
uk: Настройки

en: Presentation
uk: Презентація

en: Printing
uk: Друк

en: Processor
uk: Процесор

en: Profiling
uk: Профілювання

en: Programming
uk: Програмування

en: Programs
uk: Програми

en: Publishing
uk: Видавництво

en: Puzzles
uk: Загадки

en: Python
uk: Мова програмування Python

en: Qt
uk: Пакет Qt

en: RAD
uk: Швидка розробка додатків (RAD)

en: Recording
uk: Запис

en: Red Hat
uk: Дистрибутив Red Hat

en: Remote
uk: Віддалене

en: Role-Playing
uk: Рольові

en: SMB
uk: Протокол SMB

en: SSH
uk: Протокол SSH

en: Science
uk: Наука

en: Scientific
uk: Наукові

en: Screensavers
uk: Зберігачі екрану

en: Security
uk: Безпека

en: Services
uk: Служби

en: Settings
uk: Установки

en: Simulation
uk: Симулювання

en: Slackware
uk: Дистрибутив Slackware

en: Sound
uk: Звук

en: Sound and Video
uk: Звук та відео

en: Speech
uk: Промова

en: Storage
uk: Зберігання

en: Strategy
uk: Стратегія

en: SuSE
uk: Дистрибутив SuSE

en: Syslog
uk: Системний журнал

en: System
uk: Система

en: System Administration
uk: Системне адміністрування

en: System Calls
uk: Системні виклики

en: System Tools
uk: Системні програми

en: TCP/IP
uk: Протокол TCP/IP

en: Tcl/Tk
uk: Мова програмування Tcl/Tk

en: Technology
uk: Технологія

en: Telnet
uk: Програми Telnet

en: Terminals
uk: Термінали

en: Testing
uk: Тестування

en: Text Editors
uk: Текстові редактори

en: Text Utilities
uk: Текстові програми

en: Tutorials
uk: Підручники

en: User Guides
uk: Довідники

en: Users
uk: Користувачі

en: Utilities
uk: Утиліти

en: Utility
uk: Утиліті

en: Version Control
uk: Контроль версій

en: Video
uk: Відео

en: Video Conferencing
uk: Відеоконференції

en: Viewing
uk: Перегляд

en: Virus
uk: Вірус

en: Visualisation
uk: Візуалізація

en: Web
uk: Веб

en: Web Publishing
uk: Веб-публікації

en: White Papers
uk: Стандарти

en: Window Managers
uk: Менеджери вікон

en: Word Processing
uk: Обробка тексту

en: gtk++
uk: Пакет gtk++

en: Invalid category file.
uk: Неправильний файл категорії.

en: Usage: scrollkeeper-tree-separate <tree file> <output directory>
uk: Використання: scrollkeeper-tree-separate <файл дерева> <каталог виводу>

en: File does not contain well-formed XML
uk: Файл не є правильним XML-файлом.

en: tree separation failed
uk: помилка відокремлення дерева

en: Unable to create localized category file: %s
uk: Неможливо створити локалізований файл категорії: %s

en: Creating localized category file: %s
uk: Створення локалізованого файлу категорії: %s

en: Unable to create all localized category files.
uk: Неможливо створити всі локалізовані файли категорії.

en: Cannot create temporary file: %s : %s
uk: Неможливо створити тимчасовий файл: %s : %s

en: Cannot read file: %s : %s
uk: Неможливо прочитати файл: %s : %s

en: Document is not well-formed XML: %s
uk: Документ не є правильним XML-файлом: %s

en: Cannot stat file: %s : %s
uk: Неможливо отримати інформацію про файл: %s : %s

en: Cannot apply stylesheet to document of type: %s
uk: Неможливо застосувати стильову таблицю до документу типу: %s

en: Cannot open output file: %s : %s
uk: Неможливо відкрити файл виводу: %s : %s

en: Cannot stat stylesheet file: %s : %s
uk: Неможливо отримати інформацію про файл стильової таблиці: %s : %s

en: Usage: %s
uk: Використання: %s
