Scrollkeeper - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: %s: warning: %s overrides %s
uk: %s: увага: %s переписує %s

en: %s: %s: is not a directory
uk: %s: %s: не є каталогом

en: No Content List for this locale!!!
uk: Нмає списку вмісту для цієї локалі!!!

en: %s: out of memory: %s
uk: %s: вихід за межі пам'яті: %s

en: wrong content list file %s
uk: невірний файл списку вмісту %s

en: wrong extended content list file %s
uk: невірний розширений файл списку вмісту %s

en: %s missing
uk: %s відсутній
