balsa - en to sl translation catalogue (143 entries)

en: Usage: scrollkeeper-preinstall <DOC FILE> <OMF FILE> <NEW OMF FILE>
sl: Uporaba: scrollkeeper-preinstall <DATOTEKA DOC> <DATOTEKA OMF> <NOVA DATOTEKA OMF>

en: %s: warning: %s overrides %s
sl: %s: opozorilo: %s povozi %s

en: %s: %s: is not a directory
sl: %s: %s: ni imenik

en: Usage: %s [-v] <LOCALE> <CATEGORY TREE FILE NAME>
sl: Uporaba %s [-v] <LOCALE> <IME DATOTEKE KATEGORIJE DREVESA>

en: No Content List for this locale!!!
sl: Za ta locale ni seznama vsebine!!!

en: %s: out of memory: %s
sl: %s: zmanjkalo je pomnilnika: %s

en: wrong content list file %s
sl: napačna datoteka s seznamom vsebine %s

en: wrong extended content list file %s
sl: napačna datoteka z razširjenim seznamom vsebine %s

en: %s missing
sl: manjka %s

en: Usage: scrollkeeper-extract <xml file> <stylesheet 1> <output file 1> <stylesheet 2> <output file 2> ...
sl: Uporaba: scrollkeeper-extract <datoteka xml> <slogovna predloga 1> <izhodna datoteka 1> <slogovna predloga 2> <izhodna datoteka 2>...

en: 3D Modelling
sl: 3D modeliranje

en: 3D Rendering
sl: 3D izrisovanje

en: Administration
sl: Administracija

en: Amusement
sl: Zabava

en: Analysis
sl: Analiza

en: Applets
sl: Vstavki

en: Applications
sl: Programi

en: Arcade
sl: Arkade

en: Archiving
sl: Arhiviranje

en: Arts
sl: Umetnosti

en: Astronomy
sl: Astronomija

en: Astrophysics
sl: Astrofizika

en: Backups
sl: Varnostne kopije

en: Biology
sl: Biologoja

en: Board
sl: Odbor

en: Build Tools
sl: Orodja za izgradnjo

en: CD Mastering
sl: Izdelava CDjev

en: Calculating
sl: Računanje

en: Calendar
sl: Koledar

en: Capture
sl: Zajem

en: Chat
sl: Pogovor

en: Chemistry
sl: Kemija

en: Clock
sl: Ura

en: Clocks
sl: Ure

en: Code Generators
sl: Generatorji izvorne kode

en: Compression
sl: Kompresija

en: Computer Science
sl: Računalniška znanost

en: Config Files
sl: Nastavitvene datoteke

en: Configuration
sl: Nastavitev

en: Configuration Tools
sl: Orodja za nastavitve

en: Conversion
sl: Pogovor

en: Core Desktop
sl: Osnovno namizje

en: Cryptography
sl: Šifriranje

en: Data Processing
sl: Obdelava podatkov

en: Database
sl: Zbirka podatkov

en: Databases
sl: Zbirke podatkov

en: Debuggers
sl: Razhroščevalniki

en: Development
sl: Razvoj

en: Development Tools
sl: Razvojna orodja

en: Display
sl: Zaslon

en: Distributions
sl: Distribucije

en: Drawing
sl: Risanje

en: Editing
sl: Urejanje

en: Education
sl: Izobraževanje

en: Email
sl: E-pošta

en: English
sl: Angleščina

en: Environments
sl: Okolja

en: Fighting
sl: Bojevanje

en: File Sharing
sl: Deljenje datotek

en: File Utilities
sl: Pripomočki za delo z datotekami

en: Filesystems
sl: Datotečni sistemi

en: Financial
sl: Finance

en: Firewall
sl: Požarni zid

en: First Person Shooters
sl: Prvoosebne streljačine

en: Fonts
sl: Pisave

en: Games
sl: Igre

en: General
sl: Splošno

en: Genetics
sl: Genetika

en: Graphics
sl: Grafika

en: Hardware
sl: Storjna oprema

en: IDEs
sl: Integrirana razvojna okolja

en: Input Devices
sl: Vhodne naprave

en: Internet Phone
sl: Internetni telefon

en: Introductory
sl: Uvod

en: Intrusion Detection
sl: Zaznavanje vdorov

en: Kernels
sl: Jedra

en: Language
sl: Jezik

en: Libraries
sl: Knjižnice

en: Licenses
sl: Licence

en: Local
sl: Krajevno

en: Login Managers
sl: Upravljalniki prijav

en: Math
sl: Matematika

en: Maths
sl: Matimatika

en: Messaging
sl: Sporočanje

en: Mixers
sl: Mešalke

en: Monitors
sl: Nadzorniki

en: Multimedia
sl: Multimedija

en: Music
sl: Glasba

en: Network
sl: Mreža

en: Networking
sl: Omrežje

en: News
sl: Novice

en: Office
sl: Pisarna

en: Other
sl: Drugo

en: PIM
sl: Upravljanje osebnih podatkov

en: Package Management
sl: Upravljanje s paketi

en: Packaging
sl: Paketi

en: Physics
sl: Fizika

en: Players
sl: Igralci

en: Plotting
sl: Risanje grafov

en: Presentation
sl: Prezentacije

en: Printing
sl: Tiskanje

en: Processor
sl: Procesor

en: Profiling
sl: Merjenje hitrosti

en: Programs
sl: Programi

en: Publishing
sl: Založništvo

en: Puzzles
sl: Puzzle

en: RAD
sl: Rapidna razvojna okolja

en: Recording
sl: Snemanje

en: Remote
sl: Oddaljeno

en: Role-Playing
sl: Igranje vlog

en: Science
sl: Znanost

en: Scientific
sl: Znanstveno

en: Screensavers
sl: Zajemi zaslona

en: Security
sl: Varnost

en: Services
sl: Storitve

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Simulation
sl: Simulacija

en: Sound
sl: Zvok

en: Speech
sl: Govor

en: Storage
sl: Hramba

en: Strategy
sl: Stratekija

en: Syslog
sl: Sistemski dnevnik

en: System
sl: Sistem

en: System Calls
sl: Sistemski klici

en: Technology
sl: Tehnologija

en: Terminals
sl: Terminali

en: Testing
sl: Preizkušanje

en: Text Editors
sl: Urejevalniki besedil

en: Text Utilities
sl: Orodja za besedila

en: Tutorials
sl: Navodila

en: Users
sl: Uporabniki

en: Utilities
sl: Orodja

en: Utility
sl: Orodje

en: Version Control
sl: Nadzor različic

en: Video Conferencing
sl: Video konference

en: Viewing
sl: Pregledovanje

en: Virus
sl: Virusi

en: Visualisation
sl: Vizualizacija

en: Web
sl: Splet

en: Web Publishing
sl: Spletno založništvo

en: White Papers
sl: Dokumentacija (White papers)

en: Window Managers
sl: Upravljalniki oken

en: Word Processing
sl: Obdelovanje besedila
