scrollkeeper - en to pl translation catalogue (163 entries)

en: Usage: scrollkeeper-install [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF FILE>
pl: Użycie: scrollkeeper-install [-v] [-q] [-p <KATALOG_BAZY_DANYCH_SCROLLKEEPER>] <PLIK OMF>

en: Could not create database.  Aborting install.
pl: Nie można utworzyć bazy danych. Przerwano instalację.

en: Registering %s
pl: Rejestrowanie %s

en: Unable to register %s
pl: Nie można zarejestrować %s

en: Usage: scrollkeeper-preinstall <DOC FILE> <OMF FILE> <NEW OMF FILE>
pl: Użycie: scrollkeeper-preinstall <PLIK DOC> <PLIK OMF> <NOWY PLIK OMF>

en: Usage: scrollkeeper-uninstall [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF FILE>
pl: Użycie: scrollkeeper-uninstall [-v] [-q] [-p <KATALOG_BAZY_DANYCH_SCROLLKEEPER>] <PLIK OMF>

en: Unregistering %s
pl: Wyrejestrowywanie %s

en: Usage: %s [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] [-o <OMF_DIR>]
pl: Użycie: %s [-v] [-q] [-p <KATALOG_BAZY_DANYCH_SCROLLKEEPER>] [-o <PLIK_OMF>]

en: %s: warning: %s overrides %s
pl: %s: uwaga: %s nadpisuje %s

en: Could not create database.  Aborting update.
pl: Nie można utworzyć bazy danych. Przerwano aktualizację.

en: %s: %s: is not a directory
pl: %s: %s: nie jest katalogiem

en: Updating %s
pl: Aktualizowanie %s

en: Unable to complete update.  Could not register %s
pl: Nie można zakończyć aktualizacji. Nie można zarejestrować %s

en: Cannot open temporary file.
pl: Nie można otworzyć pliku tymczasowego.

en: Usage: %s [-v] <LOCALE> <CATEGORY TREE FILE NAME>
pl: Użycie: %s [-v] <KOD_USTAWIEŃ_NARODOWYCH> <NAZWA_PLIKU_Z_DRZEWEM_KATEGORII>

en: No Content List for this locale!!!
pl: Brak listy zawartości dla tych ustawień narodowych!

en: %s: out of memory: %s
pl: %s: brak pamięci: %s

en: OMF validation error: %s
pl: Błąd przy sprawdzaniu pliku OMF: %s

en: TOC file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
pl: Plik TOC nie istnieje, nie można go odczytać lub nie jest poprawnie zbudowanym plikem XML: %s

en: OMF file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
pl: Plik OMF nie istnieje, nie można go odczytać lub nie jest poprawnie zbudowanym plikem XML: %s

en: Could not parse ScrollKeeper-OMF DTD: %s
pl: Błąd przy analizie ScrollKeeper-OMF DTD: %s

en: OMF file [%s] does not validate against ScrollKeeper-OMF DTD: %s
pl: Plik OMF [%s] nie jest zgodny z ScrollKeeper-OMF DTD: %s

note: This should not happen
en: Failed to locate an <OMF> element.
pl: Nie można odnaleźć elementu <OMF>.

note: This should not happen
en: <OMF> node has no children.
pl: Węzeł <OMF> nie ma węzłów podrzędnych.

en: Content list file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
pl: Lista zawartości nie istnieje, nie można jej odczytać lub nie jest poprawnie zbudowanym plikiem XML: %s

en: Extended content list file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
pl: Rozszerzona lista zawartości nie istnieje, nie można jej odczytać lub nie jest poprawnie zbudowanym plikiem XML: %s

en: wrong content list file %s
pl: Niepoprawny plik listy zawartości %s

en: wrong extended content list file %s
pl: Niepoprawny rozszerzony plik listy zawartości %s

en: %s missing
pl: brak %s

en: Could not create directory %s : %s
pl: Nie można utworzyć katalogu %s: %s

en: OMF file was not well-formed.
pl: Plik OMF nie jest poprawnie zbudowany.

en: Could not find root element of OMF file.
pl: Nie można odnaleźć głównego elementu w pliku OMF.

en: Root element of OMF file is not <omf>.
pl: Głównym elementem w pliku OMF nie jest <omf>.

en: OMF file does not have <resource> element.
pl: Plik OMF nie zawiera elementu <resource>.

en: Usage: scrollkeeper-extract <xml file> <stylesheet 1> <output file 1> <stylesheet 2> <output file 2> ...
pl: Użycie: scrollkeeper-extract <plik xml> <arkusz stylów 1> <plik wyjściowy 1> <arkusz stylów 2> <plik wyjściowy 2> ...

en: Unrecognized file type: %s
pl: Nierozpoznany typ pliku: %s

en: 3D Modelling
pl: Modelowanie 3D

en: 3D Rendering
pl: Renderowanie 3D

en: Administration
pl: Administracja

en: Amusement
pl: Rozrywka

en: Analysis
pl: Aalizy

en: Applets
pl: Aplety

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Arcade
pl: Zręcznościowe

en: Archiving
pl: Archiwizacja

en: Arts
pl: Sztuka

en: Astronomy
pl: Astronomia

en: Astrophysics
pl: Astrofizyka

en: Backups
pl: Kopie zapasowe

en: Biology
pl: Biologia

en: Board
pl: Planszowe

en: Build Tools
pl: Narzędzia budowania

en: CD Mastering
pl: Tworzenie płyt CD

en: Calculating
pl: Obliczenia

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Capture
pl: Przechwytywanie

en: Chemistry
pl: Chemia

en: Clock
pl: Zegar

en: Clocks
pl: Zegary

en: Code Generators
pl: Generatory kodu

en: Compression
pl: Kompresja

en: Computer Science
pl: Informatyka

en: Config Files
pl: Pliki konfiguracyjne

en: Configuration
pl: Kofiguracja

en: Configuration Tools
pl: Narzędzia konfiguracyjne

en: Conversion
pl: Konwersja

en: Core Desktop
pl: Główne środowisko

en: Cryptography
pl: Kryptografia

en: Data Processing
pl: Przetwarzanie danych

en: Database
pl: Baza danych

en: Databases
pl: Bazy danych

en: Debuggers
pl: Debugery

en: Development
pl: Projektowanie

en: Development Tools
pl: Narzędzia projektowe

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Distributions
pl: Dystrybucje

en: Drawing
pl: Rysowanie

en: Editing
pl: Redagowanie

en: Education
pl: Edukacja

en: Email
pl: E-mail

en: English
pl: Angielski

en: Environments
pl: Środowiska

en: Fighting
pl: Walki

en: File Sharing
pl: Współdzielenie plików

en: File Utilities
pl: Narzędzia plikowe

en: Filesystems
pl: Systemy plików

en: Financial
pl: Finansowe

en: Firewall
pl: Zapora ogniowa

en: First Person Shooters
pl: FPS

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Games
pl: Gry

en: General
pl: Ogólne

en: Genetics
pl: Genetyka

en: Graphics
pl: Grafika

en: Hardware
pl: Sprzęt

en: IDEs
pl: IDE

en: Input Devices
pl: Urządzenia wejściowe

en: Internet Phone
pl: Telefonia internetowa

en: Introductory
pl: Wprowadzające

en: Intrusion Detection
pl: Wykrywanie intruzów

en: Kernels
pl: Jądra

en: Language
pl: Język

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Licenses
pl: Licencje

en: Local
pl: Lokalne

en: Login Managers
pl: Menedżery logowania

en: Math
pl: Matematyka

en: Maths
pl: Matematyka

en: Messaging
pl: Komunikacja

en: Mixers
pl: Miksery

en: Monitors
pl: Monitory

en: Music
pl: Mozyka

en: Network
pl: Sieć

en: Networking
pl: Sieć

en: News
pl: Nowiny

en: Office
pl: Biuro

en: Other
pl: Inne

en: Package Management
pl: Zarządzanie pakietami

en: Packaging
pl: Tworzenie pakietów

en: Physics
pl: Fizyka

en: Players
pl: Odtwarzacze

en: Plotting
pl: Kreślenie

en: Presentation
pl: Prezentacje

en: Printing
pl: Drukowanie

en: Processor
pl: Procesor

en: Profiling
pl: Profilowanie

en: Programs
pl: Programy

en: Publishing
pl: Publikowanie

en: Puzzles
pl: Puzzle

en: Recording
pl: Nagrywanie

en: Remote
pl: Zdalne

en: Role-Playing
pl: RPG

en: Science
pl: Nauka

en: Scientific
pl: Naukowe

en: Screensavers
pl: Wygaszacze ekranu

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Services
pl: Usługi

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Simulation
pl: Symulacyjne

en: Sound
pl: Dźwięk

en: Speech
pl: Mowa

en: Storage
pl: Przechowywanie

en: Strategy
pl: Strategie

en: System Calls
pl: Wywołania systemowe

en: Technology
pl: Technologia

en: Terminals
pl: Terminale

en: Testing
pl: Testowanie

en: Text Editors
pl: Edytory tekstowe

en: Text Utilities
pl: Narzędzia tekstowe

en: Tutorials
pl: Przewodniki

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Utilities
pl: Narzędzia

en: Utility
pl: Narzędzia

en: Version Control
pl: Kontrola wersji

en: Video Conferencing
pl: Konferencje video

en: Viewing
pl: Przeglądanie

en: Virus
pl: Wirus

en: Visualisation
pl: Wizualizacja

en: Web
pl: WWW

en: Web Publishing
pl: Publikowanie WWW

en: White Papers
pl: Dokumenty techniczne

en: Window Managers
pl: Menedżery okien

en: Word Processing
pl: Przetwarzanie tekstu
