Scrollkeeper - en to nl translation catalogue (159 entries)

en: Usage: scrollkeeper-install [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF FILE>
nl: Gebruik: scrollkeeper_install [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF BESTAND>

en: Could not create database.  Aborting install.
nl: Kon database niet aanmaken. Installatie annuleren.

en: Registering %s
nl: Registreren van %s

en: Unable to register %s
nl: Kon %s niet registreren

en: Usage: scrollkeeper-preinstall <DOC FILE> <OMF FILE> <NEW OMF FILE>
nl: Gebruik: scrollkeeper-preinstall <DOC BESTAND> <OMF BESTAND> <NIEUW OMF BESTAND>

en: Unable to update URL in OMF file %s.  Copying OMF file unchanged.
nl: NIet in staat URL bij te werken in OMF-bestand %s.  OFM-bestand onveranderd gekopieerd.

en: Usage: scrollkeeper-uninstall [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF FILE>
nl: Gebruik: scrollkeeper-uninstall [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_MAP>] <OMF BESTAND>

en: Unregistering %s
nl: Deregistreren van %s

en: Usage: %s [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] [-o <OMF_DIR>]
nl: Gebruik: %s [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_MAP>] [-o <OMF_MAP>]

en: %s: warning: %s overrides %s
nl: %s: waarschuwing: %s heeft voorrang boven %s

en: Could not create database.  Aborting update.
nl: Kon database niet aanmaken. Update afbreken.

en: %s: %s: is not a directory
nl: %s: %s: is geen directory

en: Updating %s
nl: %s Bijwerken

en: Unable to complete update.  Could not register %s
nl: Kon update niet voltooien.  Kon %s niet registreren

en: Cannot open temporary file.
nl: Kan tijdelijk bestand niet openen.

en: scrollkeeper-get-cl: Cannot open temp file: %s
nl: scrollkeeper-getcl: Kan tijdelijk bestand niet openen: %s

en: Usage: %s [-v] <LOCALE> <CATEGORY TREE FILE NAME>
nl: Gebruik: %s [-v] <LOCALE> <CATEGORIE BOOM-BESTANDSNAAM>

en: No Content List for this locale!!!
nl: Kan geen inhoudslijst vinden voor deze locale!!!

en: %s: out of memory: %s
nl: %s: te weinig geheugen: %s

en: OMF validation error: %s
nl: OMF validatie-fout: %s

en: TOC file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
nl: TOC-bestand bestaat niet, is niet leesbaar, of heeft onjuist gevormde XML: %s

en: OMF file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
nl: OMF-bestand bestaat niet, is niet leesbaar, of heeft onjuist gevormde XML: %s

en: Could not parse ScrollKeeper-OMF DTD: %s
nl: Kon ScrollKeeper-OMF DTD niet verwerken: %s

en: OMF file [%s] does not validate against ScrollKeeper-OMF DTD: %s
nl: OMF-bestand [%s] valideert niet tegen ScrollKeeper-OMF DTD: %s

note: This should not happen
en: Failed to locate an <OMF> element.
nl: Kon <OMF>-element niet localiseren.

note: This should not happen
en: <OMF> node has no children.
nl: <OMF>-vertakking heeft geen dochters.

en: Content list file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
nl: Inhoudslijst-bestand bestaat niet, is niet leesbaar, of heeft onjuist gevormde XML: %s

en: Extended content list file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
nl: Uitgebreide inhoudslijst-bestand bestaat niet, is niet leesbaar, of heeft onjuist gevormde XML: %s

en: wrong content list file %s
nl: verkeerd inhoud bestand %s

en: wrong extended content list file %s
nl: verkeerd uitgebreid inhoud bestand %s

en: %s missing
nl: kan %s niet vinden

en: Could not create directory %s : %s
nl: Kon map %s niet aanmaken: %s

en: OMF file was not well-formed.
nl: OMF-bestand was niet juist gevormd.

en: Could not find root element of OMF file.
nl: Kon root-element van OMF-bestand niet vinden.

en: Root element of OMF file is not <omf>.
nl: Root-element van OMF-bestand is niet <omf>.

en: OMF file does not have <resource> element.
nl: OMF-bestand bezit geen <resource>-element.

en: Usage: scrollkeeper-extract <xml file> <stylesheet 1> <output file 1> <stylesheet 2> <output file 2> ...
nl: Gebruik: scrollkeeper-extract <xml-bestand> <stylesheet 1> <uitvoerbestand 1> <stylesheet 2> <uitvoerbestand 2> ...

en: Unrecognized file type: %s
nl: Onbekend bestandstype: %s

en: 3D Modelling
nl: 3D Modellering

en: Administration
nl: Administratie

en: Analysis
nl: Analyse

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Archiving
nl: Archivering

en: Arts
nl: Kunst

en: Astronomy
nl: Sterrenkunde

en: Astrophysics
nl: Astrofysika

en: Biology
nl: Biologie

en: Board
nl: Bord

en: Build Tools
nl: Bouwgereedschap

en: CD Mastering
nl: CD's kopiëren

en: Calculating
nl: Berekenen

en: Calendar
nl: Kalender

en: Capture
nl: Vangen

en: Chemistry
nl: Scheikunde

en: Clock
nl: Klok

en: Clocks
nl: Klokken

en: Code Generators
nl: Codegeneratoren

en: Compression
nl: Compressie

en: Computer Science
nl: Informatica

en: Config Files
nl: Configuratiebestanden

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configuration Tools
nl: Configuratiehulpmiddelen

en: Conversion
nl: Conversie

en: Core Desktop
nl: Centrale Bureaublad

en: Cryptography
nl: Cryptografie

en: Data Processing
nl: Dataverwerking

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Development Tools
nl: Ontwikkelingsgereedschap

en: Distributions
nl: Distributies

en: Drawing
nl: Tekenen

en: Editing
nl: Bewerken

en: Education
nl: Opleiding

en: English
nl: Engels

en: Environments
nl: Omgevingen

en: Fighting
nl: Vechten

en: File Sharing
nl: Bestandsdeling

en: File Utilities
nl: Bestandsgereedschap

en: Filesystems
nl: Bestandssystemen

en: Financial
nl: Financieel

en: First Person Shooters
nl: Schietspellen

en: Games
nl: Spellen

en: General
nl: Alemeen

en: Genetics
nl: Genetica

en: Graphics
nl: Grafisch

en: Input Devices
nl: Invoerapparaten

en: Internet Phone
nl: Internet-telefoon

en: Introductory
nl: Inleidend

en: Intrusion Detection
nl: Inbraakdetectie

en: Language
nl: Talen

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Licenses
nl: Licenties

en: Local
nl: Lokaal

en: Login Managers
nl: Login-beheerders

en: Math
nl: Wiskunde

en: Maths
nl: Wiskunde

en: Monitors
nl: Beeldschermen

en: Music
nl: Muziek

en: Network
nl: Netwerk

en: Networking
nl: Netwerken

en: News
nl: Nieuws

en: Office
nl: Kantoor

en: Other
nl: Overige

en: Package Management
nl: Pakketbeheer

en: Packaging
nl: Pakketmaken

en: Physics
nl: Natuurkunde

en: Players
nl: Afspelers

en: Plotting
nl: Plotten

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Printing
nl: Afdrukken

en: Profiling
nl: Profilering

en: Programs
nl: Programma's

en: Publishing
nl: Publiceren

en: Puzzles
nl: Puzzels

en: Recording
nl: Opnemen

en: Remote
nl: Extern

en: Role-Playing
nl: Simulatiespellen

en: Science
nl: Wetenschap

en: Scientific
nl: Wetenschappelijk

en: Screensavers
nl: Schermbeveiliging

en: Security
nl: Beveiliging

en: Services
nl: Diensten

en: Settings
nl: Instellingen

en: Simulation
nl: Simulatie

en: Sound
nl: Geluid

en: Speech
nl: Spraak

en: Storage
nl: Opslag

en: Strategy
nl: Stategie

en: System
nl: Systeem

en: System Calls
nl: Systeemaanroepen

en: Technology
nl: Technologie

en: Testing
nl: Testen

en: Text Editors
nl: Tekst-editors

en: Text Utilities
nl: Tekstgereedschap

en: Tutorials
nl: Leerboeken

en: Users
nl: Gebruikers

en: Utilities
nl: Gereedschap

en: Utility
nl: Gereedschap

en: Version Control
nl: Versiebeheer

en: Video Conferencing
nl: Videoconferentie

en: Viewing
nl: Bekijken

en: Visualisation
nl: Visualisatie

en: Web Publishing
nl: Webpubliceren

en: White Papers
nl: Concepten

en: Window Managers
nl: Windowmanagers

en: Word Processing
nl: Tekstverwerken

en: Invalid category file.
nl: Ongeldige categoriebestand

en: Usage: scrollkeeper-tree-separate <tree file> <output directory>
nl: Gebruik: scrollkeeper-tree-separate <tree file> <output directory>

en: File does not contain well-formed XML
nl: Bestand bevat onjuist gevormde XML

en: tree separation failed
nl: boom-scheiding mislukt

en: Unable to create localized category file: %s
nl: Aanmaken gelocaliseerd categoriebestand mislukt: %s

en: Creating localized category file: %s
nl: Gelocaliseerd categoriebestand aanmaken: %s

en: Unable to create all localized category files.
nl: Kon niet alle vertaalde categoriebestanden aan te maken.

en: Cannot create temporary file: %s : %s
nl: Kan geen tijdelijk bestand %s aanmaken: %s

en: Cannot read file: %s : %s
nl: Kan bestand %s niet lezen: %s

en: Document is not well-formed XML: %s
nl: Document heeft onjuist gevormde XML: %s

en: Cannot stat file: %s : %s
nl: Kan bestand %s niet 'statten': %s

en: Cannot apply stylesheet to document of type: %s
nl: Kan stylesheet niet toepassen op document van type: %s

en: Cannot open output file: %s : %s
nl: Kan uitvoerbestand %s niet openen: %s

en: Cannot stat stylesheet file: %s : %s
nl: Kan stylesheet-bestand %s niet 'statten': %s
