scrollkeeper 0.3.13-pre1 - en to hu translation catalogue (188 entries)

en: Usage: scrollkeeper-install [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF FILE>
hu: Használat: scrollkeeper-install [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF-FÁJL>

en: Could not create database.  Aborting install.
hu: Adatbázis létrehozása sikertelen. Telepítés megszakítva.

en: Registering %s
hu: %s regisztrálása

en: Unable to register %s
hu: %s regisztrálása sikertelen

en: Usage: scrollkeeper-preinstall <DOC FILE> <OMF FILE> <NEW OMF FILE>
hu: Használat: scrollkeeper-preinstall <DOC-FÁJL> <OMF-FÁJL> <ÚJ OMF-FÁJL>

en: Unable to update URL in OMF file %s.  Copying OMF file unchanged.
hu: Nem sikerült frissíteni az URL-t a(z) %s OMF-fájlban. OMF-fájl változatlan másolása.

en: Usage: scrollkeeper-uninstall [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF FILE>
hu: Használat: scrollkeeper-uninstall [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF-FÁJL>

en: Unregistering %s
hu: Regisztráció törlése: %s

en: Usage: %s [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] [-o <OMF_DIR>]
hu: Használat: %s [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] [-o <OMF_DIR>]

en: %s: warning: %s overrides %s
hu: %s: figyelem: %s felülbírálja %s-t

en: Could not create database.  Aborting update.
hu: Adatbázis létrehozása sikertelen. Frissítés megszakítva.

en: %s: %s: is not a directory
hu: %s: %s: nem könyvtár

en: Updating %s
hu: %s frissítése

en: Unable to complete update.  Could not register %s
hu: Nem sikerült befejezni a frissítést. %s regisztrálása sikertelen

en: Cannot open temporary file.
hu: Nem sikerült megnyitni az ideiglenes fájlt.

en: scrollkeeper-get-cl: Cannot open temp file: %s
hu: scrollkeeper-get-cl: Nem sikerült megnyitni az ideiglenes fájlt: %s

en: Usage: %s [-v] <LOCALE> <CATEGORY TREE FILE NAME>
hu: Használat: %s [-v] <LOCALE> <KATEGÓRIAFA FÁJLNEVE>

en: No Content List for this locale!!!
hu: Ehhez a locale-hoz nincs tartalomlista!!!

en: %s: out of memory: %s
hu: %s: elfogyott a memória: %s

en: OMF validation error: %s
hu: OMF-érvényesítési hiba: %s

en: TOC file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
hu: A TOC-fájl nem létezik, nem olvasható, vagy nem jólformázott XML: %s

en: OMF file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
hu: Az OMF-fájl nem létezik, nem olvasható, vagy nem jólformázott XML: %s

en: Could not parse ScrollKeeper-OMF DTD: %s
hu: Nem sikerült értelmezni a ScrollKeeper-OMF DTD-t: %s

en: OMF file [%s] does not validate against ScrollKeeper-OMF DTD: %s
hu: Az OMF-fájl [%s] nem érvényes a ScrollKeeper-OMF DTD alapján: %s

note: This should not happen
en: Failed to locate an <OMF> element.
hu: Nem található egy <OMF> elem.

note: This should not happen
en: <OMF> node has no children.
hu: Az <OMF> csomópontnak nincs gyermeke.

en: Content list file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
hu: A tartalomlista-fájl nem létezik, nem olvasható, vagy nem jólformázott XML: %s

en: Extended content list file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
hu: A kiterjesztett tartalomlista-fájl nem létezik, nem olvasható, vagy nem jólformázott XML: %s

en: wrong content list file %s
hu: Rossz tartalomjegyzékfájl %s

en: wrong extended content list file %s
hu: Rossz részletes tartalomjegyzékfájl %s

en: %s missing
hu: %s hiányzik

en: Could not create directory %s : %s
hu: %s könyvtár létrehozása sikertelen : %s

en: OMF file was not well-formed.
hu: Az OMF-fájl nem jólformázott.

en: Could not find root element of OMF file.
hu: Nem található a gyökérelem az OMF-fájlban.

en: Root element of OMF file is not <omf>.
hu: Az OMF-fájl gyökéreleme nem <omf>.

en: OMF file does not have <resource> element.
hu: Az OMF-fájlban nincs <resource> elem.

en: Usage: scrollkeeper-extract <xml file> <stylesheet 1> <output file 1> <stylesheet 2> <output file 2> ...
hu: Használat: scrollkeeper-extract <xml-fájl> <1. stíluslap> <1. kimeneti fájl> <2. stíluslap> <2. kimeneti fájl> ...

en: Unrecognized file type: %s
hu: Ismeretlen fájltípus: %s

en: 3D Modelling
hu: 3D modellezés

en: 3D Rendering
hu: 3D megjelenítés

en: Accessibility
hu: Kisegítő lehetőségek

en: Accessories
hu: Kellékek

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Amusement
hu: Szórakozás

en: Analysis
hu: Elemzés

en: Applets
hu: Appletek

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Archiving
hu: Archiválás

en: Arts
hu: Művészetek

en: Astronomy
hu: Csillagászat

en: Astrophysics
hu: Asztrofizika

en: Backups
hu: Mentés

en: Biology
hu: Biológia

en: Board
hu: Táblás játékok

en: Build Tools
hu: Programépítő eszközök

en: CD Mastering
hu: CD-készítés

en: CLI
hu: Parancssor

en: Calculating
hu: Számolás

en: Calendar
hu: Naptár

en: Capture
hu: Felvétel

en: Chat
hu: Csevegés

en: Chemistry
hu: Kémia

en: Clock
hu: Óra

en: Clocks
hu: Órák

en: Code Generators
hu: Kódgenerálók

en: Compression
hu: Tömörítés

en: Computer Science
hu: Számítástechnika

en: Config Files
hu: Beállítások fájljai

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Configuration Tools
hu: Beállítóeszközök

en: Conversion
hu: Átalakítás

en: Core Desktop
hu: Munkaasztal

en: Cryptography
hu: Titkosítás

en: Data Processing
hu: Adatfeldolgozás

en: Database
hu: Adatbázis

en: Databases
hu: Adatbázisok

en: Debuggers
hu: Hibakeresők

en: Desktop
hu: Munkaasztal

en: Desktop Preferences
hu: Munkaasztal beállításai

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Development Tools
hu: Fejlesztőeszközök

en: Display
hu: Lejátszás

en: Distributions
hu: Disztribúciók

en: Drawing
hu: Rajzolás

en: Editing
hu: Szerkesztés

en: Education
hu: Tanulás

en: Email
hu: Levelezés

en: English
hu: Irodalom

en: Environments
hu: Környezetek

en: Fighting
hu: Harci

en: File Sharing
hu: Fájlmegosztás

en: Filesystems
hu: Fájlrendszerek

en: Financial
hu: Pénzügyi

en: Firewall
hu: Tűzfal

en: First Person Shooters
hu: Lövöldözős

en: Fonts
hu: Betűkészletek

en: GUI
hu: Grafikus felület

en: Games
hu: Játékok

en: General
hu: Általános

en: Genetics
hu: Genetika

en: Graphics
hu: Grafika

en: Hardware
hu: Hardver

en: IDEs
hu: IDE

en: Input Devices
hu: Beviteli eszközök

en: Internet Phone
hu: Internetes telefon

en: Introductory
hu: Bevezető

en: Intrusion Detection
hu: Behatolásfelismerés

en: Kernels
hu: Rendszermagok

en: Language
hu: Nyelvek

en: Libraries
hu: Programkönyvtárak

en: Licenses
hu: Licencek

en: Local
hu: Helyi

en: Login Managers
hu: Beléptetés

en: Math
hu: Matek

en: Maths
hu: Matek

en: Messaging
hu: Üzenetküldés

en: Mixers
hu: Keverőpultok

en: Monitors
hu: Figyelőprogramok

en: Multimedia
hu: Multimédia

en: Music
hu: Zene

en: Network
hu: Hálózat

en: Networking
hu: Hálózat

en: News
hu: Hírek

en: Office
hu: Iroda

en: Other
hu: Egyéb

en: Package Management
hu: Csomagkezelés

en: Packaging
hu: Csomagolás

en: Physics
hu: Fizika

en: Players
hu: Lejátszók

en: Plotting
hu: Plottolás

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Presentation
hu: Prezentáció

en: Printing
hu: Nyomtatás

en: Processor
hu: Processzor

en: Programming
hu: Programozás

en: Programs
hu: Programok

en: Publishing
hu: Kiadványszerkesztés

en: Puzzles
hu: Kirakós

en: Recording
hu: Felvétel

en: Remote
hu: Távoli

en: Role-Playing
hu: Szerepjátékok

en: Science
hu: Tudományok

en: Scientific
hu: Tudományok

en: Screensavers
hu: Képernyővédők

en: Security
hu: Biztonság

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Settings
hu: Beállítások

en: Simulation
hu: Szimuláció

en: Sound
hu: Hang

en: Sound and Video
hu: Hang és video

en: Speech
hu: Beszéd

en: Storage
hu: Tároló

en: Strategy
hu: Stratégia

en: System
hu: Rendszer

en: System Administration
hu: Rendszeradminisztráció

en: System Calls
hu: Rendszerhívások

en: System Tools
hu: Rendszereszközök

en: Technology
hu: Technika

en: Terminals
hu: Terminálok

en: Testing
hu: Próba

en: Text Editors
hu: Szövegszerkesztő

en: Text Utilities
hu: Szövegfeldolgozó segédprogramok

en: User Guides
hu: Felhasználói kézikönyvek

en: Users
hu: Felhasználók

en: Utilities
hu: Segédprogramok

en: Utility
hu: Segédprogramok

en: Version Control
hu: Verziókövetés

en: Video Conferencing
hu: Videokonferencia

en: Viewing
hu: Megnézés

en: Virus
hu: Vírus

en: Web Publishing
hu: Weblapszerkesztés

en: Window Managers
hu: Ablakkezelő

en: Word Processing
hu: Szövegszerkesztés

en: Invalid category file.
hu: Érvénytelen kategóriafájl.

en: Usage: scrollkeeper-tree-separate <tree file> <output directory>
hu: Használat: scrollkeeper-tree-separate <fafájl> <kimeneti könyvtár>

en: File does not contain well-formed XML
hu: A fájl nem tartalmaz jólformázott XML-t

en: tree separation failed
hu: faszeparálás sikertelen

en: Unable to create localized category file: %s
hu: Nem sikerült létrehozni a honosított kategóriafájlt: %s

en: Creating localized category file: %s
hu: Honosított kategóriafájl létrehozása: %s

en: Unable to create all localized category files.
hu: Nem sikerült létrehozni az összes honosított kategóriafájlt.

en: Cannot create temporary file: %s : %s
hu: Ideiglenes fájl létrehozása sikertelen: %s : %s

en: Cannot read file: %s : %s
hu: Fájl olvasása sikertelen: %s : %s

en: Document is not well-formed XML: %s
hu: A dokumentum nem jólformázott XML: %s

en: Cannot stat file: %s : %s
hu: A fájl adatainak lekérdezése sikertelen: %s : %s

en: Cannot apply stylesheet to document of type: %s
hu: A következő dokumentumtípusra nem lehet stíluslapot alkalmazni: %s

en: Cannot open output file: %s : %s
hu: A kimeneti fájl megnyitása sikertelen: %s : %s

en: Cannot stat stylesheet file: %s : %s
hu: A stíluslapfájl adatainak lekérdezése sikertelen: %s : %s

en: Usage: %s
hu: Használat: %s
