scrollkeeper 0.3.13-pre1 - en to ca translation catalogue (184 entries)

en: Usage: scrollkeeper-install [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF FILE>
ca: Forma d'ús: scrollkeeper_install [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <FITXER OMF>

en: Could not create database.  Aborting install.
ca: No s'ha pogut crear la base de dades. Instal·lació avortada.

en: Registering %s
ca: S'està registrant %s

en: Unable to register %s
ca: No es pot registrar %s

en: Usage: scrollkeeper-preinstall <DOC FILE> <OMF FILE> <NEW OMF FILE>
ca: Forma d'ús: scrollkeeper-preinstall <FITXER DOC> <FITXER OMF> <FITXER OMF NOU>

en: Unable to update URL in OMF file %s.  Copying OMF file unchanged.
ca: ha fallat l'actualització d'url en el fitxer OMF %s. Copiant el fitxer OMF sense modificar.

en: Usage: scrollkeeper-uninstall [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <OMF FILE>
ca: Forma d'ús: scrollkeeper-uninstall [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] <FITXER OMF>

en: Unregistering %s
ca: S'està deregistrant %s

en: Usage: %s [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] [-o <OMF_DIR>]
ca: Forma d'ús: %s [-v] [-q] [-p <SCROLLKEEPER_DB_DIR>] [-o <OMF_DIR>]

en: %s: warning: %s overrides %s
ca: %s: avís: %s substitueix %s

en: Could not create database.  Aborting update.
ca: No s'ha pogut crear la base de dates. Actualització avortada.

en: %s: %s: is not a directory
ca: %s: %s: no és un directori

en: Updating %s
ca: S'està actualitzant %s

en: Unable to complete update.  Could not register %s
ca: No s'ha pogut completar l'actualització. No s'ha pogut registrar %s

en: Cannot open temporary file.
ca: No s'ha pogut obrir un fitxer temporal.

en: scrollkeeper-get-cl: Cannot open temp file: %s
ca: scrollkeeper-get-cl: No es pot obrir el fitxer temporal: %s

en: Usage: %s [-v] <LOCALE> <CATEGORY TREE FILE NAME>
ca: Forma d'ús: %s [-v] <LOCAL> <NOM DEL FITXER DE L'ARBRE DE CATEGORIES>

en: No Content List for this locale!!!
ca: No hi ha cap llista de contingut per a aquest local!!!

en: %s: out of memory: %s
ca: %s: memòria exhaurida: %s

en: OMF validation error: %s
ca: Error de validació d'OMF: %s

en: TOC file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
ca: El fitxer TOC no existeix, no es pot llegir o no té XML ben formatat: %s

en: OMF file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
ca: El fitxer OMF no existeix, no es pot llegir o no té XML ben formatat: %s

en: Could not parse ScrollKeeper-OMF DTD: %s
ca: No s'ha pogut analitzar el DTD de ScrollKeeper-OMF: %s

en: OMF file [%s] does not validate against ScrollKeeper-OMF DTD: %s
ca: El fitxer OMF [%s] no valida amb el DTD de ScrollKeeper-OMF: %s

note: This should not happen
en: Failed to locate an <OMF> element.
ca: No s'ha pogut trobar un element <OMF>.

note: This should not happen
en: <OMF> node has no children.
ca: El node <OMF> no te fills.

en: Content list file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
ca: El fitxer amb la llista de continguts no existeix, no es pot llegir o no té XML ben formatat: %s

en: Extended content list file does not exist, is not readable, or is not well-formed XML: %s
ca: El fitxer amb la llista extesa de continguts no existeix, no es pot llegir o no té XML ben formatat: %s

en: wrong content list file %s
ca: contingut incorrecte del fitxer de llista %s

en: wrong extended content list file %s
ca: contingut ampliat incorrecte del fitxer de llista %s

en: %s missing
ca: falta %s

en: Could not create directory %s : %s
ca: No s'ha pogut crear el directori %s: %s

en: OMF file was not well-formed.
ca: El fitxer OMF no es va formar bé.

en: Could not find root element of OMF file.
ca: No s'ha pogut trobar l'element arrel del fitxer OMF.

en: Root element of OMF file is not <omf>.
ca: L'elemet arrel del fitxer OMF no és <omf>.

en: OMF file does not have <resource> element.
ca: El fitxer OMF no te l'element <resource>.

en: Usage: scrollkeeper-extract <xml file> <stylesheet 1> <output file 1> <stylesheet 2> <output file 2> ...
ca: Forma d'ús: scrollkeeper-extract <fitxer xml> <fulla d'estil 1> <fitxer de sortida 1> <fulla d'estil 2> <fitxer de sortida 2> ...

en: Unrecognized file type: %s
ca: Tipus de fitxer no reconegut: %s

en: 3D Modelling
ca: Modelatge en 3D

en: 3D Rendering
ca: Representació en 3D

en: Accessibility
ca: Accessibilitat

en: Accessories
ca: Accessoris

en: Administration
ca: Administració

en: Amusement
ca: Esbarjo

en: Analysis
ca: Anàlisi

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Archiving
ca: Arxivament

en: Astronomy
ca: Astronomia

en: Astrophysics
ca: Astrofísica

en: Backups
ca: Còpies de seguretat

en: Biology
ca: Biologia

en: Board
ca: Tauler

en: Build Tools
ca: Eines de muntatge

en: CD Mastering
ca: Enregistrament de CD

en: Calculating
ca: Càlcul

en: Calendar
ca: Agenda

en: Capture
ca: Captura

en: Chat
ca: Xat

en: Chemistry
ca: Química

en: Clock
ca: Rellotge

en: Clocks
ca: Rellotges

en: Code Generators
ca: Generadors de codi

en: Compression
ca: Compressió

en: Computer Science
ca: Informàtica

en: Config Files
ca: Fitxers de configuració

en: Configuration
ca: Configuració

en: Configuration Tools
ca: Eines de configuració

en: Conversion
ca: Conversió

en: Core Desktop
ca: Escriptori nucli

en: Cryptography
ca: Criptografia

en: Data Processing
ca: Processament de dades

en: Database
ca: Bases de dades

en: Databases
ca: Bases de dades

en: Debuggers
ca: Depuradors

en: Desktop
ca: Escriptori

en: Desktop Preferences
ca: Preferències de l'escriptori

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Development Tools
ca: Eines de desenvolupament

en: Display
ca: Visualització

en: Distributions
ca: Distribucions

en: Drawing
ca: Dibuix

en: Editing
ca: Edició

en: Education
ca: Educació

en: Email
ca: Correu electrònic

en: English
ca: Anglès

en: Environments
ca: Entorns

en: Fighting
ca: Lluita

en: File Sharing
ca: Compartició de fitxers

en: File Utilities
ca: Utilitats per a fitxers

en: Filesystems
ca: Sistemes de fitxers

en: Financial
ca: Finances

en: Firewall
ca: Tallafocs

en: First Person Shooters
ca: Tiradors en primera persona

en: Fonts
ca: Tipus de lletra

en: Games
ca: Jocs

en: Genetics
ca: Genètica

en: Graphics
ca: Gràfics

en: Hardware
ca: Maquinari

en: IDEs
ca: IDE

en: Input Devices
ca: Dispositius d'entrada

en: Internet Phone
ca: Telèfon per Internet

en: Introductory
ca: Introductori

en: Intrusion Detection
ca: Detecció d'intrusions

en: Kernels
ca: Nuclis

en: Language
ca: Llengua

en: Libraries
ca: Biblioteques

en: Licenses
ca: Llicències

en: Login Managers
ca: Gestors d'entrada

en: Math
ca: Matemàtiques

en: Maths
ca: Matemàtiques

en: Messaging
ca: Missatgeria

en: Mixers
ca: Mescladors

en: Multimedia
ca: Multimèdia

en: Music
ca: Música

en: Network
ca: Xarxa

en: Networking
ca: Xarxes

en: News
ca: Notícies

en: Office
ca: Ofimàtica

en: Other
ca: Altres

en: Package Management
ca: Gestió de paquets

en: Packaging
ca: Empaquetament

en: Physics
ca: Física

en: Players
ca: Reproductors

en: Plotting
ca: Diagrames

en: Preferences
ca: Preferències

en: Presentation
ca: Presentació

en: Printing
ca: Impressió

en: Processor
ca: Processador

en: Profiling
ca: Perfilat

en: Programming
ca: Programació

en: Programs
ca: Programes

en: Publishing
ca: Publicació

en: Puzzles
ca: Trencaclosques

en: Recording
ca: Enregistrament

en: Remote
ca: Remot

en: Role-Playing
ca: Rol

en: Science
ca: Ciència

en: Scientific
ca: Científic

en: Screensavers
ca: Salvapantalles

en: Security
ca: Seguretat

en: Services
ca: Serveis

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Simulation
ca: Simuladors

en: Sound
ca: So

en: Sound and Video
ca: So i vídeo

en: Speech
ca: Parla

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Strategy
ca: Estratègia

en: System
ca: Sistema

en: System Administration
ca: Administració del sistema

en: System Calls
ca: Crides del sistema

en: System Tools
ca: Eines del sistema

en: Technology
ca: Tecnologia

en: Testing
ca: Proves

en: Text Editors
ca: Editors de text

en: Text Utilities
ca: Utilitats per a text

en: User Guides
ca: Guies d'usuari

en: Users
ca: Usuaris

en: Utilities
ca: Utilitats

en: Utility
ca: Utilitat

en: Version Control
ca: Control de versions

en: Video
ca: Vídeo

en: Video Conferencing
ca: Videoconferència

en: Viewing
ca: Visualització

en: Visualisation
ca: Visualització

en: Web Publishing
ca: Publicació web

en: White Papers
ca: Instruccions

en: Window Managers
ca: Gestors de finestres

en: Word Processing
ca: Processament de textos

en: Invalid category file.
ca: Fitxer de categoria invàlid.

en: Usage: scrollkeeper-tree-separate <tree file> <output directory>
ca: Forma d'ús: scrollkeeper-tree-separate <fitxer d'arbre> <directori d'eixida>

en: File does not contain well-formed XML
ca: El fitxer no conté XML ben format.

en: tree separation failed
ca: la separació d'arbres ha fallat

en: Unable to create localized category file: %s
ca: No s'ha pogut crear el fitxer de categories localitzades: %s

en: Creating localized category file: %s
ca: S'està creant el fitxer de categories localitzades: %s

en: Unable to create all localized category files.
ca: No s'han pogut crear tots els fitxers de categories localitzades.

en: Cannot create temporary file: %s : %s
ca: No es pot crear un fitxer temporal: %s : %s

en: Cannot read file: %s : %s
ca: No es pot llegir el fitxer: %s :%s

en: Document is not well-formed XML: %s
ca: El document no és XML ben format: %s

en: Cannot stat file: %s : %s
ca: No es pot fer «stat» del fitxer: %s : %s

en: Cannot apply stylesheet to document of type: %s
ca: No es pot aplicar la fulla d'estil a un document de tipus: %s

en: Cannot open output file: %s : %s
ca: No es pot obrir el fitxer d'eixida: %s :%s

en: Cannot stat stylesheet file: %s : %s
ca: No es pot fer «stat» en el fitxer de fulla d'estil: %s : %s

en: Usage: %s
ca: Forma d'ús: %s
