screem 0.3.0 - en to no translation catalogue (169 entries)

en: Preview
no: Forhåndsvisning

en: _Insert
no: Sett _inn

en: _Tools
no: _Verktøy

en: Host not found
no: Vert ikke funnet

en: Failed to find enough entropy on your system
no: Fikk ikke nok "entropy" på ditt system

en: SSL disabled due the lack of entropy
no: SSL slått av pga manglende "entropy"

en: Unable to get certificate from peer
no: Kunne ikke hente sertifikat fra "peer"

en: Unknown
no: Ukjent

en: [unable to calculate]
no: [kunne ikke beregne]

en: [invalid date]
no: [ugyldig dato]

en: Server certificate is not yet valid
no: Tjenersertifikat er ikke gyldig ennå

en: Server certificate has expired
no: Tjenersertifikat har gått ut

en: This certificate belongs to:
no: Dette sertifikatet tilhører:

en: This certificate was issued by:
no: Dette sertifikatet ble utstedt av:

en: This certificate is valid
no: Dette sertifikatet er gyldig

en:    from %s
no:    fra %s

en:      to %s
no:      til %s

en: Fingerprint: %s
no: Fingeravtrykk: %s

en: SSL Certificate check
no: Sjekk av SSL-sertifikat

en: (r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always
no: (a)vvis, aksepter en (g)ang, aksepter a(l)ltid

en: roa
no: agl

en: (r)eject, accept (o)nce
no: (a)vvis, aksepter en (g)ang

en: ro
no: ag

en: Help
no: Hjelp

en: Warning: Couldn't save certificate
no: Advarsel: Kunne ikke lagre sertifikat

en: Certificate saved
no: Sertifikat lagret

en: Style name:
no: Stilnavn:

en: _New
no: _Ny

en: Class
no: Klasse

en: oblique
no: hellende

en: Pick a color
no: Velg en farge

en: Font
no: Skrifttype

en: Background
no: Bakgrunn

en: bottom
no: nederst

en: lowercase
no: små bokstaver

en: Text
no: Tekst

en: Box
no: Boks

en: Border
no: Kant

en: clear
no: tøm

en: height
no: høyde

en: width
no: bredde

en: Classification
no: Klassifisering

en: Information
no: Informasjon

en: Save
no: Lagre

en: Name
no: Navn

en: Entity
no: Enhet

en: Value
no: Verdi

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Rows:
no: Rader:

en: Columns:
no: Kolonner:

en: Image
no: Bilde

en: Location:
no: Plassering:

en: Select Image
no: Velg bilde

en: Width:
no: Bredde:

en: Height:
no: Høyde:

en: Alignment:
no: Justering:

en: Border:
no: Kant:

en: File Size:
no: Filstørrelse:

en: Target
no: Mål

en: Subject:
no: Emne:

en: To:
no: Til:

en: Filename:
no: Filnavn:

en: Size
no: Størrelse

en: Value:
no: Verdi:

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: help
no: hjelp

en: Execute
no: Utfør

en: Echo
no: Ekko

en: Last Modified
no: Sist endret

en: The number of rows in the table
no: Antall rader i tabellen

en: The number of columns in the table
no: Antall kolonner i tabellen

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: Attributes
no: Attributter

en: Unknown system error
no: Ukjent systemfeil

en: Upload
no: Last opp

en: Empty
no: Tøm

en: Stop
no: Stopp

en: Username:
no: Brukernavn:

en: Password:
no: Passord:

en: Path:
no: Sti:

en: Print
no: Skriv ut

en: Print Preview
no: Forhåndsvisning av utskrift

en: Find
no: Finn

en: View
no: Vis

en: Cut
no: Klipp ut

en: Copy
no: Kopiér

en: Paste
no: Lim inn

en: Bold
no: Fet

en: Italic
no: Kursiv

en: Underline
no: Understrek

en: Bulleted List
no: Punktmerket liste

en: Numbered List
no: Nummerert liste

en: Justify
no: Juster

en: Fonts
no: Skrifttyper

en: Tables
no: Tabeller

en: button
no: knapp

en: Help Browser
no: Hjelp leser

en: Open
no: Åpne

en: Delete
no: Slett

en: Rename
no: Omdøp

en: Properties
no: Egenskaper

en: Ignore
no: Ignorer

en: Refresh
no: Gjenles

en: Edit
no: Rediger

en: Complete
no: Fullstendig

en: Add
no: Legg til

en: Task
no: Oppgave

en: Priority
no: Prioritet

en: Description
no: Beskrivelse

en: Priority:
no: Prioritet:

en: Description:
no: Beskrivelse:

en: Low
no: Lav

en: Medium
no: Middles

en: Local
no: Lokal

en: Authentication
no: Autentisering

en: Exec
no: Kjør

en: All
no: Alle

en: Number
no: Tall

en: Statistics
no: Statistikk

en: Details
no: Detaljer

en: Name:
no: Navn:

en: Directory
no: Katalog

en: File
no: Fil

en: Update
no: Oppdater

en: Remove
no: Fjern

en: Close
no: Lukk

en: off
no: av

en: Word:
no: Ord:

en: Check
no: Sjekk

en: Accept
no: Godta

en: Skip
no: Hopp over

en: Replace
no: Erstatt

en: Insert with case
no: Sett inn og ta hensyn til store/små bokstaver

en: Main dictionary:
no: Hovedordbok:

en: Ispell command:
no: Ispell-kommando:

en: Configure
no: Konfigurér

en: Misc
no: Forskjellig

en: Pick a Font
no: Velg en skrifttype

en: Grab key...
no: Hent tast...

en: Mime Type
no: Mime type

en: Mime Type:
no: Mime type:

en: Printing
no: Skriver ut

en: line(s)
no: linje(r)

en: Portrait
no: Portrett

en: Landscape
no: Landskap

en: Paper
no: Papir

en: Find Next
no: Finn neste

en: Replace All
no: Erstatt alt

en: label2
no: etikett2

en: label3
no: etikett3

en: window1
no: vindu1

en: label1
no: etikett1

en: Colours
no: Farger

en: Owner:
no: Eier:

en: Flags
no: Flagg

en: Browse
no: Bla gjennom

en: Messages
no: Meldinger

en: Cancel drag
no: Avbryt dra

en: Broken Link
no: Ødelagt lenke

en: PATH
no: STI

en: Revert
no: Gjør om

en: Keys
no: Taster

en: Page: %i/%i
no: Side: %i/%i

en: _Move here
no: Flytt hit

en: _Copy here
no: Kopier hit

en: Disabled
no: Slått av

en: Press a key...
no: Trykk en tast...
