popt-1.16 - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: unknown errno
sr: непозната грешка бр.

en: option type (%u) not implemented in popt
sr: врста опције (%u) није спроведена у попту

en: missing argument
sr: недостаје аргумент

en: unknown option
sr: непозната опција

en: mutually exclusive logical operations requested
sr: захтеване су узајамне искључиве логичке операције

en: opt->arg should not be NULL
sr: опц->арг не сме бити НИШТА

en: aliases nested too deeply
sr: алијаси су предубоко угнеждени

en: error in parameter quoting
sr: грешка у цитирању параметра

en: invalid numeric value
sr: неисправна бројчана вредност

en: number too large or too small
sr: број је превелик или премали

en: memory allocation failed
sr: расподела меморије није успела

en: config file failed sanity test
sr: датотека подешавања није прошла проверу исправности

en: unknown error
sr: непозната грешка

en: Show this help message
sr: Приказује ову поруку помоћи

en: Display brief usage message
sr: Приказује кратку поруку о коришћењеу

en: Display option defaults in message
sr: Приказује основне вредности опције у поруци

en: Terminate options
sr: Окончава опције

en: Help options:
sr: Опције помоћи:

en: Options implemented via popt alias/exec:
sr: Опције спроведене поптовим алијасом/извршним:

en: NONE
sr: НИШТА

en: VAL
sr: ВРЕД

en: INT
sr: ИНТ

en: SHORT
sr: КРАТКО

en: LONG
sr: ДУГО

en: LONGLONG
sr: ДУГОДУГО

en: STRING
sr: НИСКА

en: FLOAT
sr: НЕПОСТОЈАН

en: DOUBLE
sr: ДВОСТРУКО

en: ARG
sr: АРГ

en: Usage:
sr: Употреба:

en: [OPTION...]
sr: [ОПЦИЈА...]
