popt 1.14 - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: unknown errno
sl: neznana številka napake

en: option type (%u) not implemented in popt
sl: vrsta možnosti (%u) ni podprta

en: missing argument
sl: manjkajoč argument

en: unknown option
sl: neznana možnost

en: mutually exclusive logical operations requested
sl: zahtevani so medsebojno izključujoči logični operatorji

en: opt->arg should not be NULL
sl: opt->arg ne sme biti NULL

en: aliases nested too deeply
sl: vzdevki so vgnezdeni pregloboko

en: error in parameter quoting
sl: napaka pri navajanju parametra

en: invalid numeric value
sl: neveljavna številska vrednost

en: number too large or too small
sl: število je preveliko ali premajhno

en: memory allocation failed
sl: dodeljevanje pomnilnika ni uspelo

en: unknown error
sl: neznana napaka

en: Show this help message
sl: Izpiše pomoč.

en: Display brief usage message
sl: Izpiše kratka navodila za uporabo.

en: Display option defaults in message
sl: Izpiše privzete vrednosti možnosti.

en: Terminate options
sl: Konec možnosti

en: Help options:
sl: Možnosti pomoči:

en: Options implemented via popt alias/exec:
sl: Možnosti, podprte s popt alias/exec:

en: NONE
sl: BREZ

en: VAL
sl: VREDNOST

en: INT
sl: CELO_ŠTEVILO

en: STRING
sl: NIZ

en: FLOAT
sl: PLAVAJOČA_VEJICA

en: ARG
sl: ARGUMENT

en: Usage:
sl: Uporaba:

en: [OPTION...]
sl: [MOŽNOST ...]
