popt 1.16 - en to nb_NO translation catalogue (27 entries)

en: unknown errno
nb_NO: ukjent errno

en: option type (%u) not implemented in popt
nb_NO: valgtype (%u) ikke implementert i popt

en: missing argument
nb_NO: manglende argument

en: unknown option
nb_NO: ukjent valg

en: mutually exclusive logical operations requested
nb_NO: gjensidig eksluderende logiske operasjoner forespurt

en: opt->arg should not be NULL
nb_NO: opt->arg må ikke være NULL

en: aliases nested too deeply
nb_NO: aliaser med for dype løkker

en: error in parameter quoting
nb_NO: feil i parametersitering

en: invalid numeric value
nb_NO: ugyldig numerisk verdi

en: number too large or too small
nb_NO: tallet er for stort eller lite

en: memory allocation failed
nb_NO: minneallokering feilet

en: config file failed sanity test
nb_NO: konfig-filen feilet tilregnelighettesten

en: unknown error
nb_NO: ukjent feil

en: Show this help message
nb_NO: Vis denne hjelpmeldingen

en: Display brief usage message
nb_NO: Vis kort bruksmelding

en: Display option defaults in message
nb_NO: Vis forvalgte valg i melding

en: Terminate options
nb_NO: Avslutt alternativer

en: Help options:
nb_NO: Hjelp-alternativ:

en: Options implemented via popt alias/exec:
nb_NO: Alternativer implementert via popt alias/exec:

en: NONE
nb_NO: INGEN

en: VAL
nb_NO: VERDI

en: INT
nb_NO: HELTALL

en: SHORT
nb_NO: KORT

en: STRING
nb_NO: STRENG

en: FLOAT
nb_NO: FLYTTALL

en: Usage:
nb_NO: Bruk:

en: [OPTION...]
nb_NO: [VALG...]
