libgpg-error-1.7 - en to sr translation catalogue (260 entries)

en: Unspecified source
sr: Ненаведени извор

en: gcrypt
sr: гкрипт

en: GnuPG
sr: ГнуПГ

en: GpgSM
sr: ГпгСМ

en: GPG Agent
sr: ГПГ агент

en: Pinentry
sr: Унос пина

en: SCD
sr: СЦД

en: GPGME
sr: ГПГМЕ

en: Keybox
sr: Поље кључа

en: KSBA
sr: КСБА

en: Dirmngr
sr: Управник директоријума

en: GSTI
sr: ГСТИ

en: GPA
sr: ГПА

en: Kleopatra
sr: Клеопатра

en: Any source
sr: Било који извор

en: User defined source 1
sr: 1. корисников извор

en: User defined source 2
sr: 2. корисников извор

en: User defined source 3
sr: 3. корисников извор

en: User defined source 4
sr: 4. корисников извор

en: Unknown source
sr: Непознат извор

en: Success
sr: Успешно

en: General error
sr: Општа грешка

en: Unknown packet
sr: Непознат пакет

en: Unknown version in packet
sr: Непознато издање у пакету

en: Invalid public key algorithm
sr: Неисправан алгоритам јавног кључа

en: Invalid digest algorithm
sr: Непознат алгоритам апсорпције

en: Bad public key
sr: Лош јавни кључ

en: Bad secret key
sr: Лош тајни кључ

en: Bad signature
sr: Лош потпис

en: No public key
sr: Нема јавног кључа

en: Checksum error
sr: Грешка провере суме

en: Bad passphrase
sr: Лоша пропусна реч

en: Invalid cipher algorithm
sr: Неисправан алгоритам шифровања

en: Keyring open
sr: Привезак кључева је отворен

en: Invalid packet
sr: Неисправан пакет

en: Invalid armor
sr: Неисправан штит

en: No user ID
sr: Нема ИБ-а корисника

en: No secret key
sr: Нема тајног кључа

en: Wrong secret key used
sr: Коришћен је погрешан тајни кључ

en: Bad session key
sr: Лош кључ сесије

en: Unknown compression algorithm
sr: Непознат алгоритам сажимања

en: Number is not prime
sr: Број није прост

en: Invalid encoding method
sr: Неисправан начин кодирања

en: Invalid encryption scheme
sr: Неисправна шема шифровања

en: Invalid signature scheme
sr: Неисправна шема потписа

en: Invalid attribute
sr: Неисправна особина

en: No value
sr: Нема вредности

en: Not found
sr: Нисам пронашао

en: Value not found
sr: Нисам пронашао вредност

en: Syntax error
sr: Садржајна грешка

en: Bad MPI value
sr: Лоша МПИ вредност

en: Invalid passphrase
sr: Неисправна пропусна реч

en: Invalid signature class
sr: Неисправан разред потписа

en: Resources exhausted
sr: Изворишта су истрошена

en: Invalid keyring
sr: Неисправан прстен кључа

en: Trust DB error
sr: Грешка поверења БП-а

en: Bad certificate
sr: Лош уверење

en: Invalid user ID
sr: Неисправан ИБ-а корисника

en: Unexpected error
sr: Неочекивана грешка

en: Time conflict
sr: Сукоб времена

en: Keyserver error
sr: Грешка сервера кључа

en: Wrong public key algorithm
sr: Погрешан алгоритам јавног кључа

en: Tribute to D. A.
sr: У част Д. А.

en: Weak encryption key
sr: Слаб кључ шифровања

en: Invalid key length
sr: Неисправна дужина кључа

en: Invalid argument
sr: Неисправан аргумент

en: Syntax error in URI
sr: Грешка израза у путањи

en: Invalid URI
sr: Неисправна путања

en: Network error
sr: Грешка мреже

en: Unknown host
sr: Непознат домаћин

en: Selftest failed
sr: Самопроба није успела

en: Data not encrypted
sr: Подаци нису шифровани

en: Data not processed
sr: Подаци нису обрађени

en: Unusable public key
sr: Неупотребљив јавни кључ

en: Unusable secret key
sr: Неупотребљив тајни кључ

en: Invalid value
sr: Неисправна вредност

en: Bad certificate chain
sr: Лош ланац уверења

en: Missing certificate
sr: Недостаје уверење

en: No data
sr: Нема података

en: Bug
sr: Грешка

en: Not supported
sr: Није подржано

en: Invalid operation code
sr: Неисправна шифра радње

en: Timeout
sr: Време је истекло

en: Internal error
sr: Унутрашња грешка

en: EOF (gcrypt)
sr: КРД (gcrypt)

en: Invalid object
sr: Неисправан предмет

en: Provided object is too short
sr: Достављени предмет је прекратак

en: Provided object is too large
sr: Достављени предмет је предуг

en: Missing item in object
sr: Недостаје ставка у предмету

en: Not implemented
sr: Није примењено

en: Conflicting use
sr: Противна употреба

en: Invalid cipher mode
sr: Неисправан код шифрера

en: Invalid flag
sr: Неисправна опција

en: Invalid handle
sr: Неисправна ручка

en: Result truncated
sr: Резултат је скраћен

en: Incomplete line
sr: Непотпун ред

en: Invalid response
sr: Неисправан одговор

en: No agent running
sr: Нема покренутог агента

en: agent error
sr: грешка агента

en: Invalid data
sr: Неисправни подаци

en: Unspecific Assuan server fault
sr: Необичан неуспех Асуан сервера

en: General Assuan error
sr: Општа грешка Асуана

en: Invalid session key
sr: Неисправан кључ сесије

en: Invalid S-expression
sr: Неисправан С-израз

en: Unsupported algorithm
sr: Неподржани алгоритам

en: No pinentry
sr: Нема уноса пина

en: pinentry error
sr: грешка уноса пина

en: Bad PIN
sr: Лош ПИН

en: Invalid name
sr: Неисправан назив

en: Bad data
sr: Лоши подаци

en: Invalid parameter
sr: Неисправан параметар

en: Wrong card
sr: Лоша картица

en: No dirmngr
sr: Нема управника директоријумом

en: dirmngr error
sr: грешка управника директоријумом

en: Certificate revoked
sr: Уверење је опозвано

en: No CRL known
sr: Нема познатог ЦРЛ-а

en: CRL too old
sr: ЦРЛ је престар

en: Line too long
sr: Ред је предуг

en: Not trusted
sr: Није од поверења

en: Operation cancelled
sr: Радња је отказана

en: Bad CA certificate
sr: Лоше уверење издавача

en: Certificate expired
sr: Уверење је истекло

en: Certificate too young
sr: Уверење је превише ново

en: Unsupported certificate
sr: Неподржано уверење

en: Unknown S-expression
sr: Непознат С-израз

en: Unsupported protection
sr: Неподржана заштита

en: Corrupted protection
sr: Оштећена заштита

en: Ambiguous name
sr: Нејасан назив

en: Card error
sr: Грешка картице

en: Card reset required
sr: Потребно је поновно постављање картице

en: Card removed
sr: Картица је уклоњена

en: Invalid card
sr: Неисправна картица

en: Card not present
sr: Картица није присутна

en: No PKCS15 application
sr: Нема ПКЦС15 програма

en: Not confirmed
sr: Није потврђено

en: Configuration error
sr: Грешка подешавања

en: No policy match
sr: Нема одговарајуће политике

en: Invalid index
sr: Неисправан индекс

en: Invalid ID
sr: Неисправан ИБ

en: No SmartCard daemon
sr: Нема позадинца паметне картице

en: SmartCard daemon error
sr: Грешка позадинца паметне картице

en: Unsupported protocol
sr: Неподржан протокол

en: Bad PIN method
sr: Лош начин ПИН-а

en: Card not initialized
sr: Картица није покренута

en: Unsupported operation
sr: Неподржана радња

en: Wrong key usage
sr: Погрешна употреба кључа

en: Nothing found
sr: Нисам нашао ништа

en: Wrong blob type
sr: Погрешна врста бвоб-а

en: Missing value
sr: Недостаје вредност

en: Hardware problem
sr: Хардверски проблем

en: PIN blocked
sr: ПИН је блокиран

en: Conditions of use not satisfied
sr: Услови коришћења нису задовољени

en: PINs are not synced
sr: ПИН-ови нису усаглашени

en: Invalid CRL
sr: Неисправан ЦРЛ

en: BER error
sr: Грешка БЕР-а

en: Invalid BER
sr: Неисправан БЕР

en: Element not found
sr: Нисам пронашао елемент

en: Identifier not found
sr: Нисам пронашао одредника

en: Invalid tag
sr: Неисправна ознака

en: Invalid length
sr: Неисправна дужина

en: Invalid key info
sr: Неисправни подаци кључа

en: Unexpected tag
sr: Неочекивана ознака

en: Not DER encoded
sr: Није кодирано ДЕР-ом

en: No CMS object
sr: Није ЦМС предмет

en: Invalid CMS object
sr: Неисправан ЦМС предмет

en: Unknown CMS object
sr: Непознат ЦМС предмет

en: Unsupported CMS object
sr: Неподржан ЦМС предмет

en: Unsupported encoding
sr: Неподржано кодирање

en: Unsupported CMS version
sr: Неподржано ЦМС издање

en: Unknown algorithm
sr: Непознат алгоритам

en: Invalid crypto engine
sr: Неисправан погон шифровања

en: Public key not trusted
sr: Јавни кључ није поверљив

en: Decryption failed
sr: Дешифровање није успело

en: Key expired
sr: Кључ је истекао

en: Signature expired
sr: Потпис је истекао

en: Encoding problem
sr: Проблем кодирања

en: Invalid state
sr: Неисправно стање

en: Duplicated value
sr: Удвостручена вредност

en: Missing action
sr: Недостаје радња

en: ASN.1 module not found
sr: Нисам пронашао модул АСН.1

en: Invalid OID string
sr: Неисправна ОИД ниска

en: Invalid time
sr: Неисправно време

en: Invalid CRL object
sr: Неисправан ЦРЛ предмет

en: Unsupported CRL version
sr: Неподржано ЦРЛ издање

en: Invalid certificate object
sr: Неисправан предмет уверења

en: Unknown name
sr: Непознат назив

en: A locale function failed
sr: Језичка функција није успела

en: Not locked
sr: Није закључано

en: Protocol violation
sr: Кршење протокола

en: Invalid MAC
sr: Неисправан МАК

en: Invalid request
sr: Неисправан захтев

en: Unknown extension
sr: Непознато проширење

en: Unknown critical extension
sr: Непознат критичан израз

en: Locked
sr: Закључано

en: Unknown option
sr: Непозната опција

en: Unknown command
sr: Непозната наредба

en: Not operational
sr: Није делотворно

en: No passphrase given
sr: Није дата пропусна реч

en: No PIN given
sr: Није дат ПИН

en: Operation not yet finished
sr: Радња није још завршена

en: Buffer too short
sr: Међумеморија је прекратка

en: Invalid length specifier in S-expression
sr: Неисправан одредник дужине у С-изразу

en: String too long in S-expression
sr: Ниска је предуга у С-изразу

en: Unmatched parentheses in S-expression
sr: Неодговарајуће заграде у С-изразу

en: S-expression not canonical
sr: С-израз није правилан

en: Bad character in S-expression
sr: Лош знак у С-изразу

en: Bad quotation in S-expression
sr: Лоше цитирање у С-изразу

en: Zero prefix in S-expression
sr: Нулти префикс у С-изразу

en: Nested display hints in S-expression
sr: Уграђени савети приказа у С-изразу

en: Unmatched display hints
sr: Неодговарајући савети приказа

en: Unexpected reserved punctuation in S-expression
sr: Неочекивана резервисана тачка у С-изразу

en: Bad hexadecimal character in S-expression
sr: Лош хексадецимални знак у С-изразу

en: Odd hexadecimal numbers in S-expression
sr: Непарни хексадецимални бројеви у С-изразу

en: Bad octadecimal character in S-expression
sr: Лош октадецимални знак у С-изразу

en: General IPC error
sr: Општа грешка ИПЦ-а

en: IPC accept call failed
sr: Прихватање позива ИПЦ-а није успело

en: IPC connect call failed
sr: Повезивање позива ИПЦ-а није успело

en: Invalid IPC response
sr: Неисправан ИПЦ одговор

en: Invalid value passed to IPC
sr: Неисправна вредност прослеђена ИПЦ-у

en: Incomplete line passed to IPC
sr: Непотпун ред је прослеђен ИПЦ-у

en: Line passed to IPC too long
sr: Ред прослеђен ИПЦ-у је предуг

en: Nested IPC commands
sr: Уграђене ИПЦ наредбе

en: No data callback in IPC
sr: Нема опозива података у ИПЦ-у

en: No inquire callback in IPC
sr: Нема опозива распитивања у ИПЦ-у

en: Not an IPC server
sr: Није ИПЦ сервер

en: Not an IPC client
sr: Није ИПЦ клијент

en: Problem starting IPC server
sr: Проблем покретања ИПЦ сервера

en: IPC read error
sr: Грешка читања ИПЦ-а

en: IPC write error
sr: Грешка писања ИПЦ-а

en: Too much data for IPC layer
sr: Превише података за ИПЦ слој

en: Unexpected IPC command
sr: Неочекивана ИПЦ наредба

en: Unknown IPC command
sr: Непозната ИПЦ наредба

en: IPC syntax error
sr: Садржајна грешка ИПЦ-а

en: IPC call has been cancelled
sr: ИПЦ позив је отказан

en: No input source for IPC
sr: Нема извора улаза за ИПЦ

en: No output source for IPC
sr: Нема извора излаза за ИПЦ

en: IPC parameter error
sr: Грешка параметра ИПЦ-а

en: Unknown IPC inquire
sr: Непознато распитивање ИПЦ-а

en: User defined error code 1
sr: 1. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 2
sr: 2. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 3
sr: 3. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 4
sr: 4. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 5
sr: 5. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 6
sr: 6. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 7
sr: 7. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 8
sr: 8. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 9
sr: 9. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 10
sr: 10. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 11
sr: 11. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 12
sr: 12. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 13
sr: 13. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 14
sr: 14. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 15
sr: 15. код грешке који је одредио корисник

en: User defined error code 16
sr: 16. код грешке који је одредио корисник

en: System error w/o errno
sr: Број в/о грешке системске грешке

en: Unknown system error
sr: Непозната грешка система

en: End of file
sr: Крај датотеке

en: Unknown error code
sr: Непознат код грешке

en: Usage: %s GPG-ERROR [...]
sr: Употреба: %s GPG-ERROR [...]

en: %s: warning: could not recognize %s
sr: %s: упозорење: не могу да препознам „%s“
