Leafpad 0.8.0 - en to pl translation catalogue (70 entries)

en: /_File
pl: /_Plik

en: /File/_New
pl: /Plik/_Nowy

en: /File/_Open...
pl: /Plik/_Otwórz...

en: /File/_Save
pl: /Plik/_Zapisz

en: /File/Save _As...
pl: /Plik/Z_apisz jako...

en: /File/_Print...
pl: /Plik/Wy_drukuj

en: /File/_Quit
pl: /Plik/Za_kończ

en: /_Edit
pl: /_Edycja

en: /Edit/_Undo
pl: /Edycja/Cof_nij

en: /Edit/_Redo
pl: /Edycja/P_onów

en: /Edit/Cu_t
pl: /Edycja/_Wytnij

en: /Edit/_Copy
pl: /Edycja/S_kopiuj

en: /Edit/_Paste
pl: /Edycja/Wkl_ej

en: /Edit/_Delete
pl: /Edycja/_Usuń

en: /Edit/Select _All
pl: /Edycja/_Zaznacz wszystko

en: /_Search
pl: /Wy_szukiwanie

en: /Search/_Find...
pl: /Szukaj/_Znajdź...

en: /Search/Find _Next
pl: /Szukaj/Znajdź _następny

en: /Search/Find _Previous
pl: /Szukaj/Znajdź _poprzedni

en: /Search/_Replace...
pl: /Szukaj/Z_mień...

en: /Search/_Jump To...
pl: /Szukaj/Przejdź do _wiersza

en: /_Options
pl: /_Opcje

en: /Options/_Font...
pl: /Opcje/_Czcionka...

en: /Options/_Word Wrap
pl: /Opcje/_Zawijanie linii

en: /Options/_Line Numbers
pl: /Opcje/_Numerowanie linii

en: /Options/_Auto Indent
pl: /Opcje/_Automatyczne wcięcia

en: /_Help
pl: /Pomo_c

en: /Help/_About
pl: /Pomoc/_O programie

en: GTK+ based simple text editor
pl: Prosty edytor tekstowy oparty na GTK+

en: Save changes to '%s'?
pl: Zachować zmiany w '%s'?

en: Font
pl: Czcionka

en: Current Locale (%s)
pl: Bieżące ustawienia regionalne (%s)

en: Other Codeset
pl: Inne kodowanie znaków

en: Code_set:
pl: Kodowanie znaków:

en: '%s' is not supported
pl: '%s' nie jest obsługiwany(a)

en: Auto-Detect
pl: Autowykrywanie

en: Open
pl: Otwórz

en: Save As
pl: Zapisz jako

en: Ch_aracter Coding:
pl: Kodowanie znaków:

en: '%s' already exists. Overwrite?
pl: '%s' już istnieje. Czy go zastąpić?

en: Untitled
pl: Bez nazwy

en: Can't convert codeset to '%s'
pl: Nie można przekonwertować znaków do '%s'

en: Can't open file to write
pl: Nie można otworzyć pliku do zapisu

en: Can't write file
pl: Nie można zapisać pliku

en: Search string not found
pl: Szukany łańcuch nie został znaleziony

en: Replace?
pl: Zastąpić?

en: %d strings replaced
pl: %d łańcuchów zastąpiono

en: Replace
pl: Zastąp

en: Find
pl: Znajdź

en: Fi_nd what:
pl: _Znajdź:

en: Re_place with:
pl: Z_amień na:

en: _Match case
pl: _Uwzględniaj wielkość liter

en: Replace _all at once
pl: Zamień _wszystko

en: Jump To
pl: Idź do

en: _Jump
pl: _Idź

en: _Line number:
pl: Numer _linii:

en: Can't convert codeset to current locale
pl: Nie można przekonwertować strony kodowej do '%s'

en: Can't write temporary file
pl: Nie można zapisać pliku tymczasowego

en: Print
pl: Drukuj

en: Printer _name:
pl: _Nazwa drukarki

en: N_umber of copies:
pl: Ilość kopii

en: _Format page
pl: _Format strony

en: Credits
pl: Zasługi

en: Written by
pl: Stworzony przez

en: Documented by
pl: Dokumentacja wykonana przez

en: Translated by
pl: Przetłumaczony przez

en: C_redits
pl: Zasługi

en: _Credits
pl: Zasługo

en: About %s
pl: O %s

en: Simple text editor
pl: Prosty edytor tekstu
