leafpad 0.8.16 - en to sr translation catalogue (67 entries)

en: /_File
sr: /_Датотека

en: /File/_New
sr: /Датотека/_Ново

en: /File/_Open...
sr: /Датотека/_Отвори

en: /File/_Save
sr: /Датотека/_Сачувај

en: /File/Save _As...
sr: /Датотека/Сачувај _као...

en: /File/Print Pre_view
sr: /Датотека/Прегле_д пред штампу

en: /File/_Print...
sr: /Датотека/_Штампај...

en: /File/_Quit
sr: /Датотека/_Изађи

en: /_Edit
sr: /_Уређивање

en: /Edit/_Undo
sr: /Уређивање/_Опозови

en: /Edit/_Redo
sr: /Уређивање/_Понови

en: /Edit/Cu_t
sr: /Уређивање/_Исеци

en: /Edit/_Copy
sr: /Уређивање/_Умножи

en: /Edit/_Paste
sr: /Уређивање/У_баци

en: /Edit/_Delete
sr: /Уређивање/Обри_ши

en: /Edit/Select _All
sr: /Уређивање/Изабери _све

en: /_Search
sr: /Прона_ђи

en: /Search/_Find...
sr: /Пронађи/Претра_жи...

en: /Search/Find _Next
sr: /Пронађи/Нађи _следеће

en: /Search/Find _Previous
sr: /Пронађи/Нађи прет_ходно

en: /Search/_Replace...
sr: /Пронађи/Зам_ени...

en: /Search/_Jump To...
sr: /Пронађи/Иди у _ред...

en: /_Options
sr: /Пос_тавке

en: /Options/_Font...
sr: /Поставке/_Фонт...

en: /Options/_Word Wrap
sr: /Поставке/_Преломи дуге линије

en: /Options/_Line Numbers
sr: /Поставке/Бројеви _линија

en: /Options/_Auto Indent
sr: /Поставке/_Аутоматско увлачење

en: /_Help
sr: /_Помоћ

en: /Help/_About
sr: /_Помоћ/_О програму

en: GTK+ based simple text editor
sr: Једноставан GTK+ заснован уређивач текста

en: Save changes to '%s'?
sr: Сачувај промене у „%s“?

en: Font
sr: Фонт

en: Current Locale (%s)
sr: Текући локалитет (%s)

en: Other Codeset
sr: Друга кодна страница

en: Code_set:
sr: Кодна _страница:

en: '%s' is not supported
sr: „%s“ није подржан

en: Auto-Detect
sr: Аутоматско препознавање

en: Open
sr: Отвори

en: Save As
sr: Сачувај _као...

en: C_haracter Coding:
sr: Кодирање _знакова:

en: '%s' already exists. Overwrite?
sr: Датотека „%s“ већ постоји. Да

en: Untitled
sr: Несачуван документ

en: Can't convert codeset to '%s'
sr: Не могу променити кодну страницу у „%s“

en: Can't open file to write
sr: Не могу да отворим датотеку за писање

en: Can't write file
sr: Не могу да пишем у датотеку

en: Search string not found
sr: Тражена реч не постоји

en: Replace?
sr: Замени?

en: %d strings replaced
sr: %d речи је замењено

en: Replace
sr: Замени

en: Find
sr: Нађи

en: Fi_nd what:
sr: Шта да _тражим:

en: Re_place with:
sr: _Замени са:

en: _Match case
sr: Разликуј величину _слова

en: Replace _all at once
sr: З_амени све

en: Jump To
sr: Иди у ред

en: _Jump
sr: _Иди

en: _Line number:
sr: Број _линије:

en: Credits
sr: Ауторска права

en: Written by
sr: Приредио

en: Documented by
sr: Документацију приредио

en: Translated by
sr: Serbian (sr) — Jay A. Fleming <tito.nehru.naser@gmail.com>

en: C_redits
sr: _Ауторска права

en: _Credits
sr: Ауторска _права

en: About %s
sr: О програму %s

en: Print
sr: Штампај

en: Print Preview
sr: Преглед пред штампу

en: Simple text editor
sr: Једноставан уређивач текста
