leafpad-0.8.13 - en to sl translation catalogue (67 entries)

en: /_File
sl: /_Datoteka

en: /File/_New
sl: /Datoteka/_Nova

en: /File/_Open...
sl: /Datoteka/_Odpri ...

en: /File/_Save
sl: /Datoteka/_Shrani

en: /File/Save _As...
sl: /Datoteka/Shrani _kot ...

en: /File/Print Pre_view
sl: /Datoteka/Pre_dogled tiskanja

en: /File/_Print...
sl: /Datoteka/Na_tisni ...

en: /File/_Quit
sl: /Datoteka/Iz_hod

en: /_Edit
sl: /_Uredi

en: /Edit/_Undo
sl: /Uredi/R_azveljavi

en: /Edit/_Redo
sl: /Uredi/_Uveljavi

en: /Edit/Cu_t
sl: /Uredi/Iz_reži

en: /Edit/_Copy
sl: /Uredi/_Kopiraj

en: /Edit/_Paste
sl: /Uredi/_Prilepi

en: /Edit/_Delete
sl: /Uredi/Poči_sti

en: /Edit/Select _All
sl: /Uredi/Iz_beri vse

en: /_Search
sl: /_Iskanje

en: /Search/_Find...
sl: /Iskanje/_Najdi ...

en: /Search/Find _Next
sl: /Iskanje/Najdi na_slednji

en: /Search/Find _Previous
sl: /Iskanje/Najdi _prejšnji

en: /Search/_Replace...
sl: /Iskanje/_Zamenjaj ...

en: /Search/_Jump To...
sl: /Iskanje/Poj_di na ...

en: /_Options
sl: /M_ožnosti

en: /Options/_Font...
sl: /Možnosti/_Pisava ...

en: /Options/_Word Wrap
sl: /Možnosti/Prelom _besedila

en: /Options/_Line Numbers
sl: /Možnosti/_Številke vrstic

en: /Options/_Auto Indent
sl: /Možnosti/_Zamik prve vrstice

en: /_Help
sl: /_Pomoč

en: /Help/_About
sl: /Pomoč/_O

en: GTK+ based simple text editor
sl: Preprost urejevalnik besedila temelječ na GTK+

en: Save changes to '%s'?
sl: Želite shraniti spremembe v '%s'?

en: Font
sl: Pisava

en: Current Locale (%s)
sl: Trenutne lokalne nastavitve (%s)

en: Other Codeset
sl: Drug nabor znakov

en: Code_set:
sl: Nabor _znakov:

en: '%s' is not supported
sl: '%s' ni podprt

en: Auto-Detect
sl: Samozaznaj

en: Open
sl: Odpri

en: Save As
sl: Shrani kot

en: C_haracter Coding:
sl: _Kodiranje znakov:

en: '%s' already exists. Overwrite?
sl: Datoteka '%s' že obstaja. Jo želite prepisati?

en: Untitled
sl: Neimenovano

en: Can't convert codeset to '%s'
sl: Ni mogoče pretvoriti nabora znakov v '%s'

en: Can't open file to write
sl: Ni mogoče odpreti datoteke

en: Can't write file
sl: Ni mogoče zapisati datoteke

en: Search string not found
sl: Iskanega niza ni mogoče najti

en: Replace?
sl: Želite zamenjati?

en: %d strings replaced
sl: %d nizov zamenjanih

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Find
sl: Najdi

en: Fi_nd what:
sl: _Najdi kaj:

en: Re_place with:
sl: Zamenjaj z:

en: _Match case
sl: _Velikost črk mora ustrezati

en: Replace _all at once
sl: Zamenjaj _vse naenkrat

en: Jump To
sl: Pojdi na

en: _Jump
sl: Po_jdi

en: _Line number:
sl: Števi_lka vrstice:

en: Credits
sl: Zasluge

en: Written by
sl: Napisal

en: Documented by
sl: Dokumentiral

en: Translated by
sl: Prevedel

en: C_redits
sl: Z_asluge

en: _Credits
sl: _Zasluge

en: About %s
sl: O %s

en: Print
sl: Natisni

en: Print Preview
sl: Predogled tiskanja

en: Simple text editor
sl: Preprost urejevalnik besedila
