leafpad 0.8.16 - en to nb translation catalogue (67 entries)

en: /_File
nb: /_Fil

en: /File/_New
nb: /Fil/_Ny

en: /File/_Open...
nb: /Fil/_Åpne …

en: /File/_Save
nb: /Fil/_Lagre

en: /File/Save _As...
nb: /Fil/Lagre _som…

en: /File/Print Pre_view
nb: /Fil/Forhåndsvis utskrift

en: /File/_Print...
nb: /Fil/_Skriv ut …

en: /File/_Quit
nb: /Fil/_Avslutt

en: /_Edit
nb: /_Rediger

en: /Edit/_Undo
nb: /Rediger/_Angre

en: /Edit/_Redo
nb: /Rediger/Omgjør

en: /Edit/Cu_t
nb: /Rediger/Klipp u_t

en: /Edit/_Copy
nb: /Rediger/_Kopier

en: /Edit/_Paste
nb: /Rediger/_Lim inn

en: /Edit/_Delete
nb: /Rediger/_Slett

en: /Edit/Select _All
nb: /Rediger/Velg _alle

en: /_Search
nb: /_Søk

en: /Search/_Find...
nb: /Søk/_Finn …

en: /Search/Find _Next
nb: /Søk/Finn _neste

en: /Search/Find _Previous
nb: /Søk/Finn _forrige

en: /Search/_Replace...
nb: /Søk/_Erstatt …

en: /Search/_Jump To...
nb: /Søk/_Hopp til …

en: /_Options
nb: /_Innstillinger

en: /Options/_Font...
nb: /Innstillinger/_Skrifttype …

en: /Options/_Word Wrap
nb: /Innstillinger/_Ordbryting

en: /Options/_Line Numbers
nb: /Innstillinger/_Nummererte linjer

en: /Options/_Auto Indent
nb: /Innstillinger/_Auto-innrykking

en: /_Help
nb: /_Hjelp

en: /Help/_About
nb: /Hjelp/_Om

en: GTK+ based simple text editor
nb: GTK+-basert enkel tekstredigerer

en: Save changes to '%s'?
nb: Vil du lagre endringene til '%s'?

en: Font
nb: Skrift

en: Current Locale (%s)
nb: Nåværende områdeinnstilling (%s)

en: Other Codeset
nb: Annet kodesett

en: Code_set:
nb: Kode_sett:

en: '%s' is not supported
nb: '%s' er ikke støttet

en: Auto-Detect
nb: Auto-oppdag

en: Open
nb: Åpne

en: Save As
nb: Lagre som

en: C_haracter Coding:
nb: T_egnkoding:

en: '%s' already exists. Overwrite?
nb: '%s' finnes allerede. Vil du overskrive den?

en: Untitled
nb: Navnløs

en: Can't convert codeset to '%s'
nb: Kan ikke konvertere kodesettet til '%s'

en: Can't open file to write
nb: Kan ikke åpne filen i lagringsbar tilstand

en: Can't write file
nb: Kan ikke lagre til filen

en: Search string not found
nb: Søkestrengen ble ikke funnet

en: Replace?
nb: Vil du erstatte den?

en: %d strings replaced
nb: %d strenger ble erstattet

en: Replace
nb: Erstatt

en: Find
nb: Finn

en: Fi_nd what:
nb: Fi_nn:

en: Re_place with:
nb: Er_statt med:

en: _Match case
nb: _Skill mellom små/store bokstaver

en: Replace _all at once
nb: Erstatt _alle på en gang

en: Jump To
nb: Hopp til

en: _Jump
nb: _Hopp

en: _Line number:
nb: _Linjenummer:

en: Credits
nb: Takk til

en: Written by
nb: Skrevet av

en: Documented by
nb: Dokumentert av

en: Translated by
nb: Oversatt av

en: C_redits
nb: T_akk til

en: _Credits
nb: _Takk til

en: About %s
nb: Om %s

en: Print
nb: Skriv ut

en: Print Preview
nb: Forhåndsvis utskrift

en: Simple text editor
nb: Enkel tekstredigerer
