indent 2.2.10 - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: usage: indent file [-o outfile ] [ options ]
           indent file1 file2 ... fileN [ options ]
pl: składnia: indent plik [-o plik_wyjściowy] [ opcje ]
              indent plik1 plik2 ... plikN [ opcje ]

en: %s: missing argument to parameter %s
pl: %s: brak argumentu dla parametru %s

en: %s: unknown option "%s"
pl: %s: nieznana opcja "%s"

en: option: %s
pl: opcja: %s

en: %s: option ``%s'' requires a numeric parameter
pl: %s: opcja ``%s'' wymaga podania wartości liczbowej

en: set_option: internal error: p_type %d
pl: set_option: wewnętrzny błąd: p_type %d

en: Profile contains an unterminated comment
pl: Profil zawiera nie zakończony komentarz

en: Profile contains unpalatable characters
pl: Profil zawiera nieprzyjemne znaki

en: File named by environment variable %s does not exist or is not readable
pl: Plik określony zmienną środowiskową %s nie istnieje lub nie jest czytelny

en: indent:  Strange version-control value
pl: indent:  Dziwna wartość znacznika kontroli wersji

en: indent:  Using numbered-existing
pl: indent:  Użycie trybu numbered-existing (numerowane jeśli istnieją)

en: indent: Can't make backup filename of %s
pl: indent: Nie można utworzyć nazwy kopii zapasowej pliku %s

en: Can't open backup file %s
pl: Nie można otworzyć pliku kopii zapasowej %s

en: Can't write to backup file %s
pl: Nie można zapisać pliku kopii zapasowej %s

en: Can't preserve modification time on backup file %s
pl: Nie można zachować czasu modyfikacji pliku kopii zapasowej %s

en: indent: Virtual memory exhausted.
pl: indent: Zabrakło pamięci wirtualnej.

en: indent: Fatal Error:
pl: indent: Błąd krytyczny:

en: indent: System Error:
pl: indent: Błąd systemowy:

en: Warning
pl: Uwaga

en: Error
pl: Błąd

en: EOF encountered in comment
pl: Napotkano EOF wewnątrz komentarza

en: Line broken
pl: Przerwana linia

en: Unexpected end of file
pl: Nieoczekiwany koniec pliku

en: There were %d non-blank output lines and %d comments
pl: Było %d niepustych linii wyjściowych i %d komentarzy

en: (Lines with comments)/(Lines with code): %6.3f
pl: (Linii komentarza)/(Linii kodu): %6.3f

en: Line broken 2
pl: Przerwana linia 2

en: indent: only one output file (2nd was %s)
pl: indent: tylko jeden plik wyjściowy (drugim był %s)

en: indent: only one input file when output file is specified
pl: indent: tylko jeden plik wejściowy gdy podano plik wyjściowy

en: indent: can't have filenames when specifying standard input
pl: indent: nie można podać nazw plików gdy podano standardowe wejście

en: indent: only one input file when stdout is used
pl: indent: tylko jeden plik wejściowy gdy używane jest standardowe wyjście

en: command line
pl: linia poleceń

en: Read profile %s
pl: Czytanie profilu %s

en: Can't open input file %s
pl: Nie można otworzyć pliku wejściowego %s

en: Can't stat input file %s
pl: Nie można wykonać stat na pliku wejściowym %s

en: File %s is too big to read
pl: Plik %s jest zbyt duży, żeby mógł być odczytany

en: System problem reading file %s
pl: Problem systemowy podczas odczytu pliku %s

en: Error reading input file %s
pl: Błąd podczas odczytu pliku wejściowego %s

en: Unterminated character constant
pl: Nie zakończona stała znakowa

en: Unterminated string constant
pl: Nie zakończona stała łańcuchowa

en: indent: can't create %s
pl: indent: nie można utworzyć %s

en: Can't close output file %s
pl: Nie można zamknąć pliku wyjściowego %s

en: Can't preserve modification time on output file %s
pl: Nie można zachować czasu modyfikacji pliku wyjściowego %s

en: Unmatched 'else'
pl: Niedopasowane 'else'

en: Stmt nesting error.
pl: Błąd zagnieżdżenia instrukcji.

en: Unknown code to parser
pl: Kod nieznany dla analizatora

en: CANNOT FIND '@' FILE!
pl: NIE MOŻNA ZNALEŹĆ PLIKU '@'!
