indent 1.9.1a - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: indent: unknown option "%s"
pl: indent: nieznana opcja "%s"

en: indent: missing argument to parameter %s
pl: indent: brak argumentu dla parametru %s

en: option: %s
pl: opcja: %s

en: indent: option ``%s'' requires a numeric parameter
pl: indent: opcja ``%s'' wymaga podania wartości liczbowej

en: indent: set_option: internal error: p_type %d
pl: indent: set_option: wewnętrzny błąd: p_type %d

en: indent:  Strange version-control value
pl: indent:  Dziwna wartość numeru wersji

en: indent:  Using numbered-existing
pl: indent:  Używam bieżący numerowany

en: indent: Can't make backup filename of %s
pl: indent: Nie mogę zapisać kopii pliku jako %s

en: indent: Virtual memory exhausted.
pl: indent: Zabrakło pamięci wirtualnej.

en: usage: %s file [-o outfile ] [ options ]
pl: użycie: %s plik [-o plik wynikowy ] [ opcje ]

en:        %s file1 file2 ... fileN [ options ]
pl:        %s plik1 plik2 ... plikN [ opcje ]

en: Unclosed comment
pl: Otwarty komentarz

note: print error msg if the line was not already broken
en: Line broken
pl: Przerwana linia

note: check for balanced braces
en: Stuff missing from end of file.
pl: Brak zawartości patrząc od końcu pliku.

en: There were %d output lines and %d comments
pl: Było %d linii wyjściowych i %d komentarzy

en: (Lines with comments)/(Lines with code): %6.3f
pl: (Linii komentarza)/(Linii kodu): %6.3f

en: Extra %c
pl: Nadmiarowe %c

note: This should be true iff there were unbalanced parens in the stmt.  It is a bit complicated, because the semicolon might be in a for stmt
en: Unbalanced parens
pl: Niezamknięte nawiasy

en: Unmatched #else
pl: Nadmiarowe #else

en: Unmatched #endif
pl: Nadmiarowe #endif

en: %s: only one output file (2nd was %s)
pl: %s: tylko jeden plik wyjściowy (drugim był %s)

en: %s: only one input file when output file is specified
pl: %s: tylko jeden plik wejściowy gdy podano plik wyjściowy

en: %s: can't have filenames when specifying standard input
pl: %s: nazwy plików ignorowane gdy podano standardowe wejście

en: indent: only one input file when stdout is used
pl: indent: tylko jeden plik wejściowy gdy podano plik wyjściowy

en: indent: can't have filenames when specifying standard input
pl: indent: nazwy plików ignorowane gdy podano standardowe wejście

en: Read profile %s
pl: Czytaj profil %s

en: indent: can't create %s
pl: indent: nie mogę utworzyć %s

en: Standard input
pl: Standardowe wejście

en: Internal buffering error
pl: Wewnętrzny błąd buforowania

en: Warning: Zero-length file %s
pl: Ostrzeżenie: Plik o zerowej długości %s

en: Warning: File %s contains NULL-characters
pl: Ostrzeżenie: Plik %s zawiera znaki NULL

en: indent: bad font specification: %s
pl: indent: błędne określenie czcionki: %s

en: 
    *** Debug output marker line ***
pl: 
    *** Znacznik linii wydruku programu śledzączego ***

en: old style assignment ambiguity in "=%c".  Assuming "= %c"
pl: Niejasność przy starym stylu przypisania w "=%c".  Przyjmuję "= %c"

en: Parse: Unknown code: %d for %s
pl: Parse: Nieznany kod: %d dla %s

en: Unmatched 'else'
pl: Nadmiarowe 'else'

en: Stmt nesting error.
pl: Zagnieżdzony błąd w instrukcji.

note: this is an error
en: Unknown code to parser
pl: Kod nieznany dla analizatora

en:   stack[%d] =>   stack: %d   ind_level: %d
pl:   stack[%d] =>   stos: %d   ind_level: %d
