gtkorphan-0.4.3 - en to sr translation catalogue (49 entries)

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries
sr: Графички алат за проналажење и уклањање напуштених библиотека

en: Remove orphaned packages
sr: Уклоните напуштене пакете

en: You must run this program as the root user.
sr: Морате да покренете овај програм као администратор.

en: Cannot find deborphan!
sr: Не могу да пронађем дебсирочка!

en: GtkOrphan needs deborphan to run.
sr: Гтк сирочко захтева дебсирочка да би радио.

en: A graphical tool to find and remove orphaned libraries.
sr: Графички алат за проналажење и уклањање напуштених библиотека.

en: You should select a package first!
sr: Као прво изаберите неки пакет!

en: No orphaned libraries found.
sr: Нисам пронашао напуштене библиотеке.

en: Orphaned packages found:
sr: Пронађени су напуштени пакети:

en: for a total of:
sr: укупне величине:

en: Total regular packages found:
sr: Укупно пронађених регуларних пакета:

en: Select the packages that you wish to remove:
sr: Изаберите пакете које желите да уклоните:

en: Size:
sr: Величина:

en: Section:
sr: Одељак:

en: Priority:
sr: Важност:

en: Removing requested packages...
sr: Уклањам захтеване пакете...

en: Starting...
sr: Почињем...

en: Done.
sr: Завршено.

en: You have requested to remove following packages from your system:
sr: Затражили сте да уклоните следеће пакете са вашег система:

en: Are you sure?
sr: Да ли сте сигурни,*_*?

en: Show package details
sr: Прикажи податке о пакету

en: Hibernate package
sr: Замрзни пакет

en: Show hibernated packages
sr: Прикажи замрзнуте пакете

en: Select for removal
sr: Изабери за уклањање

en: Select all
sr: Изабери све

en: Unselect all
sr: Поништи избор

en: This list shows all packages in 'hibernation' status.
sr: Овај списак приказује све пакете у замрзнутом стању.

en: They will never be reported as orphaned packages while they belong to this list.
sr: Никада неће бити објављени као напуштени пакети све док се налазе на овом списку.

en: Showing details informations for package:
sr: Приказ детаљних података за пакет:

en: GtkOrphan
sr: Гтк Сирочко

en: Guess other libraries too:
sr: Пронађи такође и остале библиотеке:

en: Hibernated packages
sr: Замрзнути пакети

en: NONE
    perl
    python
    pike
    ruby
    interpreters
    wrong section
    dev package
    debug
    common
    data
    doc
    dummy
    ALL
sr: НИШТА
    перл
    питон
    пајк
    руби
    интерпретери
    погрешан одељак
    развојни пакети
    исправљање грешака
    општи
    подаци
    документација
    макета
    СВЕ

en: Non-orphaned packages
sr: Ненапуштени пакети

en: Options
sr: Опције

en: Orphaned packages
sr: Напуштени пакети

en: Package details window
sr: Прозор појединости

en: Pending removals
sr: Заказани за уклањање

en: Progress
sr: Напредак

en: Purge entire list
sr: Очисти читав списак

en: Remove from list
sr: Уклони са списка

en: Show all orphan packages, not only those in the libs section
sr: Прикажи све напуштене пакете, не само оне у одељку библиотека

en: Show all packages, not only those in libs section
sr: Прикажи све пакете, не само оне у одељку библиотека

en: Show uninstalled packages with orphaned configuration files
sr: Прикажи дизинсталиране пакете са напуштеним датотекама подешавања

en: _File
sr: _Датотека

en: _Hibernated packages list
sr: _Списак замрзнутих пакета

en: _Package details
sr: _Детаљи пакета

en: _Sort
sr: _Поређај

en: _View
sr: Пре_глед
