gip 1.5.0 - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Gip Release %s %s
sr: Гип издање %s %s

en: Translation of this version by:
sr: Превод ове верзије:

en: Gip, the Internet Protocol Calculator for the GNOME desktop environment was written and published under the terms of the GPL (General Public License V2)
    by Samuel Abels
sr: Гип, рачунар за интернет протокол Гном радног окружења је написао и објавио под условима ОЈЛ (Општа јавна лиценца В2)
    Семјуел Абелс (Samuel Abels)

en: Thank You for choosing Gip!
sr: Хвала Вам на избору Гипа!

en: Copyright 2004. All rights reserved.
sr: Ауторска права 2004. Сва права задржана.

en: Input
sr: Улаз

en: IP address:
sr: ИП адреса:

en: Network mask:
sr: Мрежна маска:

en: Prefix length:
sr: Дужина префикса:

en: Output
sr: Излаз

en: Address range:
sr: Распон адреса:

en: Number of subnets:
sr: Број подмрежа:

en: Number of hosts:
sr: Број домаћина:

en: Including net/broadcast:
sr: Укључујући мрежу/емитовање:

en: Network address:
sr: Мрежна адреса:

en: Broadcast address:
sr: Општа адреса:

en: Binary Output
sr: Бинарни излаз

en: Hexadecimal Output
sr: Хексадецимални излаз

en: Subnetted using prefixlength:
sr: Подмрежено са дужином префикса:

en: Showing a maximum of 1000 subnets.
sr: Приказ највише 1000 подмрежа.

en: IPv4 Address Analyzer
sr: IPv4 анализатор адреса

en: IPv4 Range to Prefix Converter
sr: Претварач IPv4 опсега у префикс

en: IPv4 Subnet Calculator
sr: IPv4 рачунар за подмреже

en: Internet Protocol Calculator
sr: Рачунар за интернет протокол

en: _File
sr: _Датотека

en: _Edit
sr: _Уреди

en: _Help
sr: _Помоћ

en: _About
sr: _О програму

en: Prefix
sr: Префикс

en: Subnet Mask
sr: Маска подмреже
