gip 1.5.0 - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Gip Release %s %s
pl: Wydanie Gip %s %s

en: Translation of this version by:
pl: Tłumaczenie tej wersji przez:

en: Gip, the Internet Protocol Calculator for the GNOME desktop environment was written and published under the terms of the GPL (General Public License V2)
    by Samuel Abels
pl: GIP, kalkulator protokołu internetu dla środowiska GNOME został napisany i opublikowany na warunkach GPL (General Public License V2)
    przez Samuela Abelsa

en: Thank You for choosing Gip!
pl: Dziękujemy za wybranie GIP!

en: Copyright 2004. All rights reserved.
pl: Copyright 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone.

en: Input
pl: Wejście

en: IP address:
pl: Adres IP:

en: Network mask:
pl: Maska sieci:

en: Prefix length:
pl: Długość prefiksu:

en: Output
pl: Wyjście

en: Address range:
pl: Zakres adresu:

en: Number of subnets:
pl: Liczba podsieci:

en: Number of hosts:
pl: Liczba hostów:

en: Including net/broadcast:
pl: W tym siec/emisja:

en: Network address:
pl: Adres sieci:

en: Broadcast address:
pl: Adres emisji:

en: Binary Output
pl: Wyjście binarne

en: Hexadecimal Output
pl: Wyjście szesnastkowe

en: Subnetted using prefixlength:
pl: Podsieci używające długość prefiksu:

en: Showing a maximum of 1000 subnets.
pl: Wyświetlono maksymalnie 1000 podsieci.

en: IPv4 Address Analyzer
pl: Analizator adresu IPv4

en: IPv4 Range to Prefix Converter
pl: Konwertor prefiksu do zasięgu IPv4

en: IPv4 Subnet Calculator
pl: Kalkulator podsieci IPv4

en: Internet Protocol Calculator
pl: Kalkulator protokołu internetu

en: _File
pl: _Plik

en: _Edit
pl: _Edytuj

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _About
pl: _O

en: Prefix
pl: Prefiks

en: Subnet Mask
pl: Maska podsieci
