GNU gettext 0.10.12 - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: %s: option `%s' is ambiguous
nn: %s: flagg «%s» er fleirtydig

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
nn: %s: flagg «--%s» tek ikkje argument

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
nn: %s: flagg «%c%s» tek ikkje argument

en: %s: option `%s' requires an argument
nn: %s: flagg «%s» treng eit argument

en: %s: illegal option -- %c
nn: %s: ulovleg flagg -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
nn: %s: flagg treng eit argument -- %c

en: missing arguments
nn: manglar argument

en: %s and %s are mutually exclusive
nn: %s og %s utelukker kvarandre

en: exactly 2 input files required
nn: treng nøyaktig to innfiler

en: this message is used but not defined...
nn: denne meldinga er brukt, men ikkje definert...

en: ...but this definition is similar
nn: ... men denne definisjonen liknar

en: this message is used but not defined in %s
nn: denne meldinga er brukt, men ikkje definert i %s

en: warning: this message is not used
nn: advarsel: denne meldinga er ikkje brukt

en: no input file given
nn: inga innfil spesifisert

en: domain name "%s" not suitable as file name
nn: domenenamnet "%s" passar ikkje som filnavn

en: domain name "%s" not suitable as file name: will use prefix
nn: domenenamnet "%s" passar ikkje som filnavn: brukar prefiks

en: missing `msgstr' section
nn: manglar «msgstr»-seksjon

en: file "%s" is not in GNU .mo format
nn: fila "%s" er ikkje i GNU .mo-format

en: error while writing "%s" file
nn: feil under skriving av fila "%s"

en: internationalized messages should not contain the `\%c' escape sequence
nn: internasjonaliserte meldingar skal ikkje innehalde escape-sekvensen «\%c»

en: cannot create output file "%s"
nn: kan ikkje opprette utfila "%s"

en: this file may not contain domain directives
nn: denne fila kan ikkje innehalde domene-nøkkelord

en: --join-existing cannot be used when output is written to stdout
nn: --join-existing kan ikkje brukast når utdata vert skrive til standard ut
