fslint 2.03 - en to sr translation catalogue (83 entries)

en: Add
sr: Додај

en: Remove
sr: Уклони

en: Directories to search
sr: Директоријуми за претраживање

en: recurse?
sr: рекурзивно?

en: Search path
sr: Путања претраге

en: Paths to exclude
sr: Изостављене путање

en: Extra find parameters
sr: додатни параметри трагања

en: extra find filtering parameters
sr: додатни параметри филтера пронађених

en: Advanced search parameters
sr: Напредни параметри претраге

en: Name
sr: Име

en: Directory
sr: Директоријум

en: Date
sr: Датум

en: Duplicates
sr: Дупликати

en: Sensitivity=
sr: Осетљивост=

en: Bad names
sr: Лоша имена

en: Search (
sr: Претрага (

en: ) for
sr: ) за

en: Conflicting files
sr: Противне датотеке

en: Aliases
sr: Алијас

en: Case conflicts
sr: Сукоби

en: Same names
sr: Иста имена

en: Same names(ignore case)
sr: Иста имена (занемари величину слова)

en: Size
sr: Величина

en: Name clashes
sr: Сукоби имена

en: More restrictive search for core files
sr: Ограниченија претрага за датотекама сржи

en: core file mode?
sr: режим датотеке сржи?

en: days
sr: дана

en: minimum age
sr: минимум старости

en: Temp files
sr: Привр. датотеке

en: Dangling
sr: Патрљак

en: Absolute links to paths within or below the link's directory
sr: Апсолутне везе ка путањама у или испод везниковог директоријума

en: Suspect
sr: Сумњив

en: Relative
sr: Релативни

en: Absolute
sr: Апсолутни

en: /././. ///// /../ etc.
sr: /././. ///// /../ итд.

en: Redundant naming
sr: Излишни називи

en: Target
sr: Циљ

en: Bad symlinks
sr: Лоше симвезе

en: Bad IDs
sr: Лоши ID-ови

en: Empty directories
sr: Празни директоријуми

en: Search $PATH
sr: Претражуј $PATH

en: Non stripped binaries
sr: Неогољене бинарне датотеке

en: Redundant whitespace
sr: Излишне белине

en: Find
sr: Нађи

en: Stop
sr: Стани

en: selection
sr: избор

en: Toggle
sr: Промени

en: list to file
sr: излистај у датотеку

en: Save
sr: Сачувај

en: selected
sr: изабрани

en: Delete
sr: Избриши

en: All (except selected) using hardlinks
sr: Сви (осим изабраних) користећи чврсте везе

en: Merge
sr: Споји

en: Clean
sr: Чисто

en: errors
sr: грешака

en: Select Path
sr: Изабери путању

en: Usage: %s [OPTION] [PATHS]
sr: Употреба: %s [ОПЦИЈА] [ПУТАЊЕ]

en:     --version       display version
sr:     --version       прикажи верзију

en:     --help          display help
sr:     --help          прикажи објашњење

en: Do you want to overwrite?
sr: Да ли желиш да пребришеш?

en: Yes
sr: Да

en: No
sr: Не

en: You can't overwrite
sr: Не можеш да пребришеш

en: User aborted
sr: Прекинуо корисник

en: No search paths specified
sr: Нису задати путеви претраге

en:  files
sr:  датотека

en:  unstripped binaries
sr:  неогољених бинарних датотеке

en:  empty directories
sr:  празних директоријума

en:  links
sr:  веза

en:  bytes wasted in
sr:  бајтова протраћено у

en:  files (in
sr:  датотека (у

en:  groups)
sr:  група)

en: bytes wasted
sr: бајтова протраћено

en: None selected
sr: Ништа изабрано

en: Are you sure you want to delete this item?
sr: Да ли заиста желиш да избришеш ову ставку?

en: Are you sure you want to delete these %d
sr: Да ли заиста желиш да избришеш ове %d

en:  items?
sr:  ставке?

en:  items deleted
sr:  ставки избрисано

en: Are you sure you want to merge ALL files?
sr: Да ли заиста желиш да спојиш СВЕ датотеке?

en: (Ignoring those selected)
sr: (Занемарујући одабране)

en: Are you sure you want to clean these
sr: Да ли заиста желиш да очистиш ове

en:  items cleaned (
sr:  ставки очишћено (

en:  bytes saved)
sr:  бајтова сачувано)
