fileutils 4.1.11 - en to uk translation catalogue (278 entries)

en: invalid argument %s for %s
uk: неправильний аргумент %s для %s

en: ambiguous argument %s for %s
uk: неоднозначний аргумент %s для %s

en: Valid arguments are:
uk: Дозволені аргументи такі:

en: program error
uk: помилка програми

en: stack overflow
uk: переповнення стеку

en: write error
uk: помилка запису

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: regular empty file
uk: звичайний порожній файл

en: regular file
uk: звичайний файл

en: directory
uk: каталог

en: fifo
uk: канал

en: symbolic link
uk: символьне посилання

en: socket
uk: гніздо

en: message queue
uk: черга повідомлень

en: semaphore
uk: семафор

en: weird file
uk: дивний файл

en: %s: option `%s' is ambiguous
uk: %s: опція `%s' неоднозначна

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
uk: %s: опція `--%s' не дозволяє аргумент

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
uk: %s: опція `%c%s' не дозволяє аргумент

en: %s: option `%s' requires an argument
uk: %s: опція `%s' вимагає аргумент

en: %s: unrecognized option `--%s'
uk: %s: невідома опція `--%s'

en: %s: unrecognized option `%c%s'
uk: %s: невідома опція `%c%s'

en: %s: illegal option -- %c
uk: %s: недопустима опція -- %c

en: %s: invalid option -- %c
uk: %s: невірна опція -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
uk: %s: опція вимагає аргумент -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
uk: %s: опція `-W %s' неоднозначна

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
uk: %s: опція `-W %s' не дозволяє аргумент

en: block size
uk: розмір блока

en: cannot create directory %s
uk: не можу створити каталог %s

en: %s exists but is not a directory
uk: %s існує але це не каталог

en: cannot change owner and/or group of %s
uk: не можу змінити власника і/або групу для %s

en: cannot chdir to directory %s
uk: не можу змінити каталог до %s

en: cannot change permissions of %s
uk: не можу змінити права доступу для %s

en: memory exhausted
uk: не вистачає пам'яті

en: ^[yY]
uk: ^[yYтТдД]

en: ^[nN]
uk: ^[nNнН]

en: iconv function not usable
uk: функція iconv не придатна для використання

en: iconv function not available
uk: функція iconv не доступна

en: character out of range
uk: символ за межами діапазону

en: cannot convert U+%04X to local character set
uk: неможливо перетворити U+%04X в локальну кодову таблицю

en: cannot convert U+%04X to local character set: %s
uk: не можу перетворити U+%04X до локального кодування: %s

en: invalid user
uk: невірний користувач

en: invalid group
uk: невірна група

en: cannot get the login group of a numeric UID
uk: не можу отримати групу реєстрації з її номера

en: cannot omit both user and group
uk: не можна пропускати і користувача і групу

en: Written by %s.
uk: Написана %s.

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
uk: Це вільне програмне забезпечення; умови копіювання дивіться у вихідних
    текстах. Не дається НІЯКОЇ гарантії; навіть КОРИСНОСТІ чи ПРИДАТНОСТІ
    ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ.

en: string comparison failed
uk: збій порівняння рядків

en: cannot change to null group
uk: не можу змінити null-ьову групу

en: invalid group name %s
uk: невірне ім'я групи %s

en: group number
uk: номер групи

en: invalid group number %s
uk: невірний номер групи %s

en: Try `%s --help' for more information.
uk: Спробуйте `%s --help' щоб отримати більш детальний опис.

en: Usage: %s [OPTION]... GROUP FILE...
      or:  %s [OPTION]... --reference=RFILE FILE...
uk: Використання: %s [OPTION]... OWNER[.[GROUP]] FILE...
             або: %s [OPTION]... --reference=RFILE FILE...

en: too few arguments
uk: занадто мало аргументів

en: failed to get attributes of %s
uk: не вдалося взяти атрибути %s

en: getting new attributes of %s
uk: беру нові атрибути %s

en: mode of %s changed to %04lo (%s)
uk: права доступу %s змінені на %04lo (%s)

en: failed to change mode of %s to %04lo (%s)
uk: помилка зміни прав доступу %s на %04lo (%s)

en: mode of %s retained as %04lo (%s)
uk: права доступу %s залишені як %04lo (%s)

en: changing permissions of %s
uk: змінюю права доступу для %s

en: Usage: %s [OPTION]... MODE[,MODE]... FILE...
      or:  %s [OPTION]... OCTAL-MODE FILE...
      or:  %s [OPTION]... --reference=RFILE FILE...
uk: Використання: %s [OPTION]... MODE[,MODE]... FILE...
             або:  %s [OPTION]... OCTAL-MODE FILE...
             або:  %s [OPTION]... --reference=RFILE FILE...

en: invalid character %s in mode string %s
uk: невірний символ %s в стрічці прав доступу `%s'

en: invalid mode string: %s
uk: невірна стрічка прав доступу: %s

en: neither symbolic link %s nor referent has been changed
uk: ні символьне посилання %s, ні те на що воно вказує не були змінені

en: changed ownership of %s to %s
uk: власник змінений з %s на %s

en: changed group of %s to %s
uk: група змінена з %s на %s

en: failed to change ownership of %s to %s
uk: помилка зміни групи для %s на %s

en: failed to change group of %s to %s
uk: помилка зміни групи з %s на %s

en: ownership of %s retained as %s
uk: власник для %s залишений як %s

en: group of %s retained as %s
uk: група %s залишена як %s

en: changing ownership of %s
uk: змінюю власника для %s

en: changing group of %s
uk: змінюю групу для %s

en: unable to restore permissions of %s
uk: не можу відновити права доступу для %s

en: Usage: %s [OPTION]... OWNER[:[GROUP]] FILE...
      or:  %s [OPTION]... :GROUP FILE...
      or:  %s [OPTION]... --reference=RFILE FILE...
uk: Використання: %s [OPTION]... OWNER[:[GROUP]] FILE...
             або:  %s [OPTION]... :[GROUP] FILE...
             або:  %s [OPTION]... --reference=RFILE FILE...

en: cannot access %s
uk: не можу доступитися до %s

en: cannot open %s for reading
uk: не можу відкрити %s для читання

en: cannot fstat %s
uk: не можу виконати fstat для %s

en: skipping file %s, as it was replaced while being copied
uk: пропускаю файл %s, так як він був замінений коли було почато копіювання

en: cannot remove %s
uk: не можу видалити %s

en: cannot create regular file %s
uk: не можу створити простий файл %s

en: reading %s
uk: читаю %s

en: cannot lseek %s
uk: не можу виконати lseek для %s

en: writing %s
uk: записую %s

en: closing %s
uk: закриваю %s

en: %s: overwrite %s, overriding mode %04lo?
uk: %s: переписати %s, незважаючи на права доступу %04lo?

en: %s: overwrite %s?
uk: %s: переписати %s?

en: cannot stat %s
uk: не можу виконати stat для %s

en: omitting directory %s
uk: пропускаю каталог %s

en: warning: source file %s specified more than once
uk: увага: джерельний файл %s вказаний більше одного разу

en: %s and %s are the same file
uk: %s і %s це один і той же ж файл

en: cannot overwrite non-directory %s with directory %s
uk: не можу переписати не-каталог %s каталогом %s

en: cannot overwrite directory %s with non-directory
uk: не можу переписати каталог %s не-каталогом

en: cannot overwrite directory %s
uk: не можу перезаписати каталог %s

en: cannot move directory onto non-directory: %s -> %s
uk: неможливо перемістити каталог в не-каталог: %s -> %s

en: backing up %s would destroy source;  %s not moved
uk: резервування %s може знищити вихідний файл;  %s не перенесено

en: backing up %s would destroy source;  %s not copied
uk: резервування %s може знищити вихідний файл;  %s не скопійовано

en: cannot backup %s
uk: не можу зробити резервування для %s

en:  (backup: %s)
uk:  (резервна копія: %s)

en: cannot copy a directory, %s, into itself, %s
uk: не можу скопіювати каталог, %s, в саму себе, %s

en: will not create hard link %s to directory %s
uk: не буде створено жорстке посилання %s на каталог %s

en: cannot create hard link %s to %s
uk: не можу створити жорстке посилання %s на %s

en: cannot move %s to a subdirectory of itself, %s
uk: не можу перенести %s у власний підкаталог %s

en: cannot move %s to %s
uk: не можу перенести %s в %s

en: inter-device move failed: %s to %s; unable to remove target
uk: не вдалося перенесення між пристроями: %s до %s; неможливо видалити ціль

en: cannot copy cyclic symbolic link %s
uk: не можу скопіювати закільцьоване символьне посилання %s

en: %s: can make relative symbolic links only in current directory
uk: %s: можна створювати відносні символьні посилання лише у поточному каталозі

en: cannot create symbolic link %s to %s
uk: не можу створити символьне посилання %s на %s

en: cannot create link %s
uk: не можу створити посилання на %s

en: cannot create fifo %s
uk: не можу створити іменований канал %s

en: cannot create special file %s
uk: не можу створити спеціальний файл %s

en: cannot read symbolic link %s
uk: не можу прочитати символьне посилання %s

en: cannot create symbolic link %s
uk: не можу створити символьне посилання %s

en: %s has unknown file type
uk: %s має невідомий тип файла

en: preserving times for %s
uk: зберігаю часи для %s

en: setting permissions for %s
uk: встановлюю права доступу на %s

en: cannot un-backup %s
uk: не можу відновити резервну копію для %s

en: %s -> %s (unbackup)
uk: %s -> %s (відновлення)

en: Usage: %s [OPTION]... SOURCE DEST
      or:  %s [OPTION]... SOURCE... DIRECTORY
      or:  %s [OPTION]... --target-directory=DIRECTORY SOURCE...
uk: Використання: %s [OPTION]... SOURCE DEST
             або: %s [OPTION]... SOURCE... DIRECTORY
             або: %s [OPTION]... --target-directory=DIRECTORY SOURCE...

en: Copy SOURCE to DEST, or multiple SOURCE(s) to DIRECTORY.
uk: Копіює ДЖЕРЕЛО у ПРИЗНАЧЕННЯ, або декілька ДЖЕРЕЛ до КАТАЛОГУ.

en: 
    As a special case, cp makes a backup of SOURCE when the force and backup
    options are given and SOURCE and DEST are the same name for an existing,
    regular file.
uk: 
    Коли задані опції -f і -b, і SOURCE співпадає з DEST cp створює резервну
    копію DEST.

en: failed to preserve times for %s
uk: не вдалося зберегти дати для %s

en: failed to preserve permissions for %s
uk: не вдалося зберегти права для %s

en: cannot make directory %s
uk: не можу створити каталог %s

en: missing file arguments
uk: відсутні файлові аргументи

en: missing destination file
uk: відсутній файл призначення

en: accessing %s
uk: доступаюся до %s

en: %s: specified target is not a directory
uk: %s: вказана ціль не є каталогом

en: copying multiple files, but last argument %s is not a directory
uk: копіюється декілька файлів, але останній аргумент %s не є директорією

en: when preserving paths, the destination must be a directory
uk: коли шляхи зберігаються, останній аргумент повинен бути каталогом

en: warning: --version-control (-V) is obsolete;  support for it
    will be removed in some future release.  Use --backup=%s instead.
uk: обережно: опція --version-control (-V) застаріла; її підтримка буде
    виключена в наступних версіях.  Використовуйте --backup=%s.

en: symbolic links are not supported on this system
uk: система не підтримує символьні посилання

en: cannot make both hard and symbolic links
uk: неможливо створити і жорстке і символьне посилання разом

en: backup type
uk: тип резервної копії

en: Usage: %s [OPTION]... [FILE]
uk: Використання: %s [OPTION]... [FILE]

en: %s:%lu: invalid line;  missing second token
uk: %s:%lu: невірна стрічка; відсутній другий елемент

en: %s:%lu: unrecognized keyword %s
uk: %s:%lu: невідоме ключове слово %s

en: <internal>
uk: <внутрішній>

en: the options to output dircolors' internal database and
    to select a shell syntax are mutually exclusive
uk: опції вивести вбудовану базу даних для кольорів файлів і вибору
    синтаксису інтерпретатора взаємовиключають одна одну

en: no FILE arguments may be used with the option to output
    dircolors' internal database
uk: ФАЙЛОВІ аргументи не можуть бути використанні разом з опцією вивести
    внутрішню базу даних кольорів директорій і фалів

en: too many arguments
uk: занадто багато аргументів

en: no SHELL environment variable, and no shell type option given
uk: змінна середовища SHELL відсутня і не задана опція типу інтерпретатора

en: standard input
uk: стандартний ввід

en: Usage: %s [OPTION]...
uk: Використання: %s [OPTION]...

en: %s+%s records in
uk: %s+%s вхідних записів

en: %s+%s records out
uk: %s+%s вихідних записів

en: truncated record
uk: обрізаний запис

en: truncated records
uk: обрізаних записів

en: closing input file %s
uk: закриваю вхідний файл %s

en: closing output file %s
uk: закриваю вихідний файл %s

en: writing to %s
uk: записую в %s

en: invalid conversion: %s
uk: невірне перетворення: %s

en: unrecognized option %s
uk: невідома опція %s

en: unrecognized option %s=%s
uk: невідома опція %s=%s

en: invalid number %s
uk: невірне число %s

en: only one conv in {ascii,ebcdic,ibm}, {lcase,ucase}, {block,unblock}, {unblock,sync}
uk: тільки один вид перетворення з {ascii,ebcdic,ibm}, {lcase,ucase}, {block,unblock}, {unblock,sync}

en: opening %s
uk: відкриваю %s

en: file offset out of range
uk: зміщення за межами файла

en: advancing past %s bytes in output file %s
uk: просовую останні %s байт в вихідний файл %s

en: standard output
uk: стандартний вивід

en: Filesystem
uk: Файл.сист.

en:    Type
uk:     Тип

en:     Inodes   IUsed   IFree IUse%%
uk:     Iвершин   IВжито IВільно IВжито%%

en:     Size  Used Avail Use%%
uk:   Розмір Вжито Вільно Вжито%%

en:  %4d-blocks      Used Available Capacity
uk:  %4d-блоків     Вжито  Доступно    Об'єм

en:  %4s-blocks      Used Available Use%%
uk:  %4s-блоків     Вжито  Доступно Вжито%%

en:  Mounted on
uk:  Змонтовано до

en: Usage: %s [OPTION]... [FILE]...
uk: Використання: %s [OPTION]... [FILE]...

en: file system type %s both selected and excluded
uk: файлова система типу %s і вибрана і виключена

en: Warning:
uk: Попередження:

en: %scannot read table of mounted filesystems
uk: %s не можу прочитати таблицю змонтованих файлових систем

en: cannot change to `..' from directory %s
uk: не можу змінити каталог на `..' з %s

en: cannot change to directory %s
uk: не можу змінити каталог на %s

en: total
uk: всього

en: invalid maximum depth %s
uk: невіра максимальна глибина: %s

en: cannot both summarize and show all entries
uk: неможливо одночасно рахувати суму і показувати всі елементи

en: warning: summarizing is the same as using --max-depth=0
uk: попередження: --summarize це те ж, що і --max-depth=0

en: warning: summarizing conflicts with --max-depth=%d
uk: попередження: --summarize конфліктує з --max-depth=%d

en: the strip option may not be used when installing a directory
uk: опція видалення відлагоджувальної інформації не може бути використана коли інсталюється каталог

en: invalid mode %s
uk: невірні права доступу %s

en: creating directory %s
uk: створюю каталог %s

en: installing multiple files, but last argument, %s is not a directory
uk: встановлюю декілька файлів, але останній аргумент, %s не каталог

en: %s is a directory
uk: %s є каталогом

en: cannot obtain time stamps for %s
uk: не можу добути часи для %s

en: cannot set time stamps for %s
uk: не можу встановити часи для %s

en: fork system call failed
uk: збій у системному виклику fork

en: cannot run strip
uk: неможливо запустити strip

en: strip failed
uk: strip не вдався

en: invalid user %s
uk: невірний користувач %s

en: invalid group %s
uk: невірна група %s

en: Usage: %s [OPTION]... SOURCE DEST           (1st format)
      or:  %s [OPTION]... SOURCE... DIRECTORY   (2nd format)
      or:  %s -d [OPTION]... DIRECTORY...       (3rd format)
uk: Використання: %s [OPTION]... SOURCE DEST             (1-ий формат)
             або: %s [OPTION]... SOURCE... DIRECTORY     (2-ий формат)
             або: %s -d [OPTIONS]... DIRECTORY...        (3-ій формат)

en: cannot create link %s to %s
uk: не можу створити посилання %s на %s

en: %s: warning: making a hard link to a symbolic link is not portable
uk: %s: обережно: створення жорсткого посилання на символьне посилання працює
    не усюди

en: %s: hard link not allowed for directory
uk: %s: не дозволено створювати жорстке посилання на каталог

en: %s: cannot overwrite directory
uk: %s: не можу перезаписати каталог

en: %s: replace %s?
uk: %s: замінити %s?

en: %s: File exists
uk: %s: Файл існує

en: create symbolic link %s to %s
uk: створити символьне посилання %s до %s

en: create hard link %s to %s
uk: створити жорстке посилання %s до %s

en: creating symbolic link %s to %s
uk: створюю символьне посилання %s до %s

en: creating hard link %s to %s
uk: створюю жорстке посилання %s до %s

en: Usage: %s [OPTION]... TARGET [LINK_NAME]
      or:  %s [OPTION]... TARGET... DIRECTORY
      or:  %s [OPTION]... --target-directory=DIRECTORY TARGET...
uk: Використання: %s [OPTIONS]... TARGET [LINK_NAME]
             або: %s [OPTIONS]... TARGET... DIRECTORY
             або: %s [OPTION]... --target-directory=DIRECTORY TARGET...

en: missing file argument
uk: відсутній аргумент який вказує на файл

en: %s: specified target directory is not a directory
uk: %s: вказаний цільовий каталог не є каталогом

en: when making multiple links, last argument must be a directory
uk: при створені декількох посилань останній аргумент повинен бути каталогом

en: %b %e  %Y
uk: %e %b  %Y

en: %b %e %H:%M
uk: %e %b %H:%M

en: ignoring invalid value of environment variable QUOTING_STYLE: %s
uk: ігнорую неправильне значення змінної оточення QUOTING_STYLE: %s

en: ignoring invalid width in environment variable COLUMNS: %s
uk: проігнорована невірна ширина в змінній середовища COLUMNS: %s

en: ignoring invalid tab size in environment variable TABSIZE: %s
uk: проігнорований невірний розмір табуляції в змінній середовища TABSIZE: %s

en: invalid line width: %s
uk: невірна ширина стрічки: %s

en: invalid tab size: %s
uk: невірний розмір табуляції: %s

en: invalid time style format %s
uk: невірний формат стилю часу %s

en: unrecognized prefix: %s
uk: невідомий префікс: %s

en: unparsable value for LS_COLORS environment variable
uk: значення в змінній середовища LS_COLORS не аналізується

en: cannot determine device and inode of %s
uk: не можу визначити пристрій та івузол для %s

en: cannot compare file names %s and %s
uk: не можу порівняти імена файлів %s та %s

en: Usage: %s [OPTION] DIRECTORY...
uk: Використання: %s [OPTIONS] DIRECTORY...

en: created directory %s
uk: створюю каталог %s

en: cannot set permissions of directory %s
uk: не можу встановити права доступу на каталог %s

en: Usage: %s [OPTION] NAME...
uk: Використання: %s [OPTIONS] NAME...

en: fifo files not supported
uk: іменовані канали не підтримуються

en: invalid mode
uk: невірні права доступу

en: cannot set permissions of fifo %s
uk: не можу встановити права на канал %s

en: Usage: %s [OPTION]... NAME TYPE [MAJOR MINOR]
uk: Використання: %s [OPTIONS]... NAME TYPE [MAJOR MINOR]

en: wrong number of arguments
uk: невірна кількість аргументів

en: block special files not supported
uk: файли блочних пристроїв не підтримуються

en: character special files not supported
uk: файли символьних пристроїв не підтримуються

en: invalid major device number %s
uk: невірний старший номер пристрою: %s

en: invalid minor device number %s
uk: невірний молодший номер пристрою: %s

en: invalid device %s %s
uk: невірний пристрій %s %s

en: major and minor device numbers may not be specified for fifo files
uk: старший і молодший номера пристрою не можуть бути вказані для пойменованих каналів

en: cannot set permissions of %s
uk: не можу встановити права на %s

en: specified target, %s is not a directory
uk: задана ціль, %s це не директорія

en: when moving multiple files, last argument must be a directory
uk: коли переноситься декілька файлів останній аргумент повинен бути каталогом

en: cannot chdir from %s to ..
uk: не можу змінити каталог з %s до ..

en: cannot lstat `.' in %s
uk: не можу виконати lstat `.' в %s

en: cannot lstat %s
uk: не можу lstat %s

en: %s: descend into write-protected directory %s?
uk: %s: спуститися в захищений від запису каталог %s?

en: %s: descend into directory %s?
uk: %s: зайти у каталог %s?

en: %s: remove write-protected %s %s?
uk: %s: видалити захищений від запису %s %s?

en: %s: remove %s %s?
uk: %s: видалити %s %s?

en: removed %s
uk: видалений %s

en: removed directory: %s
uk: видалений каталог: %s

en: cannot remove directory %s
uk: не можу видалити каталог %s

en: cannot open directory %s
uk: не можу відкрити каталог %s

en: cannot chdir from %s to %s
uk: не можу змінити каталог з %s до %s

en: cannot remove `.' or `..'
uk: неможливо видалити `.' або `..'

en: Usage: %s [OPTION]... FILE...
uk: Використання: %s [OPTIONS]... FILE...

en: removing directory, %s
uk: видаляю каталог, %s

en: Usage: %s [OPTION]... DIRECTORY...
uk: Використання: %s [OPTIONS]... DIRECTORY...

en: Usage: %s [OPTIONS] FILE [...]
uk: Використання: %s [OPTIONS] FILE [...]

en: %s: cannot rewind
uk: %s: не можу перемотати на початок

en: %s: pass %lu/%lu (%s)...
uk: %s: прохід %lu/%lu (%s)...

en: %s: error writing at offset %s
uk: %s: помилка запису зі зміщенням %s

en: %s: file too large
uk: %s: файл занадто великий

en: %s: pass %lu/%lu (%s)...%s
uk: %s: прохід %lu/%lu (%s)...%s

en: %s: pass %lu/%lu (%s)...%s/%s %d%%
uk: %s: прохід %lu/%lu (%s)...%s/%s %d%%

en: %s: invalid file type
uk: %s: невідомий тип файла

en: %s: file has negative size
uk: %s: у файла від'ємний розмір

en: %s: error truncating
uk: %s: помилка обрізання

en: %s: cannot shred append-only file descriptor
uk: %s: не можу нарізати файловий дескриптор до якого можна лише добавляти

en: %s: removing
uk: %s: видаляю

en: %s: renamed to %s
uk: %s: перейменовано на %s

en: %s: removed
uk: %s: видалений

en: %s: cannot remove
uk: %s: не можу видалити

en: %s: invalid number of passes
uk: %s: невірна кількість проходів

en: %s: invalid file size
uk: %s: невірний розмір файла

en: cannot read file system information for %s
uk: не можу прочитати інформацію про файлову систему для %s

en: Usage: %s [OPTION]
uk: Використання: %s [OPTIONS]

en: ignoring all arguments
uk: всі аргументи ігноруються

en: creating %s
uk: створюю %s

en: setting times of %s
uk: встановлюю часи для %s

en: invalid date format %s
uk: невірний формат дати %s

en: cannot specify times from more than one source
uk: неможливо вказати час з більше ніж одного джерела

en: warning: `touch %s' is obsolete; use `touch -t %04d%02d%02d%02d%02d.%02d'
uk: увага: команда `touch %s' застаріла; використовуйте `touch -t %04d%02d%02d%02d%02d.%02d'

en: file arguments missing
uk: відсутні файлові аргументи

en: cannot unlink %s
uk: не можу від'єднати %s
