fileutils 4.1 - en to hr translation catalogue (82 entries)

en: Valid arguments are:
hr: Valjani argumenti su:

en: write error
hr: greška prilikom zapisivanja

en: Unknown system error
hr: Nepoznata sistemska greška

en: %s: option `%s' is ambiguous
hr: %s: opcija `%s' je nejednoznačna

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
hr: %s: opcija `--%s' ne dopušta argument

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
hr: %s: opcija `%c%s' ne dopušta argument

en: %s: option `%s' requires an argument
hr: %s: opcija `%s' zahtijeva argument

en: %s: unrecognized option `--%s'
hr: %s: neprepoznata opcija `--%s'

en: %s: unrecognized option `%c%s'
hr: %s: neprepoznata opcija `%c%s'

en: %s: illegal option -- %c
hr: %s: nedozvoljena opcija -- %c

en: %s: invalid option -- %c
hr: %s: nedozvoljena opcija -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
hr: %s: opcija zahtijeva argument -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
hr: %s: opcija `-W %s' je nejednoznačna

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
hr: %s: opcija `-W %s' ne dopušta argument

en: block size
hr: veli~ina bloka

en: cannot create directory %s
hr: ne mogu napraviti direktorij %s

en: %s exists but is not a directory
hr: %s postoji ali nije direktorij

en: cannot change owner and/or group of %s
hr: ne mogu promijeniti vlasnika i/ili grupu od %s

en: cannot change permissions of %s
hr: ne mogu promijeniti dozvole od %s

en: memory exhausted
hr: iscrpljeni memorijski resursi

en: ^[yY]
hr: ^[dDyY]

en: invalid user
hr: neispravni korisnik

en: invalid group
hr: neispravna grupa

en: Written by %s.
hr: Napisao %s.

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
hr: Ovo je slobodni softver; pogledajte kod kako biste doznali uvjete kopiranja.  NEMA
    garancije; čak ni tvrdnje o ISPLATIVOSTI ili POGODNOSTI ZA NEKU SVRHU.

en: invalid group name %s
hr: nepravilno ime grupe %s

en: group number
hr: broj grupe

en: invalid group number %s
hr: nepravilan broj grupe %s

en: Try `%s --help' for more information.
hr: Pokušaj `%s --help' za više informacija.

en: cannot move %s to %s
hr: ne mogu pomaknuti %s u %s

en: cannot read symbolic link %s
hr: ne mogu pročitati simbolični link %s

en: %s has unknown file type
hr: %s je nepoznati tip datoteke

en: cannot make directory %s
hr: ne mogu napraviti mapu %s

en: Usage: %s [OPTION]... [FILE]
hr: Uporaba: %s [OPCIJA]... [DATOTEKA]

en: <internal>
hr: <interno>

en: too many arguments
hr: previše argumenata

en: standard input
hr: standardni ulaz

en: Usage: %s [OPTION]...
hr: Uporaba: %s [OPCIJA]...

en: %s+%s records in
hr: %s+%s zapisa u

en: %s+%s records out
hr: %s+%s zapisa van

en: closing input file %s
hr: zatvaram ulaznu datoteku %s

en: closing output file %s
hr: zatvaram izlaznu datoteku %s

en: writing to %s
hr: zapisujem u %s

en: invalid conversion: %s
hr: neispravna konverzija: %s

en: unrecognized option %s
hr: neprepoznata opcija %s

en: unrecognized option %s=%s
hr: neprepoznata opcija %s=%s

en: invalid number %s
hr: neispravan broj %s

en: opening %s
hr: otvaram %s

en: standard output
hr: standardni izlaz

en: Filesystem
hr: Datotečni sustav

en:    Type
hr:    Tip

en:  Mounted on
hr:  Montiran na

en: Usage: %s [OPTION]... [FILE]...
hr: Uporaba: %s [OPCIJA]... [DATOTEKA]...

en: Warning:
hr: Upozorenje:

en: cannot change to `..' from directory %s
hr: ne mogu promijeniti u `..' iz mape %s

en: cannot change to directory %s
hr: ne mogu promijeniti u mapu %s

en: total
hr: ukupno

en: invalid maximum depth %s
hr: neispravna maksimalna dubina %s

en: invalid mode %s
hr: neispravan mod %s

en: creating directory %s
hr: pravim mapu %s

en: %s is a directory
hr: %s je mapa

en: invalid user %s
hr: neispravan korisnik %s

en: invalid group %s
hr: neispravna grupa %s

en: %s: cannot overwrite directory
hr: %s: ne mogu prepisati mapu

en: %s: replace %s?
hr: %s: zamijeniti %s?

en: %s: File exists
hr: %s: Datoteka postoji

en: missing file argument
hr: nedostaje datotečni argument

en: invalid line width: %s
hr: neispravna dužina linije: %s

en: invalid tab size: %s
hr: neispravna veličina tabulatora: %s

en: Usage: %s [OPTION] DIRECTORY...
hr: Uporaba: %s [OPCIJA] MAPA...

en: created directory %s
hr: napravio mapu %s

en: cannot set permissions of directory %s
hr: ne mogu postaviti dozvole za mapu %s

en: Usage: %s [OPTION] NAME...
hr: Uporaba: %s [OPCIJA] IME...

en: fifo files not supported
hr: fifo datoteke nisu podržane

en: invalid mode
hr: neispravan mod

en: wrong number of arguments
hr: pogrešan broj argumenata

en: cannot remove directory %s
hr: ne mogu ukloniti mapu %s

en: cannot remove `.' or `..'
hr: ne mogu ukloniti `.' ili `..'

en: Usage: %s [OPTION]... FILE...
hr: Uporaba: %s [OPCIJA]... DATOTEKA...

en: removing directory, %s
hr: uklanjam mapu, %s

en: Usage: %s [OPTION]... DIRECTORY...
hr: Uporaba: %s [OPCIJA]... MAPA...

en: Usage: %s [OPTION]
hr: Korištenje: %s [OPCIJA]
