xdg-user-dirs-0.10 - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Applications
ps: کاريالونه

en: applications
ps: کاريالونه

en: Desktop
ps: سرپاڼه

en: desktop
ps: سرپاڼه

en: Documents
ps: لاسوندونه

en: documents
ps: لاسوندونه

en: Download
ps: رالېښنې

en: download
ps: رالېښنې

en: Movies
ps: فلمونه

en: movies
ps: فلمونه

en: Music
ps: ټنګټکور

en: music
ps: ټنګټکور

en: Photos
ps: انځورونه

en: photos
ps: انځورونه

en: Pictures
ps: انځورونه

en: pictures
ps: انځورونه

en: Projects
ps: پروژې

en: projects
ps: پروژې

en: Public
ps: خپور

en: public
ps: خپور

en: Share
ps: ونډول

en: share
ps: خپور

en: Templates
ps: کوندې

en: templates
ps: کوندې

en: Videos
ps: ليديزې

en: videos
ps: ليديزې
