xkeyboard-config 2.43.99 - en to sl translation catalogue (991 entries)

en: Generic 86-key PC
sl: Splošna tipkovnica s 86 tipkami PC

en: Generic 101-key PC
sl: Splošna tipkovnica s 101 tipko PC

en: Generic 102-key PC
sl: Splošna tipkovnica s 102 tipkama PC

en: Generic 104-key PC
sl: Splošna tipkovnica s 104 tipkami PC

en: Generic 104-key PC with L-shaped Enter key
sl: Splošna tipkovnica s 104 tipkami PC z vnašalko v obliki črke L

en: Generic 105-key PC
sl: Splošna tipkovnica s 105 tipkami PC

en: Acer laptop
sl: Acer - prenosnik

en: Apple Aluminium (ANSI)
sl: Apple - ALU tipkovnica (ANSI)

en: Apple Aluminium (ISO)
sl: Apple - ALU tipkovnica (ISO)

en: Apple Aluminium (JIS)
sl: Apple - ALU tipkovnica (JIS)

en: Asus laptop
sl: Asus - prenosnik

en: Brazilian ABNT2
sl: Brazilski ABNT2

en: BTC 9116U Mini Wireless Internet and Gaming
sl: BTC 9116U Mini Wireless Internet & Gaming

en: Compaq Armada laptop
sl: Prenosnik Compaq Armada

en: Compaq Internet (7 keys)
sl: Compaq Internet (7 tipk)

en: Compaq Internet (13 keys)
sl: Compaq Internet (13 tipk)

en: Compaq Internet (18 keys)
sl: Compaq Internet (18 tipk)

en: Compaq Presario laptop
sl: Prenosnik Compaq Presario

en: Dell 101-key PC
sl: Tipkovnica Dell s 101 tipko PC

en: Dell Latitude laptop
sl: Dell Latitude - prenosnik

en: Dell Inspiron 6000/8000 laptop
sl: Prenosnik Dell Inspiron 6000/8000

en: Dell Precision M laptop
sl: Dell Precision M - prenosnik

en: Dell Precision M65 laptop
sl: Dell Precision M65 - prenosnik

en: eMachines m6800 laptop
sl: Prenosnik eMachines m6800

en: Fujitsu-Siemens Amilo laptop
sl: Fujitsu-Siemens Amilo - prenosnik

en: Hewlett-Packard Mini 110 laptop
sl: Hewlett-Packard Mini 110 - notesnik

en: Japanese 106-key
sl: japonska s 106 tipkami

en: Korean 106-key
sl: korejska s 106 tipkami

en: Logitech G15 extra keys via G15daemon
sl: Logitech G15 z dodatnimi tipkami preko G15daemon

en: Microsoft Internet Pro (Swedish)
sl: Microsoft Internet Pro, švedska

en: PinePhone Keyboard
sl: PinePhone - tipkovnica

en: Sun Type 6 (Japanese)
sl: Sun Type 6 (japonska)

en: Sun Type 6 USB (Japanese)
sl: Sun Type 6 USB (japonski)

en: Sun Type 6/7 USB (European)
sl: Sun Type 6/7 USB (evropski)

en: Sun Type 7 USB (European)
sl: Sun Type 7 USB (evropski)

en: Sun Type 7 USB (Japanese)/Japanese 106-key
sl: Sun Type 7 USB (japonski)/japonščina s 106 tipkami

en: Symplon PaceBook tablet
sl: Symplon PaceBook - tablica

en: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (102/105:EU mode)
sl: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (način 102/105:EU)

en: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (106:JP mode)
sl: TypeMatrix EZ-Reach 2030 USB (način 106:JP)

en: Albanian
sl: albanska

en: Albanian (Plisi)
sl: albanska (Plisi)

en: Albanian (Veqilharxhi)
sl: albanska (Veqilharxhi)

en: Amharic
sl: amharska

en: Armenian
sl: armenska

en: Armenian (phonetic)
sl: armenska (fonetično)

en: Armenian (alt. phonetic)
sl: armenska (alt. fonetična)

en: Armenian (eastern)
sl: armenska (vzhodna)

en: Armenian (alt. eastern)
sl: armenska (alt. vzhodna)

en: Armenian (western)
sl: armenska (zahodna)

en: Arabic
sl: arabska

en: Arabic (Eastern Arabic numerals)
sl: arabska (vzhodnoarabske številke)

en: Arabic (AZERTY)
sl: arabska (AZERTY)

en: Arabic (AZERTY, Eastern Arabic numerals)
sl: arabska (AZERTY, vzhodnoarabske številke)

en: Arabic (Buckwalter)
sl: arabska (Buckwalter)

en: Arabic (Macintosh)
sl: arabska (Macintosh)

en: Arabic (Macintosh, phonetic)
sl: armenska (Macintosh, fonetično)

en: Arabic (OLPC)
sl: arabska (OLPC)

en: Arabic (Egypt)
sl: arabska (Egipt)

en: Arabic (Iraq)
sl: arabska (Irak)

en: Kurdish (Iraq, Latin Q)
sl: kurdska (Irak, latinični Q)

en: Kurdish (Iraq, Latin Alt-Q)
sl: kurdska (Irak, latinični Alt-Q)

en: Kurdish (Iraq, F)
sl: kurdska (Irak, F)

en: Kurdish (Iraq, Arabic-Latin)
sl: kurdska (Irak, arabsko-latinična)

en: Arabic (Morocco)
sl: arabska (Maroko)

en: Berber (Morocco, Tifinagh)
sl: berberska (Maroko, Tifinagh)

en: Berber (Morocco, Tifinagh alt.)
sl: berberska (Maroko, Tifinagh, alt.)

en: Berber (Morocco, Tifinagh phonetic, alt.)
sl: berberska (Maroko, Tifinagh fonetična, alt.)

en: Berber (Morocco, Tifinagh extended)
sl: berberska (Maroko, Tifinagh razširjena)

en: Berber (Morocco, Tifinagh phonetic)
sl: berberska (Maroko, Tifinagh fonetična)

en: Berber (Morocco, Tifinagh extended phonetic)
sl: berberska (Maroko, Tifinagh razširjeno fonetična)

en: French (Morocco)
sl: francoska (Maroko)

en: Tarifit
sl: tarifitska

en: Arabic (Syria)
sl: arabska (Sirija)

en: Syriac
sl: starosirska

en: Syriac (phonetic)
sl: sirska (fonetična)

en: Kurdish (Syria, Latin Q)
sl: kurdska (Sirija, latinični Q)

en: Kurdish (Syria, Latin Alt-Q)
sl: kurdska (Sirija, latinični Alt-Q)

en: Kurdish (Syria, F)
sl: kurdska (Sirija, F)

en: Azerbaijani
sl: azerbajdžanska

en: Azerbaijani (Cyrillic)
sl: azerbajdžanska (cirilica)

en: Bambara
sl: bambarska

en: French (Mali, alt.)
sl: francoska (Mali, alt.)

en: English (Mali, US, Macintosh)
sl: angleška (Mali, ZDA, Macintosh)

en: English (Mali, US, intl.)
sl: angleška (Mali, ZDA, medn.)

en: Bangla
sl: banglajska

en: Bangla (Probhat)
sl: bengalska (Prohbat)

en: Belarusian
sl: beloruska

en: Belarusian (legacy)
sl: beloruska (starinska)

en: Belarusian (Latin)
sl: beloruska (latinica)

en: Belarusian (intl.)
sl: beloruska (medn.)

en: Belarusian (phonetic)
sl: beloruska (fonetična)

en: Russian (Belarus)
sl: ruska (Belorusija)

en: Belgian
sl: belgijska

en: Belgian (alt.)
sl: belgijska (alt.)

en: Belgian (Latin-9 only, alt.)
sl: belgijska (latinsko-9, alt.)

en: Belgian (ISO, alt.)
sl: belgijska (ISO, alt.)

en: Belgian (no dead keys)
sl: belgijska (brez mrtvih tipk)

en: Belgian (Wang 724 AZERTY)
sl: belgijska (Wang 724 AZERTY)

en: Berber (Algeria, Latin)
sl: berberska (Alžirija, latinica)

en: Berber (Algeria, Tifinagh)
sl: berberska (Alžirija, Tifinagh)

en: Kabyle (AZERTY, with dead keys)
sl: kabilska (AZERTY, z mrtvimi ključi)

en: Kabyle (QWERTY, UK, with dead keys)
sl: kabilska (QWERTY, ZK, z mrtvimi ključi)

en: Kabyle (QWERTY, US, with dead keys)
sl: kabilska (QWERTY, ZDA, z mrtvimi ključi)

en: Arabic (Algeria)
sl: arabska (Alžirija)

en: Bosnian
sl: bosanska

en: Bosnian (with guillemets)
sl: bosanska (latinična s francoskimi narekovaji)

en: Bosnian (with Bosnian digraphs)
sl: bosanska (z bosanskimi digrafi)

en: Bosnian (US, with Bosnian digraphs)
sl: bosanska (ZDA, z bosanskimi digrafi)

en: Bosnian (US)
sl: bosanska (ZDA)

en: Braille
sl: brajlica

en: Braille (one-handed, left)
sl: brajlica (enoročno, leva)

en: Braille (one-handed, left, inverted thumb)
sl: brajlica (enoročno, leva, obrnjen palec)

en: Braille (one-handed, right)
sl: brajlica (enoročno, desna)

en: Braille (one-handed, right, inverted thumb)
sl: brajlica (enoročno, desna, obrnjen palec)

en: Bulgarian
sl: bolgarska

en: Bulgarian (traditional phonetic)
sl: bolgarska (tradicionalna fonetična)

en: Bulgarian (new phonetic)
sl: bolgarska (nova fonetika)

en: Bulgarian (enhanced)
sl: bolgarska (izboljšana)

en: Burmese
sl: burmanska

en: Burmese (Zawgyi)
sl: burmanska (Zawgyi)

en: Shan
sl: šanska

en: Shan (Zawgyi)
sl: šanska (Zawgyi)

en: Chinese
sl: kitajska

en: Hanyu Pinyin Letters (with AltGr dead keys)
sl: črke hanyu pinyin (z mrtvimi tipkami AltGr)

en: Mongolian (Bichig)
sl: mongolska (Bichig)

en: Mongolian (Todo)
sl: mongolska (Todo)

en: Mongolian (Xibe)
sl: mongolska (Xibe)

en: Mongolian (Manchu)
sl: mongolska (Manchu)

en: Mongolian (Galik)
sl: mongolska (Galik)

en: Mongolian (Todo Galik)
sl: mongolska (Todo Galik)

en: Mongolian (Manchu Galik)
sl: mongolska (Manchu Galik)

en: Tibetan
sl: tibetanska

en: Tibetan (with ASCII numerals)
sl: tibetanska (s številkami ASCII)

en: Uyghur
sl: ujgurska

en: Croatian
sl: hrvaška

en: Croatian (with guillemets)
sl: hrvaška (latinična s francoskimi narekovaji)

en: Croatian (with Croatian digraphs)
sl: hrvaška (s hrvaškimi digrafi)

en: Croatian (US, with Croatian digraphs)
sl: hrvaška (ZDA, s hrvaškimi digrafi)

en: Croatian (US)
sl: hrvaška (ZDA)

en: Czech
sl: češka

en: Czech (extra backslash)
sl: češka (dodatna leva poševnica)

en: Czech (QWERTY)
sl: češka (QWERTY)

en: Czech (QWERTY, extra backslash)
sl: češka (QWERTY, dodatna leva poševnica)

en: Czech (QWERTZ, Windows)
sl: češka (QWERTZ, Windows)

en: Czech (QWERTY, Windows)
sl: češka (QWERTY, Windows)

en: Czech (QWERTY, Macintosh)
sl: češka (QWERTY, Macintosh)

en: Czech (UCW, only accented letters)
sl: češka (UCW, samo posebni znaki)

en: Czech (US, Dvorak, UCW support)
sl: češka (ZDA, Dvorak, s podporo za UCW)

en: Russian (Czechia, phonetic)
sl: ruska (Češka, fonetična)

en: Danish
sl: danska

en: Danish (no dead keys)
sl: danska (brez mrtvih tipk)

en: Danish (Windows)
sl: danska (Windows)

en: Danish (Macintosh)
sl: danska (Macintosh)

en: Danish (Macintosh, no dead keys)
sl: danska (Macintosh, brez mrtvih tipk)

en: Danish (Dvorak)
sl: danska (Dvorak)

en: Dari
sl: darijska

en: Pashto
sl: paštunska

en: Uzbek (Afghanistan)
sl: uzbeška (Afganistan)

en: Dari (Afghanistan, OLPC)
sl: darijska (Afganistan, OLPC)

en: Pashto (Afghanistan, OLPC)
sl: paštunska (Afganistan, OLPC)

en: Uzbek (Afghanistan, OLPC)
sl: uzbeška (Afganistan, OLPC)

en: Dhivehi
sl: diveška

en: Dutch
sl: nizozemska

en: Dutch (US)
sl: nizozemska (ZDA)

en: Dutch (Macintosh)
sl: nizozemska (Macintosh)

en: Dutch (standard)
sl: nizozemska (standardna)

en: Dzongkha
sl: džonkška

en: English (Australia)
sl: angleška (Avstralija)

en: English (Cameroon)
sl: angleška (Kamerun)

en: French (Cameroon)
sl: francoska (Kamerun)

en: Cameroon Multilingual (QWERTY, intl.)
sl: kamerunska večjezična (QWERTY, medn.)

en: Cameroon (AZERTY, intl.)
sl: kamerunska (AZERTY, mednarodno prvenstvo)

en: Cameroon (Dvorak, intl.)
sl: kamerunska (Dvorak, medn.)

en: Mmuock
sl: muoška

en: English (Ghana)
sl: angleška (Gana)

en: English (Ghana, multilingual)
sl: angleška (Gana, večjezično)

en: English (Ghana, GILLBT)
sl: angleška (Gana, GILLBT)

en: Akan
sl: akanska

en: Ewe
sl: ewejska

en: Fula
sl: fulska

en: Hausa (Ghana)
sl: havški (Gana)

en: English (New Zealand)
sl: angleška (Nova Zelandija)

en: Maori
sl: maorska

en: English (Nigeria)
sl: angleška (Nigerija)

en: Hausa (Nigeria)
sl: havška (Nigerija)

en: Igbo
sl: igbojska

en: Yoruba
sl: jorubska

en: English (South Africa)
sl: angleška (Južna Afrika)

en: English (UK)
sl: angleška (Združeno kraljestvo)

en: English (UK, extended, Windows)
sl: angleška (ZK, razširjena, Windows)

en: English (UK, intl., with dead keys)
sl: angleška (ZDA, medn., z mrtvimi tipkami)

en: English (UK, Dvorak)
sl: angleška (ZK, Dvorak)

en: English (UK, Dvorak, with UK punctuation)
sl: angleška (ZK, Dvorak, z angl. ločili)

en: English (UK, Macintosh)
sl: angleška (ZK, Macintosh)

en: English (UK, Macintosh, intl.)
sl: angleška (ZK, Macintosh, medn.)

en: English (UK, Colemak)
sl: angleška (ZK, Colemak)

en: English (UK, Colemak-DH)
sl: angleška (ZK, Colemak-DH)

en: Scottish Gaelic
sl: škotska gelska

en: Polish (British keyboard)
sl: poljska (britanska tipkovnica)

en: English (US)
sl: angleška (ZDA)

en: English (US, euro on 5)
sl: angleška (ZDA, znak za evro na tipki 5)

en: English (US, intl., with dead keys)
sl: angleška (ZDA, medn., z mrtvimi tipkami)

en: English (US, alt. intl.)
sl: angleška (ZK, medn., alt.)

en: English (intl., with AltGr dead keys)
sl: angleška (medn., z mrtvimi tipkami AltGr)

en: English (Macintosh)
sl: angleška (Macintosh)

en: English (Colemak)
sl: angleška (Colemak)

en: English (Colemak-DH)
sl: angleška (Colemak-DH)

en: English (Colemak-DH Wide)
sl: angleška (Colemak-DH, široka)

en: English (Colemak-DH Ortholinear)
sl: angleška (Colemak-DH, pravokotna)

en: English (Colemak-DH ISO)
sl: angleška (Colemak-DH, ISO)

en: English (Colemak-DH Wide ISO)
sl: angleška (Colemak-DH, široka, ISO)

en: English (Dvorak)
sl: angleška (Dvorak)

en: English (Dvorak, intl., with dead keys)
sl: angleška (Dvorak, medn., z mrtvimi tipkami)

en: English (Dvorak, alt. intl.)
sl: angleška (Dvorak, medn. alt.)

en: English (Dvorak, one-handed, left)
sl: angleška (Dvorak, enoročno, leva)

en: English (Dvorak, one-handed, right)
sl: angleška (Dvorak, enoročno, desna)

en: English (classic Dvorak)
sl: angleška (klasični Dvorak)

en: English (programmer Dvorak)
sl: angleška (programerska, Dvorak)

en: English (Dvorak, Macintosh)
sl: angleška (Dvorak, Macintosh)

en: English (Norman)
sl: angleška (Norman)

en: English (US, Symbolic)
sl: angleška (ZDA. simbolna)

en: English (Workman)
sl: angleška (Workman)

en: English (Workman, intl., with dead keys)
sl: angleška (Workman, medn., z mrtvimi tipkami)

en: English (the divide/multiply toggle the layout)
sl: angleška (preklapljanje postavitve z deli/množi)

en: Cherokee
sl: čerokeška

en: Hawaiian
sl: havajska

en: Russian (US, phonetic)
sl: ruska (ameriška, fonetična)

en: Serbo-Croatian (US)
sl: srbohrvaška (ZDA)

en: Esperanto (legacy)
sl: esperantska (zastarela)

en: Estonian
sl: estonska

en: Estonian (no dead keys)
sl: estonska (brez mrtvih tipk)

en: Estonian (Dvorak)
sl: estonska (Dvorak)

en: Estonian (US)
sl: estonska (ZDA)

en: Faroese
sl: farojska

en: Faroese (no dead keys)
sl: farojska (brez mrtvih tipk)

en: Filipino
sl: filipinska

en: Filipino (QWERTY, Baybayin)
sl: filipinska (QWERTY, bajbajinska)

en: Filipino (Capewell-Dvorak, Latin)
sl: filipinska (Capewell-Dvorak, latinična)

en: Filipino (Capewell-Dvorak, Baybayin)
sl: filipinska (Capewell-Dvorak, bajbajinska)

en: Filipino (Capewell-QWERF 2006, Latin)
sl: filipinska (Capewell-QWERF 2006, latinična)

en: Filipino (Capewell-QWERF 2006, Baybayin)
sl: filipinska (Capewell-QWERF 2006, bajbajinska)

en: Filipino (Colemak, Latin)
sl: filipinska (Colemak, latinična)

en: Filipino (Colemak, Baybayin)
sl: filipinska (Colemak, bajbajinska)

en: Filipino (Dvorak, Latin)
sl: filipinska (Dvorak, latinična)

en: Filipino (Dvorak, Baybayin)
sl: filipinska (Dvorak, bajbajinska)

en: Finnish
sl: finska

en: Finnish (Windows)
sl: finska (Windows)

en: Finnish (classic)
sl: finska (klasična)

en: Finnish (classic, no dead keys)
sl: finska (klasična, brez mrtvih tipk)

en: Finnish (Macintosh)
sl: finska (Macintosh)

en: Northern Saami (Finland)
sl: severno saamska (Finska)

en: French
sl: francoska

en: French (no dead keys)
sl: francoska (brez mrtvih tipk)

en: French (alt.)
sl: francoska (alt.)

en: French (alt., no dead keys)
sl: francoska (alt., brez mrtvih tipk)

en: French (alt., Latin-9 only)
sl: francoska (alt., le latinica-9)

en: French (legacy, alt.)
sl: francoska (starinska, alt.)

en: French (legacy, alt., no dead keys)
sl: francoska (starinska, alt., brez mrtvih tipk)

en: French (AZERTY)
sl: francoska (AZERTY)

en: French (AZERTY, AFNOR)
sl: francoska (AZERTY, AFNOR)

en: French (BEPO)
sl: francoska (BEPO)

en: French (BEPO, Latin-9 only)
sl: francoska (BEPO, le latinica-9)

en: French (BEPO, AFNOR)
sl: francoska (BEPO, AFNOR)

en: French (Dvorak)
sl: francoska (Dvorak)

en: French (Ergo‑L)
sl: francoska (Ergo‑L)

en: French (Ergo‑L, ISO variant)
sl: francoska (Ergo-L, različica ISO)

en: French (Macintosh)
sl: francoska (Macintosh)

en: French (US)
sl: francoska (ZDA)

en: Breton (France)
sl: bretonska (Francija)

en: Occitan
sl: oksitanska

en: Georgian (France, AZERTY Tskapo)
sl: gruzijska (Francija, AZERTY Tskapo)

en: French (Canada)
sl: francoska (Kanada)

en: French (Canada, Dvorak)
sl: francoska (Kanada, Dvorak)

en: French (Canada, legacy)
sl: francoska (Kanada, starinska)

en: Canadian (CSA)
sl: kanadska (CSA)

en: English (Canada)
sl: angleška (Kanada)

en: Inuktitut
sl: inuktitutska (inuitska)

en: French (Democratic Republic of the Congo)
sl: francoska (Demokratična republika Kongo)

en: French (Togo)
sl: francoska (Togo)

en: Georgian
sl: gruzijska

en: Georgian (ergonomic)
sl: gruzijska (ergonomska)

en: Georgian (MESS)
sl: gruzijska (MESS)

en: Ossetian (Georgia)
sl: osetijska (Gruzija)

en: Russian (Georgia)
sl: ruska (Gruzija)

en: German
sl: nemška

en: German (dead acute)
sl: nemška (mrtvi ostrivec)

en: German (dead grave acute)
sl: nemška (mrtvi krativec)

en: German (dead tilde)
sl: nemška (mrtva tilda)

en: German (no dead keys)
sl: nemška (brez mrtvih tipk)

en: German (E1)
sl: nemška (E1)

en: German (E2)
sl: nemška (E2)

en: German (T3)
sl: nemška (T3)

en: German (US)
sl: nemška (ZDA)

en: German (Dvorak)
sl: nemška (Dvorak)

en: German (Macintosh)
sl: nemška (Macintosh)

en: German (Macintosh, no dead keys)
sl: nemška (Macintosh, brez mrtvih tipk)

en: German (Neo 2)
sl: nemška (Neo 2)

en: German (QWERTY)
sl: nemška (QWERTY)

en: Lower Sorbian
sl: spodnje lužiško-srbska

en: Lower Sorbian (QWERTZ)
sl: spodnje lužiško-srbska (QWERTZ)

en: Romanian (Germany)
sl: romunska (Nemčija)

en: Romanian (Germany, no dead keys)
sl: romunska (Nemčija, brez mrtvih tipk)

en: Russian (Germany, phonetic)
sl: ruska (Nemčija, fonetična)

en: Turkish (Germany)
sl: turška (Nemčija)

en: German (Austria)
sl: nemška (Avstrija)

en: German (Austria, no dead keys)
sl: nemška (Avstrija, brez mrtvih tipk)

en: German (Austria, Macintosh)
sl: nemška (Avstrija, Macintosh)

en: German (Switzerland)
sl: nemška (Švica)

en: German (Switzerland, no dead keys)
sl: nemška (Švica, brez mrtvih tipk)

en: German (Switzerland, Macintosh)
sl: nemška (Švica, Macintosh)

en: German (Switzerland, legacy)
sl: nemška (Švica, starinska)

en: French (Switzerland)
sl: francoska (Švica)

en: French (Switzerland, no dead keys)
sl: francoska (Švica, brez mrtvih tipk)

en: French (Switzerland, Macintosh)
sl: francoska (Švica, Macintosh)

en: Greek
sl: grška

en: Greek (simple)
sl: grška (enostavna)

en: Greek (no dead keys)
sl: grška (brez mrtvih tipk)

en: Greek (polytonic)
sl: grška (politonična)

en: Hebrew
sl: hebrejska

en: Hebrew (SI-1452-2)
sl: hebrejska (SI-1452-2)

en: Hebrew (lyx)
sl: hebrejska (lyx)

en: Hebrew (phonetic)
sl: hebrejska (fonetična)

en: Hebrew (Biblical, Tiro)
sl: hebrejska (biblična, Tiro)

en: Hungarian
sl: madžarska

en: Hungarian (standard)
sl: madžarska (standardna)

en: Hungarian (no dead keys)
sl: madžarska (brez mrtvih tipk)

en: Hungarian (QWERTY)
sl: madžarska (QWERTY)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, comma, dead keys)
sl: madžarska (QWERTZ, 101 tipka, vejica, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, comma, no dead keys)
sl: madžarska (QWERTZ, 101 tipka, vejica, brez mrtvih tipk)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, dot, dead keys)
sl: madžarska (QWERTZ, 101 tipka, pika, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTZ, 101-key, dot, no dead keys)
sl: madžarska (QWERTZ, 101 tipka, pika, brez mrtvih tipk)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, comma, dead keys)
sl: madžarska (QWERTY, 101 tipka, vejica, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, comma, no dead keys)
sl: madžarska (QWERTY, 101 tipka, vejica, brez mrtvih tipk)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, dot, dead keys)
sl: madžarska (QWERTY, 101 tipka, pika, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY, 101-key, dot, no dead keys)
sl: madžarska (QWERTY, 101 tipka, pika, brez mrtvih tipk)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, comma, dead keys)
sl: madžarska (QWERTZ, 102 tipki, vejica, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, comma, no dead keys)
sl: madžarska (QWERTZ, 102 tipki, vejica, brez mrtvih tipk)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, dot, dead keys)
sl: madžarska (QWERTZ, 102 tipki, pika, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTZ, 102-key, dot, no dead keys)
sl: madžarska (QWERTZ, 102 tipki, pika, brez mrtvih tipk)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, comma, dead keys)
sl: madžarska (QWERTY, 102 tipki, vejica, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, comma, no dead keys)
sl: madžarska (QWERTY, 102 tipki, vejica, brez mrtvih tipk)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, dot, dead keys)
sl: madžarska (QWERTY, 102 tipki, pika, mrtve tipke)

en: Hungarian (QWERTY, 102-key, dot, no dead keys)
sl: madžarska (QWERTY, 102 tipki, pika, brez mrtvih tipk)

en: Icelandic
sl: islandska

en: Icelandic (Macintosh, legacy)
sl: islandska (Macintosh, zastarela)

en: Icelandic (Macintosh)
sl: islandska (Macintosh)

en: Icelandic (Dvorak)
sl: islandska (Dvorak)

en: Indian
sl: indijska

en: Assamese (KaGaPa, phonetic)
sl: asamska (KaGaPa, fonetična)

en: Bangla (India)
sl: bengalska (Indija)

en: Bangla (India, Probhat)
sl: bengalska (Indija, Prohbat)

en: Bangla (India, Baishakhi)
sl: bengalska (Indija, Baišaki)

en: Bangla (India, Bornona)
sl: bengalska (Indija, Bornona)

en: Bangla (India, KaGaPa, phonetic)
sl: bengalska (Indija, Baišaki)

en: Bangla (India, Gitanjali)
sl: bengalska (Indija, Gitandžali)

en: Bangla (India, Baishakhi InScript)
sl: bengalska (Indija, bajšakhi, InScript)

en: English (India, with rupee)
sl: angleška (Indija, z rupijo)

en: Gujarati
sl: gujaratska

en: Gujarati (KaGaPa, phonetic)
sl: gudžaratska (KaGaPa, fonetična)

en: Hindi (KaGaPa, phonetic)
sl: hindujska (KaGaPa, fonetična)

en: Kannada
sl: kannadska (Indija)

en: Kannada (KaGaPa, phonetic)
sl: kannadska (KaGaPa, fonetična)

en: Malayalam
sl: malajalamska

en: Malayalam (Lalitha)
sl: malajalamska (Lalita)

en: Malayalam (enhanced InScript, with rupee)
sl: malajalamska (razširjeni InScript, z znakom za rupijo)

en: Malayalam (Poorna, extended InScript)
sl: malajalamska (Poorna, razširjeni InScript)

en: Manipuri (Meitei)
sl: manipuri (Meitei)

en: Marathi (KaGaPa, phonetic)
sl: maratska (KaGaPa, fonetično)

en: Marathi (enhanced InScript)
sl: maratska (razširjeni InScript)

en: Oriya
sl: orijska

en: Oriya (Bolnagri)
sl: orijska (Bolnagri)

en: Oriya (Wx)
sl: orijska (Wx)

en: Punjabi (Gurmukhi)
sl: pundžabska (Gurmukhi)

en: Punjabi (Gurmukhi Jhelum)
sl: pundžabska (Gumurki dželam)

en: Sanskrit (KaGaPa, phonetic)
sl: sanskritska (KaGaPa, fonetična)

en: Santali (Ol Chiki)
sl: santalijska (Ol Chiki)

en: Tamil (TamilNet '99)
sl: tamilska (TamilNet '99)

en: Tamil (TamilNet '99 with Tamil numerals)
sl: tamilska (TamilNet ’99 s tamilskimi števkami)

en: Tamil (TamilNet '99, TAB encoding)
sl: tamilska (TamilNet '99, kodiranje TAB)

en: Tamil (TamilNet '99, TSCII encoding)
sl: tamilska (TamilNet '99, kodiranje TSCII)

en: Tamil (InScript, with Arabic numerals)
sl: tamilska (InScript, z arabskimi števkami)

en: Tamil (InScript, with Tamil numerals)
sl: tamilska (InScript, s tamilskimi številkami)

en: Telugu
sl: teluška

en: Telugu (KaGaPa, phonetic)
sl: teluška (KaGaPa, fonetična)

en: Telugu (Sarala)
sl: teluška (Sarala)

en: Urdu (phonetic)
sl: urdujska (fonetično)

en: Urdu (alt. phonetic)
sl: urdujska (alt. fonetična)

en: Urdu (Windows)
sl: urdujska (Windows)

en: Indic IPA
sl: indijska IPA

en: Indonesian (Latin)
sl: indonezijska (latinica)

en: Indonesian (Arab Melayu, phonetic)
sl: indonezijska (arabski melayu, fonetična)

en: Indonesian (Arab Melayu, extended phonetic)
sl: indonezijska (arabski melayu, razširjena fonetična)

en: Indonesian (Arab Pegon, phonetic)
sl: indonezijska (arabski pegon, fonetična)

en: Javanese
sl: javanska

en: Irish
sl: irska

en: Irish (UnicodeExpert)
sl: irska (UnicodeExpert)

en: Ogham
sl: oghamska

en: Ogham (IS434)
sl: ogamska (IS434)

en: Italian
sl: italijanska

en: Italian (no dead keys)
sl: italijanska (brez mrtvih tipk)

en: Italian (Windows)
sl: italijanska (Windows)

en: Italian (Macintosh)
sl: italijanska (Macintosh)

en: Italian (US)
sl: italijanska (ZDA)

en: Italian (IBM 142)
sl: litovska (IBM 142)

en: Friulian (Italy)
sl: furlanska (Italija)

en: Sicilian
sl: sicilijanska

en: Georgian (Italy)
sl: gruzijska (Italija)

en: Japanese
sl: japonska

en: Japanese (Kana)
sl: japonska (Kana)

en: Japanese (OADG 109A)
sl: japonska (OADG 109A)

en: Japanese (Macintosh)
sl: japonska (Macintosh)

en: Japanese (Dvorak)
sl: japonska (Dvorak)

en: Kazakh
sl: kazaška

en: Kazakh (with Russian)
sl: kazaška (z ruščino)

en: Kazakh (extended)
sl: kazaška (razširjena)

en: Kazakh (Latin)
sl: kazaška (latinica)

en: Russian (Kazakhstan, with Kazakh)
sl: ruska (Kazahstan, s kazahstanščino)

en: Khmer (Cambodia)
sl: kmerska (Kambodža)

en: Korean
sl: korejska

en: Korean (101/104-key compatible)
sl: korejska (združljiva s 101/104 tipkami)

en: Kyrgyz
sl: kirgiška

en: Kyrgyz (phonetic)
sl: kirgiška (fonetična)

en: Lao
sl: laoška

en: Lao (STEA)
sl: laoška (STEA)

en: Latvian
sl: latvijska

en: Latvian (apostrophe)
sl: latvijska (opuščaj)

en: Latvian (tilde)
sl: latvijska (tilda)

en: Latvian (F)
sl: latvijska (F)

en: Latvian (Modern Latin)
sl: latvijska (sodobna latinična)

en: Latvian (Modern Cyrillic)
sl: latvijska (sodobna cirilična)

en: Latvian (ergonomic, ŪGJRMV)
sl: latvijska (ergonomska, ŪGJRMV)

en: Latvian (adapted)
sl: latvijska (prilagojena)

en: Lithuanian
sl: litovska

en: Lithuanian (standard)
sl: litovska (standardna)

en: Lithuanian (US)
sl: litovska (ZDA)

en: Lithuanian (IBM)
sl: litovska (IBM)

en: Lithuanian (LEKP)
sl: litovska (LEKP)

en: Lithuanian (LEKPa)
sl: litovska (LEKPa)

en: Lithuanian (Ratise)
sl: litovska (Ratise)

en: Samogitian
sl: samogitska

en: Macedonian
sl: makedonska

en: Macedonian (no dead keys)
sl: makedonska (brez mrtvih tipk)

en: Malay (Jawi, Arabic Keyboard)
sl: malajska (jawi, arabska tipkovnica)

en: Malay (Jawi, phonetic)
sl: malajska (jawi, fonetična)

en: Maltese
sl: malteška

en: Maltese (US)
sl: malteška (ZDA)

en: Maltese (US, with AltGr overrides)
sl: malteška (ZDA, s preglasitvijo AltGr)

en: Maltese (UK, with AltGr overrides)
sl: malteška (Združeno kraljestvo, s preglasitvijo AltGr)

en: Moldavian
sl: moldavska

en: Gagauz (Moldova)
sl: gagauška (Moldavija)

en: Mongolian
sl: mongolska

en: Montenegrin
sl: črnogorska

en: Montenegrin (Cyrillic)
sl: črnogorska (cirilica)

en: Montenegrin (Cyrillic, ZE and ZHE swapped)
sl: črnogorska (cirilica, Z in Ž zamenjana)

en: Montenegrin (Cyrillic, with guillemets)
sl: črnogorska (cirilična, s francoskimi narekovaji)

en: Montenegrin (Latin, Unicode)
sl: črnogorska (latinična, Unicode)

en: Montenegrin (Latin, QWERTY)
sl: črnogorska (latinična, QWERTY)

en: Montenegrin (Latin, Unicode, QWERTY)
sl: črnogorska (latinična, Unicode, QWERTY)

en: Montenegrin (Latin, with guillemets)
sl: črnogorska (latinična, s francoskimi narekovaji)

en: Nepali
sl: nepalska

en: N'Ko (AZERTY)
sl: n’kojska (AZERTY)

en: Norwegian
sl: norveška

en: Norwegian (no dead keys)
sl: norveška (brez mrtvih tipk)

en: Norwegian (Windows)
sl: norveška (Windows)

en: Norwegian (Macintosh)
sl: norveška (Macintosh)

en: Norwegian (Macintosh, no dead keys)
sl: norveška (Macintosh, brez mrtvih tipk)

en: Norwegian (Colemak)
sl: norveška (Colemak)

en: Norwegian (Colemak-DH)
sl: norveška (Colemak-DH)

en: Norwegian (Colemak-DH Wide)
sl: norveška (Colemak-DH, široka)

en: Norwegian (Dvorak)
sl: norveška (Dvorak)

en: Northern Saami (Norway)
sl: severno saamska (Norveška)

en: Northern Saami (Norway, no dead keys)
sl: severno saamska (Norveška, brez mrtvih tipk)

en: Persian
sl: farsi

en: Persian (with Persian keypad)
sl: farsi (s tipkovnico farsi)

en: Persian (Windows)
sl: farsi (Windows)

en: Azerbaijani (Iran)
sl: azerbajdžanska (Iran)

en: Kurdish (Iran, Latin Q)
sl: kurdska (Iran, latinični Q)

en: Kurdish (Iran, Latin Alt-Q)
sl: kurdska (Iran, latinični Alt-Q)

en: Kurdish (Iran, F)
sl: kurdska (Iran, F)

en: Kurdish (Iran, Arabic-Latin)
sl: kurdska (Iran, arabsko-latinična)

en: Polish
sl: poljska

en: Polish (legacy)
sl: poljska (starinska)

en: Polish (QWERTZ)
sl: poljska (QWERTZ)

en: Polish (Dvorak)
sl: poljska (Dvorak)

en: Polish (Dvorak, with Polish quotes on quotemark key)
sl: poljska (Dvorak, poljski narekovaj na tipki narekovaja)

en: Polish (Dvorak, with Polish quotes on key 1)
sl: poljska (Dvorak, poljski narekovaj na tipki 1)

en: Polish (programmer Dvorak)
sl: poljska (programerski Dvorak)

en: Kashubian
sl: kašubska

en: Silesian
sl: šlezijska

en: Russian (Poland, phonetic Dvorak)
sl: ruska (Poljska, fonetična, Dvorak)

en: Portuguese
sl: portugalska

en: Portuguese (no dead keys)
sl: portugalska (brez mrtvih tipk)

en: Portuguese (Macintosh)
sl: portugalska (Macintosh)

en: Portuguese (Macintosh, no dead keys)
sl: portugalska (Macintosh, brez mrtvih tipk)

en: Portuguese (Nativo)
sl: portugalska (nativo)

en: Portuguese (Nativo for US keyboards)
sl: portugalska (Nativo za am. tipkovnice)

en: Esperanto (Portugal, Nativo)
sl: Esperanto (Portugalska, nativo)

en: Portuguese (Brazil)
sl: portugalska (Brazilija)

en: Portuguese (Brazil, no dead keys)
sl: portugalska (Brazilija, brez mrtvih tipk)

en: Portuguese (Brazil, Dvorak)
sl: portugalska (Brazilija, Dvorak)

en: Portuguese (Brazil, Nativo)
sl: portugalska (Brazilija, Nativo)

en: Portuguese (Brazil, Nativo for US keyboards)
sl: portugalska (Brazilija, Nativo za am. tipkovnice)

en: Portuguese (Brazil, IBM/Lenovo ThinkPad)
sl: portugalska (Brazilija, IBM/Lenovo ThinkPad)

en: Esperanto (Brazil, Nativo)
sl: Esperanto (Brazilija, Nativo)

en: Russian (Brazil, phonetic)
sl: ruska (Brazilija, fonetična)

en: Romanian
sl: romunska

en: Romanian (standard)
sl: romunska (standardna)

en: Romanian (Windows)
sl: romunska (Windows)

en: Russian
sl: ruska

en: Russian (phonetic)
sl: ruska (fonetična)

en: Russian (phonetic, Windows)
sl: ruska (fonetična, Windows)

en: Russian (phonetic, YAZHERTY)
sl: ruska (fonetična, YAZHERTY)

en: Russian (phonetic, AZERTY)
sl: ruska (fonetična, AZERTY)

en: Russian (phonetic, Dvorak)
sl: ruska (fonetična, Dvorak)

en: Russian (typewriter)
sl: ruska (pisalni stroj)

en: Russian (engineering, RU)
sl: ruska (inženirska, RU)

en: Russian (engineering, EN)
sl: ruska (inženirska, ANG)

en: Russian (legacy)
sl: ruska (starinska)

en: Russian (typewriter, legacy)
sl: ruska (pisalni stroj, starinska)

en: Russian (DOS)
sl: ruska (DOS)

en: Russian (Macintosh)
sl: ruska (Macintosh)

en: Abkhazian (Russia)
sl: abhazijska (Rusija)

en: Bashkirian
sl: baškirska

en: Chuvash
sl: čuvaška

en: Chuvash (Latin)
sl: čuvaška (latinica)

en: Kalmyk
sl: kalmiška

en: Komi
sl: komijska

en: Mari
sl: marijska

en: Ossetian (legacy)
sl: osetijska (starinska)

en: Ossetian (Windows)
sl: osetijska (Windows)

en: Serbian (Russia)
sl: srbska (cirilica)

en: Tatar
sl: tatarska

en: Udmurt
sl: udmurtska

en: Yakut
sl: jakutska

en: Serbian
sl: srbska

en: Serbian (Cyrillic, with guillemets)
sl: srbska (cirilična, s francoskimi narekovaji)

en: Serbian (Cyrillic, ZE and ZHE swapped)
sl: srbska (cirilična, Z in Ž zamenjana)

en: Serbian (Latin)
sl: srbska (latinica)

en: Serbian (Latin, with guillemets)
sl: srbska (latinična, s francoskimi narekovaji)

en: Serbian (Latin, Unicode)
sl: srbska (latinična, Unicode)

en: Serbian (Latin, QWERTY)
sl: srbska (latinična, QWERTY)

en: Serbian (Latin, Unicode, QWERTY)
sl: srbska (latinična, Unicode, QWERTY)

en: Pannonian Rusyn
sl: panonska rusinska

en: Sinhala (phonetic)
sl: sinhala (fonetična)

en: Sinhala (US)
sl: sinhala (ZDA)

en: Tamil (Sri Lanka, TamilNet '99)
sl: tamilska (Sri Lanka, TamilNet ’99)

en: Tamil (Sri Lanka, TamilNet '99, TAB encoding)
sl: tamilska (Sri Lanka, TamilNet ’99, kodiranje TAB)

en: Slovak
sl: slovaška

en: Slovak (extra backslash)
sl: slovaška (dodatna leva poševnica)

en: Slovak (QWERTY)
sl: slovaška (QWERTY)

en: Slovak (QWERTY, extra backslash)
sl: slovaška (QWERTY, dodatna leva poševnica)

en: Slovenian
sl: slovenska

en: Slovenian (with guillemets)
sl: slovenska (latinična s francoskimi narekovaji)

en: Slovenian (US)
sl: slovenska (ZDA)

en: Spanish
sl: španska

en: Spanish (no dead keys)
sl: španska (brez mrtvih tipk)

en: Spanish (dead tilde)
sl: španska (mrtva tilda)

en: Spanish (Windows)
sl: španska (Windows)

en: Spanish (Dvorak)
sl: španska (Dvorak)

en: Asturian (Spain, with bottom-dot H and L)
sl: asturijska (Španija, H in L s spodnjo piko)

en: Catalan (Spain, with middle-dot L)
sl: katalonska (Španija, z L s srednjo piko)

en: Spanish (Latin American)
sl: španska (Latinska Amerika)

en: Spanish (Latin American, no dead keys)
sl: španska (Latinska Amerika, brez mrtvih tipk)

en: Spanish (Latin American, dead tilde)
sl: španska (Latinska Amerika, mrtva tilda)

en: Spanish (Latin American, Dvorak)
sl: španska (Latinska Amerika, Dvorak)

en: Spanish (Latin American, Colemak)
sl: španska (Latinska Amerika, Colemak)

en: Swahili (Kenya)
sl: svahilska (Kenija)

en: Kikuyu
sl: kikujska

en: Swahili (Tanzania)
sl: svahilska (Tanzanija)

en: Swedish
sl: švedska

en: Swedish (no dead keys)
sl: švedska (brez mrtvih tipk)

en: Swedish (Dvorak)
sl: švedska (Dvorak)

en: Swedish (Dvorak, intl.)
sl: švedska (Dvorak, medn.)

en: Swedish (Svdvorak)
sl: švedska (Svdvorak)

en: Swedish (Macintosh)
sl: švedska (Macintosh)

en: Swedish (US)
sl: švedska (ZDA)

en: Swedish Sign Language
sl: švedski znakovni jezik

en: Northern Saami (Sweden)
sl: severno saamska (Švedska)

en: Russian (Sweden, phonetic)
sl: ruska (Švedska, fonetična)

en: Taiwanese
sl: tajvanska

en: Taiwanese (indigenous)
sl: tajvanska (domorodna)

en: Saisiyat (Taiwan)
sl: sajsijatska (Tajvan)

en: Tajik
sl: tadžiška

en: Tajik (legacy)
sl: tadžiška (starinska)

en: Thai
sl: tajska

en: Thai (TIS-820.2538)
sl: tajska (TIS-820.2538)

en: Thai (Pattachote)
sl: tajska (Pattachote)

en: Tswana
sl: tswanska

en: Turkmen
sl: turkmenska

en: Turkmen (Alt-Q)
sl: turkmenska (Alt-Q)

en: Turkish
sl: turška

en: Turkish (F)
sl: turška (F)

en: Turkish (E)
sl: turška (E)

en: Turkish (Alt-Q)
sl: turška (Alt-Q)

en: Turkish (intl., with dead keys)
sl: turška (medn., z mrtvimi tipkami)

en: Kurdish (Turkey, Latin Q)
sl: kurdska (Turčija, latinični Q)

en: Kurdish (Turkey, F)
sl: kurdska (Turčija, F)

en: Kurdish (Turkey, Latin Alt-Q)
sl: kurdska (Turčija, latinični Alt-Q)

en: Ukrainian
sl: ukrajinska

en: Ukrainian (phonetic)
sl: ukrajinska (fonetično)

en: Ukrainian (typewriter)
sl: ukrajinska (pisalni stroj)

en: Ukrainian (Windows)
sl: ukrajinska (Windows)

en: Ukrainian (macOS)
sl: ukrajinska (macOS)

en: Ukrainian (legacy)
sl: ukrajinska (starinska)

en: Ukrainian (homophonic)
sl: ukrajinska (homofonična)

en: Crimean Tatar (Turkish Q)
sl: krimsko tatarska (turški Q)

en: Crimean Tatar (Turkish F)
sl: krimsko tatarska (turški F)

en: Crimean Tatar (Turkish Alt-Q)
sl: krimsko tatarska (turški Alt-Q)

en: Urdu (Pakistan)
sl: urdujska (Pakistan)

en: Urdu (Pakistan, CRULP)
sl: urdujska (Pakistan, CRULP)

en: Urdu (Pakistan, NLA)
sl: urdujska (Pakistan, NLA)

en: Arabic (Pakistan)
sl: arabska (Pakistan)

en: Sindhi
sl: sindijska

en: Uzbek
sl: uzbeška

en: Uzbek (Latin)
sl: uzbeška (latinica)

en: Vietnamese
sl: vietnamska

en: Vietnamese (US)
sl: vietnamska (ZDA)

en: Vietnamese (France)
sl: vietnamska (Francija)

en: Wolof
sl: volofska

en: custom
sl: po meri

en: A user-defined custom Layout
sl: Uporabniško določena postavitev po meri

en: Switching to another layout
sl: Preklop na drugo postavitev

en: Right Alt (while pressed)
sl: Desna izmenjalka (Alt) (ko je pritisnjena)

en: Left Alt (while pressed)
sl: Leva izmenjalka (Alt) (ko je pritisnjena)

en: Left Win (while pressed)
sl: Leva tipka Win (ko je pritisnjena)

en: Right Win (while pressed)
sl: Desna tipka Win (ko je pritisnjena)

en: Any Win (while pressed)
sl: Poljubna tipka Win (ob pritisku)

en: Menu (while pressed), Shift+Menu for Menu
sl: Meni (s pritiskom), dvigalka+Meni za meni

en: Caps Lock (while pressed), Alt+Caps Lock for the original Caps Lock action
sl: Caps Lock (ko je pritisnjena), izmenjalka (Alt)+Caps Lock opravi izvorno dejanje zaklepa velikih črk.

en: Right Ctrl (while pressed)
sl: Desna krmilka (Ctrl) (ko je pritisnjena)

en: Right Alt
sl: Desna izmenjalka (Alt)

en: Left Alt
sl: Leva izmenjalka (Alt)

en: Shift+Caps Lock
sl: Dvigalka (Shift)+Caps Lock

en: Caps Lock to first layout; Shift+Caps Lock to second layout
sl: Caps Lock (na prvo postavitev), dvigalka (Shift)+Caps Lock na zadnjo postavitev

en: Left Win to first layout; Right Win/Menu to second layout
sl: Leva tipka Win (na prvo postavitev), desna tipka Win/Menu na drugo postavitev

en: Left Ctrl to first layout; Right Ctrl to second layout
sl: Leva krmilka (Ctrl) (na prvo postavitev), desna krmilka (Ctrl) na drugo postavitev

en: Alt+Caps Lock
sl: Izmenjalka (Alt)+Caps Lock

en: Both Shifts together
sl: Obe dvigalki (Shift) hkrati

en: Both Alts together
sl: Obe izmenjalki (Alt) hkrati

en: Both Alts together; AltGr alone chooses third level
sl: Desna izmenjalka (Alt) nikoli ne izbere tretje ravni

en: Both Ctrls together
sl: Obeh krmilki (Ctrl) hkrati

en: Ctrl+Shift
sl: krmilka (Ctrl)+dvigalka (Shift)

en: Left Ctrl+Left Shift
sl: Leva krmilka (Ctrl)+leva dvigalka (Shift)

en: Right Ctrl+Right Shift
sl: Desna krmilka (Ctrl) + desna dvigalka (Shift)

en: Left Ctrl+Left Shift chooses previous layout, Right Ctrl + Right Shift chooses next layout
sl: Leva krmilka (Ctrl)+levi Win (na prvo postavitev), desna krmilka (Ctrl)+Menu na drugo postavitev

en: Alt+Ctrl
sl: Izmenjalka (Alt)+krmilka (Ctrl)

en: Left Alt+Left Ctrl
sl: Leva izmenjalka (Alt) + leva krmilka (Ctrl)

en: Right Alt+Right Ctrl
sl: Desna izmenjalka (Alt) + desna krmilka (Ctrl).

en: Left Ctrl+Left Alt chooses previous layout, Right Ctrl + Right Alt chooses next layout
sl: Leva krmilka (Ctrl) + leva izmenjalka (Alt) izbere prejšnjo postavitev, desna krmilka (Ctrl) + desna izmenjalka (Alt) pa naslednjo postavitev

en: Alt+Shift
sl: Izmenjalka (Alt)+dvigalka (Shift)

en: Left Alt+Left Shift
sl: Leva izmenjalka (Alt)+leva dvigalka (Shift)

en: Right Alt+Right Shift
sl: Desna izmenjalka (Alt) + desna dvigalka (Shift)

en: Left Alt+Left Shift chooses previous layout, Right Alt + Right Shift chooses next layout
sl: Leva izmenjalka (Alt)+leva dvigalka (Shift) izbere prejšnjo postavitev, desna izmenjalka (Alt) + desna dvigalka (Shift) izbere naslednjo postavitev

en: Menu
sl: Meni

en: Left Win
sl: Leva tipka Win

en: Alt+Space
sl: Izmenjalka (Alt)+preslednica

en: Win+Space
sl: Win+preslednica

en: Ctrl+Space
sl: Krmilka (Ctrl)+preslednica

en: Right Win
sl: Desna tipka Win

en: Left Shift
sl: Leva dvigalka (Shift)

en: Right Shift
sl: Desna dvigalka (Shift)

en: Left Ctrl
sl: Leva krmilka (Ctrl)

en: Right Ctrl
sl: Desna krmilka (Ctrl)

en: Ctrl+Left Win to first layout; Ctrl+Menu to second layout
sl: Leva krmilka (Ctrl)+levi Win na prvo postavitev, desna krmilka (Ctrl)+Menu na drugo postavitev

en: Left Ctrl+Left Win
sl: Leva krmilka (Ctrl) + leva tipka Win

en: Key to choose the 2nd level
sl: Tipka za izbor druge ravni

en: The "&lt; &gt;" key
sl: Tipka »&lt; &gt;«

en: Key to choose the 3rd level
sl: Tipka za izbor tretje ravni

en: Any Win
sl: Poljubna tipka Win

en: Any Alt
sl: Poljubna izmenjalka (Alt)

en: Right Alt; Shift+Right Alt as Compose
sl: Desna izmenjalka (Alt), dvigalka (Shift)+desna izmenjalka (Alt) predstavlja večtipkovno kombinacijo

en: Right Alt never chooses 3rd level
sl: Desna izmenjalka (Alt) nikoli ne izbere tretje ravni

en: Enter on keypad
sl: Vnašalka (Enter) na številčnici

en: Caps Lock; Ctrl+Caps Lock for original Caps Lock action
sl: Caps Lock; krmilka (Ctrl)+Caps Lock opravi izvorno dejanje zaklepa velikih črk

en: Backslash
sl: Leva poševnica

en: Caps Lock; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd-level chooser
sl: Caps Lock; deluje kot enkratni zaklep, ko je pritisnjena skupaj z drugim izbirnikom tretje ravni

en: Backslash; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd level chooser
sl: Leva poševnica; deluje kot enkratni zaklep, ko je pritisnjena skupaj z drugim izbirnikom tretje ravni

en: The "&lt; &gt;" key; acts as onetime lock when pressed together with another 3rd level chooser
sl: Tipka »&lt; &gt;«; deluje kot enkratni zaklep, ko je pritisnjena skupaj z drugim izbirnikom 3. ravni

en: Ctrl position
sl: Položaj krmilke (Ctrl)

en: Caps Lock as Ctrl
sl: Caps Lock kot krmilka (Ctrl)

en: Left Ctrl as Meta
sl: Leva krmilka (Ctrl) kot tipka Meta

en: Swap Ctrl and Caps Lock
sl: Zamenjaj krmilko (Esc) in CapsLock

en: Caps Lock as Ctrl, Left Control switches to another layout
sl: Caps Lock kot krmilka (Ctrl), leva krmilka (Ctrl) preklopi na drugo postavitev

en: Caps Lock as Ctrl, Ctrl as Hyper
sl: Caps Lock kot krmilka (Ctrl), krmilka kot Hyper

en: To the left of "A"
sl: Levo of tipke »A«

en: At the bottom left
sl: Levo spodaj

en: Right Ctrl as Right Alt
sl: Desna krmilka (Ctrl) deluje kot desna izmenjalka (Alt).

en: Right Alt as Right Control
sl: Desna izmenjalka (Alt) kot desna krmilka (Ctrl)

en: Menu as Right Ctrl
sl: Tipka meni kot desna krmilka (Ctrl)

en: Swap Left Alt with Left Ctrl
sl: Leva izmenjalka (Alt) se zamenja z levo krmilko (Ctrl)

en: Swap Right Alt with Right Ctrl
sl: Zamenjaj desno izmenjalko (Alt) z desno krmilko (Ctrl).

en: Swap Left Win with Left Ctrl
sl: Zamenjaj levo tipko Win z levo krmilko

en: Swap Right Win with Right Ctrl
sl: Zamenjaj desno tipko Win z desno krmilko (Ctrl)

en: Left Alt as Ctrl, Left Ctrl as Win, Left Win as Left Alt
sl: Leva izmenjalka (Alt) kot krmilka (Ctrl), levs krmilka (Ctrl) kot Win, levi Win kot leva izmenjalka (Alt)

en: Use keyboard LED to show alternative layout
sl: Uporabi tipkovnični LED za prikaz alternativne razporeditve

en: Use keyboard LED to indicate modifiers
sl: Uporabi tipkovnični LED za prikaz spremenilnih tipk

en: Compose
sl: Sestavljalna tipka (Compose)

en: Layout of numeric keypad
sl: Postavitev številčnice

en: Legacy
sl: Opuščena tipkovnica

en: Unicode arrows and math operators
sl: Puščice in matematični operatorji Unicode

en: Unicode arrows and math operators on default level
sl: Puščice in matematični operatorji Unicode na prvi ravni

en: Legacy Wang 724
sl: Opuščena Wang 724

en: Wang 724 keypad with Unicode arrows and math operators
sl: Številčnica Wang 724 z unicode puščicami in matematičnimi operatorji

en: Wang 724 keypad with Unicode arrows and math operators on default level
sl: Številčnica Wang 724 z Unicode puščicami in matematičnimi operatorji na privzeti ravni

en: Hexadecimal
sl: šestnajstiška

en: Phone and ATM style
sl: Slog telefona in bankomata

en: Numeric keypad Delete behavior
sl: Vedenje tipke za brisanje na numerični tipkovnici

en: Legacy key with dot
sl: Opuščena tipka s piko

note: Actually, with KP_SEPARATOR, as the old keypad(comma)
en: Legacy key with comma
sl: Opuščena tipka z vejico

en: Four-level key with dot
sl: Tipka četrte ravni s piko

en: Four-level key with dot, Latin-9 only
sl: Tipka četrte ravni s piko, samo na latinica-9

en: Four-level key with comma
sl: Tipka četrte ravni z vejico

en: Four-level key with momayyez
sl: Tipka četrte ravni z arabskim decimalnim ločilnikom

note: This assumes the KP_ abstract symbols are actually useful for some apps The description needs to be rewritten
en: Four-level key with abstract separators
sl: Tipka četrte ravni z abstraktnimi ločilniki

en: Semicolon on third level
sl: Podpičje na tretji ravni

en: Caps Lock behavior
sl: Vedenje tipke Caps Lock

en: Caps Lock uses internal capitalization; Shift "pauses" Caps Lock
sl: Caps Lock uporablja notranjo kapitalizacijo. Dvigalka (Shift) »prekine« Caps Lock

en: Caps Lock uses internal capitalization; Shift does not affect Caps Lock
sl: Caps Lock uporablja notranjo kapitalizacijo. Dvigalka (Shift) ne vpliva na Caps Lock

en: Caps Lock acts as Shift with locking; Shift "pauses" Caps Lock
sl: Caps Lock velja kot dvigalka (Shift) z zaklepanjem; dvigalka (Shift) »prekine« tipko Caps Lock

en: Caps Lock acts as Shift with locking; Shift does not affect Caps Lock
sl: Caps Lock velja kot dvigalka (Shift) z zaklepanjem; dvigalka (Shift) ne vpliva na tipko Caps Lock

en: Caps Lock toggles normal capitalization of alphabetic characters
sl: Caps Lock preklaplja navadno kapitalizacijo črk abecede (velike in male črke).

en: Caps Lock toggles Shift Lock (affects all keys)
sl: Caps Lock preklaplja dvigalko (Shift) (prizadete so vse tipke)

en: Swap Esc and Caps Lock
sl: Zamenjaj ubežnico (Esc) in Caps Lock

en: Make Caps Lock an additional Esc
sl: Caps Lock naj bo dodatna ubežnica (Esc)

en: Make Caps Lock an additional Esc, but Shift + Caps Lock is the regular Caps Lock
sl: Caps Lock naj bo dodatna ubežnica (Esc), toda dvigalka (Shift) + Caps Lock je običajni Caps_Lock

en: Make Caps Lock an additional Backspace
sl: Caps Lock naj bo dodatna vračalka

en: Make Caps Lock an additional Return key
sl: Caps Lock naj bo dodatna tipka Return (vračalka)

en: Make Caps Lock an additional Super
sl: Caps Lock naj bo dodatna tipka Super

en: Make Caps Lock an additional Hyper
sl: Caps Lock naj bo dodatna tipka Hyper

en: Make Caps Lock an additional Menu key
sl: Caps Lock naj bo dodatna tipka Menu

en: Make Caps Lock an additional Num Lock
sl: Caps Lock naj bo dodatna tipka Num Lock

en: Make Caps Lock an additional Ctrl and Shift + Caps Lock the regular Caps Lock
sl: Caps Lock naj bo dodatna krmilka (Ctrl), dvigalka (Shift) + Caps Lock pa običajni Caps Lock

en: Make Caps Lock act as an additional Ctrl modifier, but keep identifying as Caps Lock
sl: Caps Lock naj bo dodatni spremenilnik krmilka (Ctrl), vendar ohrani predstavljanje kot tipka Caps Lock

en: Caps Lock gives digits on the digits row (Azerty layouts)
sl: Caps Lock daje števke v vrstici s števkami (postavitve Azerty)

en: Shift + Caps locks the digits on the digits row, Caps Lock alone behaves as usual (Azerty layouts)
sl: Dvigalka + Caps Lock daje števke v vrstici s števkami, sam Caps Lock se vede kot običajno (postavitve Azerty)

en: Caps Lock is disabled
sl: Caps Lock je onemogočena

en: Alt and Win behavior
sl: Vedenje izmenjalk (Alt) in Win

en: Add the standard behavior to Menu key
sl: Dodaj standardni odziv tipki Menu

en: Menu is mapped to Win
sl: Menu je preslikana na tipki Win

en: Alt and Meta are on Alt
sl: Izmenjalka (Alt) in tipka Meta sta na izmenjalkah (Alt)

en: Alt is mapped to Win and the usual Alt
sl: Izmenjalka (Alt) je preslikana na tipki Win (in običajni izmenjalki - Alt)

en: Ctrl is mapped to Win and the usual Ctrl
sl: Krmilka (Ctrl) je preslikana na tipki Win (in običajni krmilki - Ctrl)

en: Ctrl is mapped to Right Win and the usual Ctrl
sl: Krmilka (Control) je preslikana v desno tipko Win (in običajni krmilki - Ctrl)

en: Ctrl is mapped to Alt, Alt to Win
sl: Krmilka (Ctrl) je preslikana na izmenjalki (Alt), izmenjalki (Alt) na tipki Win

en: Meta is mapped to Win
sl: Meta je preslikana na tipki Win

en: Meta is mapped to Left Win
sl: Meta je preslikana na levo tipko Win

en: Hyper is mapped to Win
sl: Tipka Hiper je preslikana na tipki Win

en: Alt is mapped to Right Win, Super to Menu
sl: Izmenjalka (Alt) je preslikana na desno tipko Win, Super na tipko Menu.

en: Left Alt is swapped with Left Win
sl: Leva izmenjalka (Alt) se zamenja z levo tipko Win

en: Right Alt is swapped with Right Win
sl: Leva izmenjalka (R-Alt) se zamenja z levo tipko Win

en: Alt is swapped with Win
sl: Izmenjalka (Alt) se zamenja s tipko Win

en: Win is mapped to PrtSc and the usual Win
sl: Win je preslikana na tipko PrtSc (in običajni tipki Win)

en: Position of Compose key
sl: Položaj sestavljalne tipke

en: 3rd level of Left Win
sl: 3. raven leve tipke Win

en: 3rd level of Right Win
sl: 3. raven desne tipke Win

en: 3rd level of Menu
sl: 3. raven tipke Meni

en: 3rd level of Left Ctrl
sl: 3. raven leve krmilke

en: 3rd level of Right Ctrl
sl: 3. raven desne krmilke (Ctrl)

en: 3rd level of Caps Lock
sl: 3. raven Caps Lock

en: 3rd level of the "&lt; &gt;" key
sl: 3. raven tipke »&lt; &gt;«

en: Pause
sl: Premor

en: Insert
sl: Vstavljavka

en: PrtSc
sl: Tiskalka (PrtSc)

en: Compatibility options
sl: Možnosti združljivosti

en: Default numeric keypad keys
sl: Privzete tipke številčnice

en: Numeric keypad always enters digits (as in macOS)
sl: Številčnica vedno vnaša števke (deluje kot v macOS)

en: Num Lock on: digits; Shift for arrows. Num Lock off: arrows (as in Windows)
sl: Num Lock vklopljeno: števke; dvigalka (Shift) za puščice. Num Lock izklopljeno: puščice (kot v sistemih Windows)

en: Shift does not cancel Num Lock, chooses 3rd level instead
sl: Dvigalka (Shift) ne prekliče številčne Num Lock, namesto tega izbere tretjo raven

en: Map Scroll Lock to Mod3
sl: Preslikaj Scroll Lock v Mod3

en: Special keys (Ctrl+Alt+&lt;key&gt;) handled in a server
sl: Posebne tipke (krmilka+izmenjalka+&lt;tipka&gt; / Ctrl+Alt+&lt;tipka&gt;), ki jih obravnava strežnik

en: Apple Aluminium emulates Pause, PrtSc, Scroll Lock
sl: Apple - aluminijasta tipkovnica: emulira tipke Pause, PrtSc, Scroll Lock

en: Japanese Apple keyboards emulate OADG109A backslash
sl: Japonske tipkovnice Apple posnemajo levo poševnico OADG109A

en: Japanese Apple keyboards emulate PC106 backslash
sl: Japonske tipkovnice Apple posnemajo levo poševnico PC106

en: Shift cancels Caps Lock
sl: Dvigalka (Shift) prekliče Caps Lock

en: Enable extra typographic characters
sl: Omogoči dodatne tipografske znake

en: Enable APL overlay characters
sl: Omogoči prekrivne znake APL

en: Both Shifts together enable Caps Lock
sl: Obe dvigalki (Shift) hkrati omogočita Caps Lock

en: Both Shifts together enable Caps Lock; one Shift key disables it
sl: Obe dvigalki (Shift) hkrati omogočita Caps Lock, ena dvigalka (Shift) jo deaktivira

en: Both Shifts together enable Shift Lock
sl: Obe dvigalki (Shift) hkrati omogočita Shift Lock

en: Shift + Num Lock enables PointerKeys
sl: Dvigalka + Num Lock omogoča PointerKeys

en: Allow breaking grabs with keyboard actions (warning: security risk)
sl: Dovoli prekinitev prijemov z dejanji tipkovnice (opozorilo: varnostno tveganje)

en: Allow grab and window tree logging
sl: Dovoli beleženje drevesa grabljenja in oken

en: Currency signs
sl: Valutni znaki

en: Euro on E, third level
sl: Evro na E, tretja raven

en: Euro on E, fourth level
sl: Evro na E, četrta raven

en: Euro on 2
sl: Z evro-znakom na tipki 2

en: Euro on 4
sl: Z evro-znakom na tipki 4

en: Euro on 5
sl: Z evro-znakom na tipki 5

en: Rupee on 4
sl: Z znakom za rupijo na tipki 4

en: Key to choose the 5th level
sl: Tipka za izbor pete ravni

en: Caps Lock chooses 5th level
sl: Caps Lock izbere 5. raven

en: The "&lt; &gt;" key chooses 5th level
sl: Tipka »&lt; &gt;« izbere 5. raven

en: Right Alt chooses 5th level
sl: Desna izmenjalka (Alt) izbere 5. raven

en: Menu chooses 5th level
sl: Meni izbere 5. raven

en: Right Ctrl chooses 5th level
sl: Desna krmilka (Ctrl) izbere 5. raven

en: The "&lt; &gt;" key chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
sl: Tipka »&lt; &gt;« izbere 5. raven in deluje kot enkratni zaklep, ko je pritisnjena skupaj z drugim izbirnikom 5. ravni

en: Right Alt chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
sl: Desna izmenjalka (Alt) izbere peto raven in deluje kot enkraten zaklep ravni, če je pritisnjen hkrati z drugim izbirnikom pete ravni

en: Left Win chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
sl: Leva tipka Win izbere peto raven in deluje kot enkraten zaklep ravni, če je pritisnjena hkrati z drugim izbirnikom pete ravni

en: Right Win chooses 5th level and acts as a one-time lock if pressed with another 5th level chooser
sl: Desna tipka Win izbere peto raven in deluje kot enkraten zaklep ravni, če je pritisnjena hkrati z drugim izbirnikom pete ravni

en: Non-breaking space input
sl: Vnos neprelomnega presledka

en: Usual space at any level
sl: Običajni presledek na vseh ravneh

en: Non-breaking space at the 2nd level
sl: Neprelomni presledek na drugi ravni

en: Non-breaking space at the 3rd level
sl: Neprelomni presledek na tretji ravni

en: Non-breaking space at the 3rd level, thin non-breaking space at the 4th level
sl: Neprelomni presledek na tretji ravni, ozki neprelomni presledek na četrti ravni

en: Non-breaking space at the 4th level
sl: Neprelomni presledek na četrti ravni

en: Non-breaking space at the 4th level, thin non-breaking space at the 6th level
sl: Neprelomni presledek na četrti ravni, ozki neprelomni presledek na šesti ravni

en: Non-breaking space at the 4th level, thin non-breaking space at the 6th level (via Ctrl+Shift)
sl: Neprelomni presledek na četrti ravni, ozki neprelomni presledek na šesti ravni (via krmilka+dvigalka/Ctrl+Shift)

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level
sl: Nespojnik ničelne širine na drugi ravni

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, zero-width joiner at the 3rd level
sl: Nespojnik ničelne širine na tretji ravni, spojnik ničelne širine na tretji ravni

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, zero-width joiner at the 3rd level, non-breaking space at the 4th level
sl: Nespojnik ničelne širine na drugi ravni, spojnik ničelne širine na tretji ravni, neprelomni presledek na četrti ravni

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level
sl: Nespojnik ničelne širine na drugi ravni, neprelomni presledek na tretji ravni

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level, zero-width joiner at the 4th level
sl: Nespojnik ničelne širine na drugi ravni, neprelomni presledek na tretji ravni, spojnik ničelne širine na četrti ravni

en: Zero-width non-joiner at the 2nd level, non-breaking space at the 3rd level, thin non-breaking space at the 4th level
sl: Nespojnik ničelne širine na drugi ravni, neprelomni presledek na tretji ravni, ozek neprelomni presledek na četrti ravni

en: Zero-width non-joiner at the 3rd level, zero-width joiner at the 4th level
sl: Nespojnik ničelne širine na tretji ravni, spojnik ničelne širine na četrti ravni

en: Japanese keyboard options
sl: Japonske možnosti tipkovnice

en: Kana Lock key is locking
sl: Tipka za zaklep Kana lahko zaklepa

en: NICOLA-F style Backspace
sl: Vračalka v slogu NICOLA-F

en: Make Zenkaku Hankaku an additional Esc
sl: Zenkaku Hankaku naj bo dodatna ubežnica (Esc)

en: Korean Hangul/Hanja keys
sl: Korejske tipke Hangul/Hanja

en: Make right Alt a Hangul key
sl: Desno izmenjalko (Alt) pretvori v tipko Hangul

en: Make right Ctrl a Hangul key
sl: Desno krmilko (Ctrl) pretvori v tipko Hangul

en: Make right Alt a Hanja key
sl: Desno izmenjalko (Alt) pretvori v tipko Hanja

en: Make right Ctrl a Hanja key
sl: Desno krmilko (Ctrl) pretvori v tipko Hanja

en: Esperanto letters with superscripts
sl: Esperantske črke z nadpisanimi

en: At the corresponding key in a QWERTY layout
sl: Na ustrezno tipko postavitve QWERTY

en: At the corresponding key in a Dvorak layout
sl: Na ustrezno tipko postavitve Dvorak

en: At the corresponding key in a Colemak layout
sl: Na ustrezno tipko postavitve Colemak

en: Old Solaris keycodes compatibility
sl: Združljivost s starimi kodami tipk Solaris

en: Sun key compatibility
sl: Združljivost s tipkami Sun

en: Key sequence to kill the X server
sl: Zaporedje tipk, ki ubijejo strežnik X

en: Ctrl+Alt+Backspace
sl: Krmilka (Ctrl) + izmenjalka (Alt) + vračalka

en: Function keys
sl: Funkcijske tipke

en: Use F13-F24 as usual function keys
sl: Uporabi F13-F24 kot običajne funkcijske tipke

en: Miscellaneous options
sl: Razne možnosti

en: Use user-defined custom XKB types
sl: Uporabi uporabniško določene vrst XKB po meri

en: Ancient
sl: antična

en: Gothic
sl: gotica

en: Ugaritic
sl: ugaritska

en: Avestan
sl: avestanska

en: APL symbols (Dyalog APL)
sl: simboli APL (Dyalog APL)

en: APL symbols (SAX, Sharp APL for Unix)
sl: simboli APL (SAX, Sharp APL za Unix)

en: APL symbols (unified)
sl: simboli APL (poenoteni)

en: APL symbols (IBM APL2)
sl: simboli APL (IBM APL2)

en: APL symbols (Manugistics APL*PLUS II)
sl: simboli APL (Manugistics APL*PLUS II)

en: APL symbols (APLX unified)
sl: simboli APL (poenoteni APLX)

en: Kutenai
sl: kutenajska

en: Secwepemctsin
sl: šusvapska

en: Multilingual (Canada, Sun Type 6/7)
sl: večjezična (Kanada, Sun Type 6/7)

en: German (with Hungarian letters, no dead keys)
sl: nemška (z madžarskimi črkami, brez mrtvih tipk)

en: Polish (Germany, no dead keys)
sl: poljska (Nemčija, brez mrtvih tipk)

en: German (Sun Type 6/7)
sl: nemška (Sun Type 6/7)

en: German (Aus der Neo-Welt)
sl: nemška (Aus der Neo-Welt)

en: German (KOY)
sl: nemška (KOY)

en: German (Bone)
sl: nemška (Bone)

en: German (Bone, eszett in the home row)
sl: nemška (Bone, eszett v domači vrsti)

en: German (Neo, QWERTZ)
sl: nemška (Neo, QWERTZ)

en: German (Neo, QWERTY)
sl: nemška (Neo, QWERTY)

en: German (Noted)
sl: nemška (Noted)

en: Russian (Germany, recommended)
sl: ruska (Nemčija, priporočena)

en: Russian (Germany, transliteration)
sl: ruska (Nemčija, transliteracija)

en: Coptic
sl: koptska

en: Old Hungarian (for ligatures)
sl: stara madžarska (za ligature)

en: Old Hungarian (Carpathian Highlands, S as Sh)
sl: stara madžarska (Karpatsko višavje, S kot Sh)

en: Old Hungarian (Carpathian Highlands, S as Sz)
sl: stara madžarska (Karpatsko višavje, S kot Sz)

en: Hungarian (US)
sl: madžarska (ZDA)

en: Lithuanian (Dvorak)
sl: litovska (Dvorak)

en: Lithuanian (Sun Type 6/7)
sl: litovska (Sun Type 6/7)

en: Latvian (Dvorak)
sl: latvijska (Dvorak)

en: Latvian (Dvorak, with Y)
sl: latvijska (Dvorak, z Y)

en: Latvian (Dvorak, with minus)
sl: latvisjka (Dvorak, z minusom)

en: Latvian (programmer Dvorak)
sl: latvijska (programerska, Dvorak)

en: Latvian (programmer Dvorak, with Y)
sl: latvijska (programerska, Dvorak, z Y)

en: Latvian (programmer Dvorak, with minus)
sl: latvijska (programerska, Dvorak, z minusom)

en: Latvian (Colemak)
sl: latvijska (Colemak)

en: Latvian (Colemak, with apostrophe)
sl: latvijska (Colemak, z opuščajem)

en: Latvian (Sun Type 6/7)
sl: latvijska (Sun Type 6/7)

en: Latvian (apostrophe, dead quotes)
sl: latvijska (opuščaj, mrtvi narekovakj)

en: English (US, intl., AltGr Unicode combining)
sl: angleška (ZDA, medn., sestavljeni Unicode z AltGr)

en: English (US, intl., AltGr Unicode combining, alt.)
sl: angleška (ZDA, medn., sestavljeni Unicode z AltGr,. alt.)

en: Atsina
sl: atsinska

en: Coeur d'Alene Salish
sl: sališanska (Couer D'Alene)

en: Czech, Slovak and German (US)
sl: češka, slovaška in nemška (ZDA)

en: Czech, Slovak, Polish, Spanish, Finnish, Swedish and German (US)
sl: češka, slovaška, poljska, španska, finska, švedska in nemška (ZDA)

en: English (Drix)
sl: angleška (Drix)

en: German, Swedish and Finnish (US)
sl: nemška, švedska in finska (ZDA)

en: English (US, IBM Arabic 238_L)
sl: angleška (ZDA, IBM Arabic 238_L)

en: English (US, Sun Type 6/7)
sl: angleška (ZDA, Sun Type 6/7)

en: English (Carpalx)
sl: angleška (Carpalx)

en: English (Carpalx, intl., with dead keys)
sl: angleška (Carpalx, medn., z mrtvimi tipkami)

en: English (Carpalx, intl., with AltGr dead keys)
sl: angleška (Carpalx, medn., z mrtvimi tipkami AltGr)

en: English (Carpalx, full optimization)
sl: angleška (Carpalx, polna optimizacija)

en: English (Carpalx, full optimization, intl., with dead keys)
sl: angleška (Carpalx, polna optimizacija, medn., z mrtvimi tipkami)

en: English (Carpalx, full optimization, intl., with AltGr dead keys)
sl: angleška (Carpalx, polna optimizacija, medn., z mrtvimi tipkami AltGr)

en: English (3l)
sl: angleška (3l)

en: English (3l, Chromebook)
sl: angleška (3l, Chromebook)

en: English (3l, emacs)
sl: angleška (3l, emacs)

en: English (Workman-P)
sl: angleška (Workman-P)

en: Sicilian (US keyboard)
sl: sicilijanska (ameriška tipkovnica)

en: English (Western European AltGr dead keys)
sl: angleška (zahodnoevropska, z mrtvimi tipkami AltGr)

en: Polish (intl., with dead keys)
sl: poljska (medn., z mrtvimi tipkami)

en: Polish (Colemak)
sl: poljska (Colemak)

en: Polish (Colemak-DH)
sl: poljska (Colemak-DH)

en: Polish (Colemak-DH ISO)
sl: poljska (Colemak-DH ISO)

en: Polish (Sun Type 6/7)
sl: poljska (Sun Type 5/6)

en: Polish (Glagolica)
sl: poljska (glagolica)

en: Polish (lefty)
sl: poljska (levičarska)

en: Crimean Tatar (Dobruja Q)
sl: krimsko tatarska (Dobruja Q)

en: Romanian (ergonomic Touchtype)
sl: romunska (ergonomski Touchtype)

en: Romanian (Sun Type 6/7)
sl: romunska (Sun Type 6/7)

en: Serbian (combining accents instead of dead keys)
sl: srbska (kombiniranje naglasov namesto mrtvih tipk)

en: Church Slavonic
sl: cerkvena slovanska

en: Russian (plus Ukrainian and Belarusian letters)
sl: ruska (z ukrajinskimi in beloruskimi črkami)

en: Russian (Rulemak, phonetic Colemak)
sl: ruska (Rulemak, fonetična, Colemak)

en: Russian (phonetic, Macintosh)
sl: ruska (fonetična, Macintosh)

en: Russian (Sun Type 6/7)
sl: ruska (Sun Type 6/7)

en: Russian (with US punctuation)
sl: ruska (z ameriškimi ločili)

en: Russian (GOST 6431-75)
sl: ruska (GOST 6431-75)

en: Russian (GOST 14289-88)
sl: ruska (GOST 14289-88)

en: Russian (Polyglot and Reactionary)
sl: ruska (poliglotska in reakcionarna)

en: Russian (Programmer)
sl: ruska (programerska)

en: Russian (plus typographic symbols)
sl: ruska (plus tipografski simboli)

en: Russian (plus Tatar letters)
sl: ruska (plus tatarske črke)

en: diktor
sl: Diktor

en: Russian (Diktor)
sl: ruska (Diktor)

en: Russian (international, RU)
sl: ruska (mednarodna, RU)

en: Russian (international, EN)
sl: ruska (mednarodna, ANG)

en: Armenian (OLPC, phonetic)
sl: armenska (OLPC, fonetična)

en: Hebrew (Biblical, SIL phonetic)
sl: hebrejska (biblična, SIL, fonetična)

en: Arabic (Sun Type 6/7)
sl: arabska (Sun Type 6/7)

en: Arabic (Arabic numerals, extensions in the 4th level)
sl: arabska (arabske števke, razširitve na 4. stopnji)

en: Arabic (Eastern Arabic numerals, extensions in the 4th level)
sl: arabska (vzhodnoarabske števke, razširitve na 4. stopnji)

en: Arabic (ErgoArabic)
sl: arabska (ErgoArabic)

en: Belgian (Sun Type 6/7)
sl: belgijska (Sun Type 6/7)

en: Portuguese (Brazil, Sun Type 6/7)
sl: portugalska (Brazilija, Sun Type 6/7)

en: Czech (Sun Type 6/7)
sl: češka (Sun Type 6/7)

en: Czech (programming)
sl: češka (programiranje)

en: Czech (programming, typographic)
sl: češka (programiranje, tipografija)

en: Czech (coder)
sl: češka (programerska)

en: Czech (US, Colemak, UCW support)
sl: češka (ZDA, Colemak, s podporo za UCW)

en: Danish (Sun Type 6/7)
sl: danska (Sun Type 6/7)

en: Dutch (Sun Type 6/7)
sl: nizozemska (Sun Type 6/7)

en: Estonian (Sun Type 6/7)
sl: estonska (Sun Type 6/7)

en: Finnish (Sun Type 6/7)
sl: finska (Sun Type 6/7)

en: Finnish (DAS)
sl: finska (DAS)

en: Finnish (Dvorak)
sl: finska (Dvorak)

en: French (Sun Type 6/7)
sl: francoska (Sun Type 6/7)

en: French (US with dead keys, alt.)
sl: francoska (ZDA, z mrtvimi tipkami, alt.)

en: French (US, AZERTY)
sl: francoska (ZDA, AZERTY)

en: Greek (Sun Type 6/7)
sl: grška (Sun Type 6/7)

en: Greek (Colemak)
sl: grška (Colemak)

en: Italian (Sun Type 6/7)
sl: Italijanska (Sun Type 6/7)

en: Ladin (Italian keyboard)
sl: ladinska (italijanska tipkovnica)

en: Ladin (German keyboard)
sl: ladinska (nemška)

en: Italian (Dvorak)
sl: italijanska (Dvorak)

en: Japanese (Sun Type 6)
sl: japonska (Sun Type 6)

en: Japanese (Sun Type 7, PC-compatible)
sl: japonska (Sun Type 7, združljiva z osebnimi računalniki)

en: Japanese (Sun Type 7, Sun-compatible)
sl: japonska (Sun Type 7, združljiva z računalniki Sun)

en: Norwegian (Sun Type 6/7)
sl: norveška (Sonce Tip 6/7)

en: Urdu (Pakistan, Navees)
sl: urdujska (Pakistan, Navees)

en: Portuguese (Sun Type 6/7)
sl: portugalska (Sun Type 6/7)

en: Portuguese (Colemak)
sl: portugalska (Colemak)

en: Slovak (ACC layout, only accented letters)
sl: češka (razporeditev ACC, samo posebni znaki)

en: Slovak (Sun Type 6/7)
sl: slovaška (Sun Type 6/7)

en: Spanish (Sun Type 6/7)
sl: španska (Sun Type 6/7)

en: Swedish (Dvorak A5)
sl: švedska (Dvorak A5)

en: Swedish (Sun Type 6/7)
sl: švedska (Sun Type 6/7)

en: Elfdalian (Sweden, with combining ogonek)
sl: elfdalijanska (Švedska, s kombiniranjem ogoneka)

en: German (Switzerland, Sun Type 6/7)
sl: nemška (Švica, Sun Type 6/7)

en: French (Switzerland, Sun Type 6/7)
sl: francoska (Švica, Sun Type 6/7)

en: Turkish (Sun Type 6/7)
sl: turška (Sun Type 6/7)

en: Turkish (i and ı swapped)
sl: turška (i in ı zamenjana)

en: Old Turkic
sl: stara turška

en: Old Turkic (F)
sl: staro turška (F)

en: Ottoman (Q)
sl: otomanska (Q)

en: Ottoman (F)
sl: otomanska (F)

en: Ukrainian (Sun Type 6/7)
sl: ukrajinska (Sun Type 6/7)

en: English (UK, Sun Type 6/7)
sl: angleška (ZK, Sun Type 6/7)

en: Korean (Sun Type 6/7)
sl: korejska (Sun Type 6/7)

en: Vietnamese (AÐERTY)
sl: vietnamska (AĐERTY)

en: Vietnamese (QĐERTY)
sl: vietnamska (QĐERTY)

en: EurKEY (US)
sl: EurKEY (ZDA)

en: International Phonetic Alphabet
sl: Mednarodna fonetična abeceda

en: International Phonetic Alphabet (QWERTY)
sl: Mednarodna fonetična abeceda (QWERTY)

en: Modi (KaGaPa, phonetic)
sl: modijska (KaGaPa, fonetična)

en: Sanskrit symbols
sl: Sanskrtski simboli

en: Urdu (Navees)
sl: urdujska (Navees)

en: Number key 4 when pressed in isolation
sl: Številska tipka 4, ko jo pritisnete ločeno

en: Number key 9 when pressed in isolation
sl: Številčna tipka 9, ko jo pritisnete ločeno

en: Make Caps Lock an additional Esc, and Shift + Caps Lock is the Compose
sl: Caps Lock naj bo dodatna ubežnica (Esc), dvigalka (Shift) + Caps Lock naj predstavlja sestavljalno tipko

en: Parentheses position
sl: Položaj oklepajev

en: Swap with square brackets
sl: Zamenjaj z oglatimi oklepaji
