gtkspell 2.0.16 - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
sl: <i>(ni predlogov)</i>

en: More...
sl: Več ...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
sl: Dodaj "%s" v slovar

en: Ignore All
sl: Prezri vse

note: on top: language selection
en: Languages
sl: Jeziki

en: enchant error for language: %s
sl: napaka oblike oznake jezika: %s
