gst-plugins-ugly 0.10.12.2 - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Could not read from CD.
sl: Ni mogoče prebrati CD nosilca.

en: Could not open CD device for reading.
sl: Ni mogoče odpreti CD naprave za branje.

en: Disc is not an Audio CD.
sl: Disk ni zvočni CD.

en: Could not open DVD
sl: Ni mogoče odpreti DVD nosilca

en: Could not open DVD title %d
sl: Ni mogoče odpreti DVD naslova %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
sl: Napaka med odpiranjem poglavja %d DVD naslova %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
sl: Ni mogoče odpreti DVD naslova %d. Interaktivni naslovni niso podprti.

en: Failed to configure LAME encoder. Check your encoding parameters.
sl: Napaka med nastavljanjem LAME kodirnika. Preverite parametre kodirnika.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
sl: Zahtevana bitna hitrost %d kbit/s za lastnost '%s' ni dovoljena. Bitna hitrost je spremenjena na %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
sl: Napaka med nastavljanjem kodirnika TwoLAME. Preverite parametre kodirnika.

en: This stream contains no data.
sl: Pretok ne vsebuje podatkov.

en: Internal data stream error.
sl: Notranja napaka pretoka podatkov.
