sarg 2.3.2 - en to pl translation catalogue (259 entries)

en: File name too long: %s/%s/.htaccess
pl: Zbyt długa nazwa pliku: %s/%s/.htaccess

en: (auth) Cannot open file: %s - %s
pl: (auth) Nie można otworzyć pliku: %s - %s

en: (auth) Cannot open template file: %s - %s
pl: (auth) Nie można otworzyć wzorca: %s - %s

en: %d more authentication failure not shown here&hellip; | %d more authentication failures not shown here&hellip;
pl[0]: %d dodatkowy błąd nie pokazany tutaj&hellip;
pl[1]: %d dodatkowe błędy nie pokazane tutaj&hellip;
pl[2]: %d dodatkowych błędów nie pokazanych tutaj&hellip;

en: Authentication failures report not produced because it is empty
pl: Nie wygenerowano raportu błędów uwierzytelnienia ponieważ jest pusty

en: sort command return status %d
pl: komenda sortowania zwróciła status %d

en: sort command: %s
pl: komenda sortowania: %s

en: (authfail) Cannot open file %s
pl: (authfail) Nie można otworzyć pliku %s

en: Authentication Failures
pl: Błąd uwierzytelnienia

en: Period: %s
pl: Okres: %s

en: USERID
pl: UŻYTKOWNIK

en: IP/NAME
pl: IP/NAZWA

en: DATE/TIME
pl: DATA-GODZ.

note: TRANSLATORS: This is a column header showing the URL of the visited sites.
en: ACCESSED SITE
pl: STRONA

en: Not enough memory to read file %s
pl: Za mało pamięci aby czytać plik %s

en: There is a broken date in file %s
pl: Jest nieprawidłowa data w pliku  %s

en: There is a broken time in file %s
pl: Jest nieprawidłowa godzina w pliku %s

en: There is a broken user ID in file %s
pl: Jest nieprawidłowa nazwa użytkownika w pliku %s

en: There is a broken IP address in file %s
pl: Jest nieprawidłowy adres IP w pliku %s

en: There is a broken url in file %s
pl: Jest nieprawidłowy url w pliku %s

en: Unknown user ID %s in file %s
pl: Nieznana nazwa użytkownika %s w pliku %s

en: Write error in file %s
pl: Błąd zapisu w pliku %s

en: Failed to close file %s - %s
pl: Nie udało się zamknąć pliku %s - %s

en: (convlog) Cannot open log file %s - %s
pl: (convlog) Nie można otworzyć pliku logów %s - %s

en: Not enough memory to read the log file %s
pl: Za mało pamięci aby czytać plik logów %s

en: Maybe you have a broken record or garbage in file %s
pl: Może występuje nieprawidłowy wiersz lub bałagan w pliku %s

en: Cannot open DansGuardian config file: %s
pl: Nie można otworzyć pliku konfiguracyjnego DansGuardian: %s

en: (dansguardian) Cannot open log file: %s
pl: (dansguardian) Nie można otworzyć pliku logów: %s

en: Maybe you have a broken record or garbage in your %s file
pl: Może występuje nieprawidłowy wiersz lub bałagan w pliku %s

en: Using the dansguardian log file "%s" found in your configuration file "%s"
pl: Wykorzystanie pliku logów DansGuardian "%s" określony w pliku konfiguracyjnym "%s"

en: Reading DansGuardian log file: %s
pl: Wczytanie pliku logów DansGuardian: %s

en: Invalid date found in your dansguardian log file %s
pl: Znaleziono nieprawidłową datę w pliku logów DansGuardian %s

en: Invalid time found in your dansguardian log file %s
pl: Znaleziono nieprawidłową godzinę w pliku logów DansGuardian %s

en: Invalid user found in your dansguardian log file %s
pl: Znaleziono nieprawidłowego użytkownika w pliku logów DansGuardian %s

en: Invalid IP address found in your dansguardian log file %s
pl: Znaleziono nieprawidłowy adres IP w pliku logów DansGuardian %s

en: Maybe you have a broken url in your %s file
pl: Znaleziono nieprawidłowy url w pliku %s

en: Sorting file: %s
pl: Sortowanie pliku: %s

en: %d more dansguardian entry not shown here&hellip; | %d more dansguardian entries not shown here&hellip;
pl[0]: %d dodatkowy wiersz DansGuardian nie jest tu pokazany&hellip;
pl[1]: %d dodatkowe wiersze DansGuardian nie są tu pokazane&hellip;
pl[2]: %d dodatkowych wierszy DansGuardian nie jest tu pokazanych&hellip;

en: Dansguardian report not generated because it is empty
pl: Nie wygenerowano raportu DansGuardian ponieważ jest pusty

en: (dansguardian_report) Cannot open log file %s
pl: (dansguardian_report) Nie można otworzyć pliku logów %s

en: CAUSE
pl: POWÓD

en: Maybe you have a broken rule in your %s file
pl: Może występuje nieprawidłowa reguła w pliku %s

en: Cannot enumerate the user list
pl: Nie można wypisać listy użytkowników

en: Reading user file: %s/%s
pl: Wczytanie pliku użytkowników: %s/%s

en: (datafile) Cannot open file %s
pl: (datafile) Nie można otworzyć pliku %s

en: Not enough memory to read the downloaded files.
pl: Za mało pamięci aby czytać pobrane pliki.

en: There is a broken record or garbage in file %s
pl: Występuje nieprawidłowy wiersz lub bałagan w pliku %s

en: There is an invalid smart info in file %s
pl: Występuje nieprawidłowy tag w pliku %s

en: Not enough memory to store the url
pl: Za mało pamięci aby przechować url

en: Datafile %s written successfully
pl: Zapisano plik %s z powodzeniem

en: File not found: %s
pl: Nie znaleziono pliku: %s

en: Decompressing log file "%s" with zcat
pl: Rozpakowanie pliku logów "%s" za pomocą zcat

en: decompression command too long for log file %s
pl: komenda rozpakowania jest za długa dla pliku logów %s

en: Decompressing log file "%s" with bzcat
pl: Rozpakowywanie pliku logów "%s" za pomocą bzcat

en: %d more denied access not shown here&hellip; | %d more denied accesses not shown here&hellip;
pl[0]: %d dodatkowy dostęp zabroniony nie jest tu pokazany&hellip;
pl[1]: %d dodatkowe dostępy zabronione nie są tu pokazane&hellip;
pl[2]: %d dodatkowych dostępów zabronionych nie jest tu pokazanych&hellip;

en: Denied report not produced because it is empty
pl: Raport dostępów zabronionych nie został utworzony ponieważ jest pusty

en: (denied) Cannot open log file %s
pl: (denied) Nie można otworzyć pliku logów %s

en: Denied
pl: Zabroniony

en: Not enough memory to read the denied accesses
pl: Za mało pamięci aby czytać dostępy zabronione

en: (download) Cannot open log file %s
pl: (download) Nie można otworzyć pliku logów %s

en: Downloads
pl: Pobrane pliki

en: Not enough memory to read the downloaded files
pl: Za mało pamięci aby czytać pobrane pliki

en: Download suffix list too long
pl: Przyrostek pobrań jest za długi

en: Too many download suffixes
pl: Za dużo przyrostków pobrań

en: (email) Cannot open file %s
pl: (email) Nie można otworzyć pliku %s

en: Total statistics mismatch when reading %s to produce the email report
pl: Błąd sumowania statystyk przy czytaniu %s aby wygenerować raport mailowy

en: Sort command too long when sorting file "%s" to "%s"
pl: Komenda sortowania jest za długa przy sortowaniu pliku "%s" do "%s"

en: Squid User Access Report
pl: Raport dostępu użytkowników do proxy

en: Decreasing Access (bytes)
pl: Dostęp malejąco (bajty)

en: Period
pl: Okres

note: TRANSLATORS: This is a column header showing the position of the entry in the sorted list.
en: NUM
pl: Lp.

note: TRANSLATORS: This is a column header showing the number of connections to a visited site.
en: CONNECT
pl: POŁĄCZEŃ

note: TRANSLATORS: This is a column header showing the number of transfered bytes.
en: BYTES
pl: BAJTÓW

en: ELAPSED TIME
pl: CZAS SPĘDZONY

en: MILLISEC
pl: MILISEKUND

note: TRANSLATORS: This is a column header showing the time spent by the proxy processing the requests.
en: TIME
pl: CZASU

en: There is an invalid user ID in file %s
pl: Występuje nieprawidłowy identyfikator użytkownika w pliku %s

en: There is an invalid number of bytes in file %s
pl: Występuje nieprawidłowa liczba bajtów w pliku %s

en: There is an invalid number of access in file %s
pl: Występuje nieprawidłowa liczba połączeń w pliku %s

en: There is an invalid elapsed time in file %s
pl: Występuje nieprawidłowy spędzony czas w pliku %s

en: TOTAL
pl: SUMA

en: AVERAGE
pl: ŚREDNIA

en: command return status %d
pl: komenda zwróciła status %d

en: command: %s
pl: komenda: %s

en: Not enough memory to store the exlcluded IP addresses
pl: Brakuje pamięci aby załadować wykluczone adresy IP

en: Not enough memory to store the excluded URLs
pl: Brakuje pamięci aby załadować wykluczone adresy URL

en: Cannot open exclude_hosts file: %s - %s
pl: Nie można otworzyć pliku exclude_hosts: %s - %s

en: Loading exclude host file from: %s
pl: Wczytywanie pliku wykluczonych stacji z: %s

en: (gethexclude) Cannot open file %s - %s
pl: (gethexclude) Nie można otworzyć pliku %s - %s

en: While reading "%s"
pl: przy czytaniu "%s"

en: Loading exclude file from: %s
pl: Wczytywanie pliki wykluczeń z: %s

en: Failed to move till the end of the excluded users file %s: %s
pl: Nie udało się czytać końca pliku wykluczonych użytkowników %s: %s

en: Cannot get the size of file %s
pl: Nie można uzyskać wielkości pliku %s

en: Failed to rewind the excluded users file %s: %s
pl: Nie można przewijać pliku wykluczonych użytkowników %s: %s

en: malloc error (%ld bytes required)
pl: błąd malloc (%ld bajtów wymaganych)

en: The string value of parameter "%s" is too long
pl: Długość łańcucha znaków parametru "%s" jest za długa

en: Missing double quote after parameter "%s"
pl: Brakuje cudzysłowia po parametrze "%s"

en: Missing double quote after parameter "%s" or value is more than %d bytes long
pl: Brakuje cudzysłowia po parametrze "%s" albo wartość jest większa niż %d bajtów

en: The first word of parameter "%s" is more than %d bytes long
pl: Pierwsze słowo parametru "%s" jest dłuższe niż %d bajtów

en: Missing second word for parameter "%s"
pl: Brakuje drugiego słowa dla parametru "%s"

en: The second word of parameter "%s" is more than %d bytes long
pl: Drugie słowo parametru "%s" jest dłuższe niż %d bajtów

en: The integer value of parameter "%s" is invalid
pl: Wartość liczbowa parametru "%s" jest nieprawidłowa

en: Unknown value "%s" for parameter "%s"
pl: Nieznana wartość "%s" dla parametru "%s"

en: Value "%s" conflicts with other selected values for parameter "%s"
pl: Wartość "%s" jest niekompatybilna z innymi wybranymi wartościami parametru "%s"

en: Unknown sort criterion "%s" for parameter "%s"
pl: Nieznane kryterium sortowania "%s" dla parametru "%s"

en: Unknown sort order "%s" for parameter "%s"
pl: Nieznany porządek sortowania "%s" dla parametru "%s"

en: Maybe you have a broken record or garbage in "date_format" parameter
pl: Prawdopodobnie masz uszkodzony wiersz lub bałagan dla parametru "date_format"

en: Error: Invalid syntax in hours tag!
pl: Błąd: Nieprawidłowa pisownia w znaczniku godziny!

en: Error: Invalid syntax in weekdays tag!
pl: Błąd: Nieprawidłowa pisownia w znaczniki dnia tygodnia!

en: Too many log files in configuration file
pl: Za dużo plików logów w pliku konfiguracyjnym

en: Too many redirector log files in configuration file
pl: Za dużo przekierowań plików logów w pliku konfiguracyjnym

en: Template file name is too long in parameter "AuthUserTemplateFile"
pl: Nazwa wzorca pliku jest za długa w parametrze "AuthUserTemplateFile"

en: The "byte_cost" parameter of the configuration file is invalid
pl: Nieprawidłowy parametr "byte_cost" w pliku konfiguracyjnym

en: SARG: Unknown option %s
pl: SARG: Nieznana opcja %s

en: Loading configuration from %s
pl: Ładowanie konfiguracji z pliku %s

en: (getconf) Cannot open file %s
pl: (getconf) Nie można otworzyć pliku %s

en: realloc error (%<PRIu64> bytes required)
pl: błąd pamięci (%<PRIu64> wymaganych bajtów)

en: (grepday) iconv failed to convert string "%s" from %s to UTF-8 - %s
pl: (grepday) iconv nie mógł przekodować "%s" z %s na UTF-8 - %s

en: libgd failed to calculate the bounding box of the text "%s": %s
pl: libgd nie mógł wyliczyć ramę otaczającą tekst  "%s": %s

en: libgd failed to render the text "%s": %s
pl: libgd nie mógł rysować tekstu "%s": %s

en: Minimum for Y scale of the graph is out of range: %<PRId64>
pl: Nieprawidłowe minimum dla skali Y : %<PRId64>

en: Maximum for Y scale of the graph is out of range: %<PRId64>
pl: Nieprawidłowe maksimum dla skali Y : %<PRId64>

en: Unknown type %d for Y axis scale
pl: Nieznany rodzaj %d dla skali Y

en: Unknown color "%s" requested for the graph. Using orange instead
pl: Nieznany kolor "%s" dla wykresu. Użycie koloru pomarańczowego.

en: User: %s
pl: Użytkownik: %s

en: user name too long for %s/%s/%s
pl: zbyt długa nazwa użytkownika dla %s/%s/%s

en: (grepday) Cannot open log file %s
pl: (grepday) Nie można otworzyć pliku logów %s

en: (grepday) Fontname %s not found
pl: (grepday) Czcionka %s nie znaleziona

en: (grepday) iconv cannot convert from %s to UTF-8 - %s
pl: (grepday) iconv nie może przekodować z %s na UTF-8 - %s

en: user name too long for %s/%s.day
pl: nazwa użytkownika zbyt długa dla %s/%s.day

en: Invalid date in file %s
pl: Nieprawidłowa data w pliku %s

en: Invalid entry in file %s
pl: Nieprawidłowa pozycja w pliku %s

en: Invalid number of bytes in file %s
pl: Nieprawidłowa liczba bajtów w pliku %s

en: Invalid elapsed time in file %s
pl: Nieprawidłowy okres czasu pliku %s

en: (grepday) Cannot open output file %s
pl: (grepday) Nie można otworzyć pliku wyjściowego %s

en: Graph report
pl: Raport graficzny

en: DAYS
pl: DZIEŃ

en: Destination directory too long: %s/%s
pl: Zbyt długa nazawa folderu docelowego: %s/%s

en: Cannot create directory %s - %s
pl: Nie można utworzyć katalogu %s - %s

en: Input file name too long: %s/htmlrel.txt
pl: Zbyt długa nazwa pliku wejściowego: %s/htmlrel.txt

en: (html3) Cannot open file %s
pl: (html3) Nie można otworzyć pliku %s

en: Output file name too long: %s/%s/%s.html
pl: Zbyt długa nazwa pliku wejściowego: %s/%s/%s.html

en: There is a broken number of access in file %s
pl: Występuje nieprawidłowa liczba dostępów w pliku %s

en: There is a broken downloaded size in file %s
pl: Występuje nieprawidłowa wielkość pobrań w pliku %s

en: There is a broken access code in file %s
pl: Występuje nieprawidłowy kod dostępu w pliku %s

en: There is a broken elapsed time in file %s
pl: Występuje nieprawidłowy spędzony czas w pliku %s

en: There is a broken in-cache volume in file %s
pl: Występuje nieprawidłowa wielkość in-cache'u w pliku %s

en: There is a broken out-cache volume in file %s
pl: Występuje nieprawidłowa wielkość out-cache'u w pliku %s

en: (html5) Cannot open file %s
pl: (html5) Nie można otworzyć pliku %s

en: User report
pl: Raport użytkowników

en: User
pl: Użytkownik

en: Sort:&nbsp;%s, %s
pl: Sortowanie:&nbsp;%s, %s

en: IN-CACHE-OUT
pl: TAK-BUFOR-NIE

en: Making report: %s
pl: Tworzenie raportu: %s

en: There is a broken number of bytes in file %s
pl: Występuje nieprawidłowa liczba bajtów w pliku %s

en: There is a broken in cache column in file %s
pl: Występuje nieprawidłowa wartość kolumnie cache w pliku %s

en: There is a broken out of cache column in file %s (%d)
pl: Występuje nieprawidłowa kolumna out of cache w pliku %s (%d)

en: date/time report
pl: raport czasowy

en: DENIED
pl: ZABRONIONY

en: File name too long: %s/%s.ip
pl: Zbyt długa nazwa pliku: %s/%s.ip

en: (html6) Cannot open file %s
pl: (html6) Nie można otworzyć pliku %s

en: (html7) Cannot open file %s
pl: (html7) Nie można otworzyć pliku %s

en: Maybe you have a broken user IP in your %s file
pl: Występuje nieprawidłowy numer IP użytkownika w pliku %s

en: Maybe you have a broken day in your %s file
pl: Występuje nieprawidłowa data w pliku %s

en: Maybe you have a broken time in your %s file
pl: Występuje nieprawidłowa godzina w pliku %s

en: Maybe you have a broken size in your %s file
pl: Występuje nieprawidłowy rozmiar w pliku %s

en: Maybe you have a broken elapsed time in your %s file
pl: Występuje nieprawidłowy okres czasu w pliku %s

en: (html8) Cannot open file %s
pl: (html8) Nie można otworzyć pliku %s

en: (html9) Cannot open file %s
pl: (html9) Nie można otworzyć pliku %s

en: (html10) Cannot open file %s
pl: (html0) Nie można otworzyć pliku %s

en: User %s limit exceeded (%d MB). Added to file %s
pl: Użytkownik %s przekroczył granicę (%d MB). Dodano do pliku %s

en: Making index.html
pl: Tworzenie index.html

en: Failed to open directory %s - %s
pl: Nie można otworzyć katalogu %s - %s

en: (index) Cannot open file %s - %s
pl: (index) Nie można otworzyć pliku %s - %s

en: SARG report | SARG reports
pl[0]: Raport SARG
pl[1]: Raporty SARG
pl[2]: Raporty SARG

en: YEAR
pl: ROK

en: SIZE
pl: ROZMIAR

en: Too many month directories in %s
    Supernumerary entries are ignored
pl: Zbyt dużo miesięcy w %s
    Pominięto wartości ponadliczbowe

en: SARG: report for %04d | SARG: reports for %04d
pl[0]: SARG: raport dla %04d
pl[1]: SARG: raporty dla %04d
pl[2]: SARG: raporty dla %04d

en: MONTH
pl: MIESIĄC

en: Too many day directories in %s
    Supernumerary entries are ignored
pl: Zbyt dużo dni w %s
    Pominięto wartości ponadliczbowe

en: SARG: report for %04d/%02d | SARG: reports for %04d/%02d
pl[0]: SARG: raport dla %04d/%02d
pl[1]: SARG: raporty dla %04d/%02d
pl[2]: SARG: raporty dla %04d/%02d

en: Write error in the index %s
pl: Błąd zapisu w indeksie %s

en: Failed to close the index file %s - %s
pl: Nie udało się zamknąć pliku indeksu %s - %s

en: The directory "%s%s" looks like a report directory but doesn't contain a sarg-date file. You should delete it
pl: Katalog "%s%s" wygląda jak katalog raportów ale nie zawiera pliku sarg-date. Należy go skasować

en: not enough memory to sort the index
pl: zbyt mało pamięci aby sortować po indeksie

en: Maybe you have a broken week day in your %s%s/sarg-date file
pl: Występuje nieprawidłowy dzień tygodnia w pliku %s%s/sarg-date

en: Maybe you have a broken month in your %s%s/sarg-date file
pl: Występuje nieprawidłowy miesiąc w pliku %s%s/sarg-date

en: Maybe you have a broken day in your %s%s/sarg-date file
pl: Występuje nieprawidłowy dzień w pliku %s%s/sarg-date

en: Maybe you have a broken time in your %s%s/sarg-date file
pl: Występuje nieprawidłowa godzina w pliku %s%s/sarg-date

en: Maybe you have a broken year in your %s%s/sarg-date file
pl: Występuje nieprawidłowy rok w pliku %s%s/sarg-date

en: Not enough memory to store the directory name "%s" in the index
pl: Zbyt mało pamięci aby umieścić nazwę katalogu "%s" w indeksie

en: (index) Cannot open file %s
pl: (index) Nie można otworzyć pliku %s

en: FILE/PERIOD
pl: PLIK/OKRES

en: CREATION DATE
pl: DATA UTWORZ.

note: TRANSLATORS: This is a column header showing the users who visited each site. TRANSLATORS: This is a column header showing the number of users who visited a sites.
en: USERS
pl: UŻYTK.

en: (index) rename error from "%s" to "%s" - %s
pl: (index) błąd zmiany nazwy dla "%s" z "%s" - %s

en: failed to create link "%s" to "%s" - %s
pl: nie udało się utworzyć linku "%s" do "%s" - %s

en: Name of the file to remove is too long: %s/%s
pl: Zbyt długa nazwa pliku do usunięcia: %s/%s

en: Cannot resolve host name %s: %s
pl: Nie można znaleźć nazwy stacji %s: %s

en: Short structure returned by getaddrinfo for an IPv4 address: %d bytes instead of %d
pl: Krótka struktura zwrócona przez getaddrinfo dla adresu IPv4: %d bajtów zamiast %d

en: Short structure returned by getaddrinfo for an IPv6 address: %d bytes instead of %d
pl: Krótka struktura zwrócona przez getaddrinfo dla adresu IPv6: %d bajtów zamiast %d

en: Invalid address type %d returned when resolving host name "%s"
pl: Nieprawidłowy rodzaj adresu %d zwrócony podczas znalezienia nazwy stacji "%s"

en: (lastlog) Cannot open temporary file %s
pl: (lastlog) Nie można otworzyć pliku tymczasowego %s

en: Failed to get the creation time of %s
pl: Nie udało się uzyskać czasu utworzenia %s

en: Removing old report file %s
pl: Kasowanie starego pliku raportu %s

en: Directory name too long: %s%s
pl: Zbyt długa nazwa katalogu: %s%s

en: Too many log files passed on command line with option -l.
pl: Zbyt dużo plików logów podanych w linii komend z opcją -l.

en: Log file name too long passed on command line with option -l: %s
pl: Zbyt długa nazwa pliku podana w linii komend z opcją -l: %s

en: Too many redirector logs passed on command line with option -L.
pl: Zbyt dużo logów przekierowań podanych w linii komend z opcją -L.

en: Redirector log file name too long passed on command line with opton -L: %s
pl: Zbyt długa nazwa pliku przekierowań podana w linii komend z opcją -L: %s

en: Option -%c requires an argument
pl: Opcja -%c wymaga argumentu

en: Too many log files passed on command line.
pl: Zbyt dużo plików logów podanych w linii komend.

en: Log file name too long passed on command line: %s
pl: Zbyt długa nazwa pliku podana w linii komend: %s

en: Init
pl: Początek

en: Cannot open config file: %s - %s
pl: Nie można otworzyć pliku konfiguracyjnego: %s - %s

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: SARG: Records in file: %lu, reading: %3.2f%%
pl: SARG: Liczba wierszy w logu: %lu, wczytywanie: %3.2f%%

en: SARG: Records in file: %lu, reading: %3.2lf%%
pl: SARG: Liczba wierszy w logu: %lu, wczytywanie: %3.2f%%

en: SARG: Records in file: %lu, reading: %3.2f%%
pl: SARG: Liczba wierszy w logu: %lu, wczytywanie: %3.2f%%

en: Log with invalid format
pl: Nieprawidłowy format pliku

en: No records found
pl: Brak wierszy w pliku

en: End
pl: Koniec

en: date=%s
pl: data=%s

en: period=%s
pl: okres=%s

en: Period: %s
pl: Okres: %s

en: TYPE
pl: RODZAJ

en: Day report
pl: Raport dniowy

en: H:M:S
pl: G:M:S

en: Site access report
pl: Raport dostępu do serwisów

en: DATE
pl: DATA

en: Successful report generated on %s
pl: Wygenerowano raport w %s

en: Successful report generated and sent to %s
pl: Wygenerowano raport i wysłano do %s

en: Making file: %s/%s
pl: Tworzenie pliku: %s/%s

en: Sites & Users
pl: Serwisy i Użytkownicy

en: SmartFilter
pl: Szybki Filtr

en: SMARTFILTER
pl: SZYBKI FILTR

en: Generated by
pl: Raport utworzony za pomocą

en: on
pl: dnia

en: connect
pl: połączeń

en: site
pl: serwis

en: time
pl: czas

en: bytes
pl: bajtów

en: normal
pl: normalny

en: reverse
pl: odwrotny

en: Top sites
pl: Ranking serwisów

en: Top %d sites
pl: Pierwsze %d serwisów

en: user
pl: użytkownik

en: SARG report for %s
pl: Raport SARG dla %s

en: Sort: %s, %s
pl: Sortowanie: %s, %s

en: Top users
pl: Ranking użytkowników

en: Redirector
pl: Przekierowanie

en: Denied accesses
pl: Dostępy zabronione

en: Useragent
pl: Przeglądarka

en: Graphic
pl: Wykres

en: Squid Useragent's Report
pl: Raport Squid przeglądarek

en: AGENT
pl: PRZEGLĄDARKA

en: January,February,March,April,May,June,July,August,September,October,November,December
pl: Styczeń,Luty,Marzec,Kwiecień,Maj,Czerwiec,Lipiec,Sierpień,Wrzesień,Październik,Listopad,Grudzień
