GNU hello 2.1.1 - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: %s: option `%s' is ambiguous
pl: %s: opcja `%s' jest niejednoznaczna

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
pl: %s: opcja `--%s' nie może mieć argumentu

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
pl: %s: opcja `%c%s' nie może mieć argumentu

en: %s: option `%s' requires an argument
pl: %s: opcja`%s' wymaga argumentu

en: %s: unrecognized option `--%s'
pl: %s: nierozpoznana opcja `--%s'

en: %s: unrecognized option `%c%s'
pl: %s: nierozpoznana opcja ~%c%s'

en: %s: illegal option -- %c
pl: %s: nielegalna opcja -- %c

en: %s: invalid option -- %c
pl: %s: nielegalna opcja -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
pl: %s: opcja wymaga argumentu -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
pl: %s: opcja `-W %s' jest niejednoznaczna

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
pl: %s: opcja `-W %s' nie może mieć argumentu

en: Too many arguments
pl: Za dużo argumentów

en: Try `%s --help' for more information.
pl: Użyj `%s --help' dla uzyskania informacji.

note: TRANSLATORS: --help output 1 no-wrap
en: GNU hello, THE greeting printing program.
pl: GNU hello, program wypisujący pozdrowienie.

note: TRANSLATORS: --help output 2 no-wrap
en: Usage: %s [OPTION]
pl: Składnia: %s [OPCJA]

note: TRANSLATORS: --help output 3 : options 1/2 no-wrap
en:   -h, --help          display this help and exit
      -v, --version       display version information and exit
pl:   -h, --help          wyświetlenie tego opisu i zakończenie
      -v, --version       wyświetlenie numeru wersji i zakończenie

note: TRANSLATORS: --help output 4 : options 2/2 no-wrap
en:   -t, --traditional       use traditional greeting format
      -n, --next-generation   use next-generation greeting format
      -m, --mail              print your mail
pl:   -t, --traditional   tradycyjny format przywitania
      -n, --next-generation   użycie formatu powitania nowej generacji
      -m, --mail          wypisanie twojej poczty

note: TRANSLATORS: --help output 5 (end) TRANSLATORS, please don't forget to add the contact address for your translation! no-wrap
en: Report bugs to <%s>.
pl: Raporty o błędach proszę wysyłać do %s .

en: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A
    PARTICULAR PURPOSE.  You may redistribute copies of GNU %s under the terms
    of the GNU General Public License.
    For more information about these matters, see the file named COPYING.
pl: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    Autorzy nie dają ŻADNYCH gwarancji, w tym również gwarancji JAKOŚCI lub
    PRZYDATNOŚĆI DO KONKRETNYCH CELÓW. Redystrybucja GNU %s jest dozwolona
    na warunkach określonych w Ogólnej Licencji Publicznej GNU.
    Więcej informacji o licencji mozna znaleźć w pliku COPYING.

en: %s: Incompatible flags: -m and -t
pl: %s: Opcje -m i -t nie mogą być użyte razem

en: %s: Who are you?
pl: %s: Kim jesteś?

en: %s: Cannot find your mail spool file.
pl: %s: Nie można znaleźć pliku z twoją pocztą.

en: Nothing happens here.
pl: Nic się tu nie dzieje.

en: hello, world
pl: witaj świecie

note: TRANSLATORS: Use box drawing characters or other fancy stuff if your encoding (e.g., UTF-8) allows it.  If done so add the following note, please: [Note: For best viewing results use a UTF-8 locale, please.]
en: +---------------+
    | Hello, world! |
    +---------------+
pl: +----------------+
    | Witaj świecie! |
    +----------------+

en: Hello, world!
pl: Witaj świecie!

en: %s: Virtual memory exhausted
pl: %s: Brak pamięci wirtualnej
