gtick 0.4.2 - en to pl translation catalogue (62 entries)

en: Usage: %s [OPTION...]
    
    Options:
      -h, --help              Show this help message
      -v, --version           Print version information
      -d, --debug[=level]     Print additional runtime debugging data to stdout
pl: Użycie: %s [OPCJA...]
    
    Opcje:
      -h, --help              Pokaż to okno pomocy
      -v, --version           Pokaż informacje o wersji
      -d, --debug[=poziom]    Wypisz dodatkowe informacje debugujące na stdout

en: About GTick
pl: O programie

en: License
pl: Licencja

en: Copyright (c) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (c) 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    Logo by Mario Andres Pagella <mapagella@fitzroy-is.com.ar>
    
    Homepage:
    http://www.antcom.de/gtick/
    
    Email bug reports, comments, etc. to
    Developer's mailing list:
    gtick-devel@gnu.org
pl: Copyright (c) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (c) 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    Logo przez Mario Andres Pagella <mapagella@fitzroy-is.com.ar>
    
    Strona główna:
    http://www.antcom.de/gtick/
    
    Pisz E-maile dotyczące raportów o błędach, komentarze, itp.
    do listy mailingowej deweloperów:
    gtick-devel@gnu.org

en: GTick License
pl: Licencja GTick

en: GTick - The Metronome
    Copyright (c) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (c) 2003, 2004, 2005, 2006 Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 3
    of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
pl: GTick - The Metronome
    Copyright (c) 1999, Alex Roberts <bse@dial.pipex.com>
    Copyright (c) 2003, 2004, 2005, 2006 Roland Stigge <stigge@antcom.de>
    
    Niniejszy program jest wolnym oprogramowaniem; możesz go
    rozprowadzać dalej i/lub modyfikować na warunkach Powszechnej
    Licencji Publicznej GNU, wydanej przez Fundację Wolnego
    Oprogramowania - według wersji 3 tej Licencji lub (według
    twojego wyboru) którejś z późniejszych wersji.
    
    Niniejszy program rozpowszechniany jest z nadzieją, iż będzie on
    użyteczny - jednak BEZ JAKIEJKOLWIEK GWARANCJI, nawet domyślnej
    gwarancji PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ albo PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH
    ZASTOSOWAŃ. W celu uzyskania bliższych informacji sięgnij do
    Powszechnej Licencji Publicznej GNU.
    
    Z pewnością wraz z niniejszym programem otrzymałeś też egzemplarz
    Powszechnej Licencji Publicznej GNU (GNU General Public License);
    jeśli nie, zobacz <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Speed: Faster
pl: Prędkość: Szybciej

en: Speed: Slower
pl: Prędkość: Wolniej

en: Meter
pl: Metr

en: Double Speed
pl: Podwójna prędkość

en: Half Speed
pl: Połowa prędkości

en: Speed: -10
pl: Prędkość: -10

en: Speed: +10
pl: Prędkość: +10

en: Speed: -2
pl: Prędkość: -2

en: Speed: +2
pl: Prędkość: +2

en: Double Volume
pl: Podwójna głośność

en: Half Volume
pl: Połowa głośności

en: Volume: -10
pl: Głośność: -10

en: Volume: +10
pl: Głośność: +10

en: Volume: -2
pl: Głośność: -2

en: Volume: +2
pl: Głośność: +2

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Running
pl: Uruchomony

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Metronome
pl: _Metronom

en: _Quit
pl: Z_akończ

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Preferences
pl: _Preference

en: _View
pl: _Widok

en: _About
pl: _O programie

en: _Shortcuts
pl: _Skróty klawiszowe

en: Start the metronome
pl: Uruchom metronom

en: _Visual Tick
pl: _Wizualizacja uderzenia

en: _Accent Table
pl: _Tabela akcentów

en: Pr_ofiles
pl: P_rofile

en: Settings
pl: Ustawienia

note: TRANSLATORS: This button needs to be clicked ("tapped") at least twice for specifying a tempo
en: Tap
pl: Nabij

en: Speed:
pl: Prędkość:

en: Volume:
pl: Głośność:

note: TRANSLATORS: all beats are equal
en: Even
pl: Równe

note: TRANSLATORS: meter with more than 4 beats per measure
en: Other:
pl: Inne:

en: Beat Accent
pl: Akcent na uderzenie

en: Couldn't start metronome.
    Please check if specified sound device
    and sample file are accessible.
pl: Nie mogę uruchomić metronomu.
    Proszę sprawdzić czy urządzenie
    dźwiękowe i pliki z samplami są dostępne.

en: Please choose a sound file.
pl: Proszę wybrać plik dźwiękowy

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Sound
pl: Dźwięk

en: Default
pl: Domyślny

en: Sine
pl: Sinusoidalny

en: Choose
pl: Wybierz

en: Sound Device
pl: Urządzenie dźwiękowe

en: Device filename:
pl: Nazwa pliku urządzenia:

en: External Commands
pl: Polecenia zewnętrzne

en: Execute on start:
pl: Uruchom na starcie:

en: Execute on stop:
pl: Uruchom przy zatrzymaiu:

en: Speed Range
pl: Zakres prędkości

en: Minimum BPM:
pl: Minimalne BPM:

en: Maximum BPM:
pl: Maksymalne BPM:

en: Unnamed Profile
pl: Profil bez nazwy

en: Edit Profile
pl: Edycja profilu

en: Please enter new Profile name:
pl: Proszę wpisz nową nazwę dla profilu:

en: Profiles
pl: Profile
