gst-plugins-ugly 0.10.10.2 - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Could not read from CD.
pl: Odczyt z CD nie powiódł się.

en: Could not open CD device for reading.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia CD do odczytu.

en: Disc is not an Audio CD.
pl: Płyta nie jest płytą CD Audio.

en: Could not open DVD
pl: Nie udało się otworzyć DVD

en: Invalid title information on DVD.
pl: Błędna informacja tytułowa na DVD.

en: Could not read title information for DVD.
pl: Nie udało się odczytać informacji tytułowej dla DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia DVD '%s'.

en: Failed to set PGC based seeking.
pl: Nie udało się ustawić przemieszczania opartego na PGC.

en: Could not open DVD title %d
pl: Nie udało się otworzyć tytułu DVD %d

en: Failed to go to chapter %d of DVD title %d
pl: Nie udało się przemieścić do rozdziału %d tytułu DVD %d

en: Could not open DVD title %d. Interactive titles are not supported by this element
pl: Nie udało się otworzyć tytułu DVD %d. Interaktywne tytułu nie są obsługiwane przez ten element

en: Failed to configure LAME encoder. Check your encoding parameters.
pl: Nie udało się skonfigurować kodera LAME. Proszę sprawdzić parametry kodowania.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
pl: Żądana prędkość bitowa %d kbit/s dla właściwości '%s' nie jest dozwolona. Prędkość bitowa zmieniona na %d kbit/s.

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
pl: Nie udało się skonfigurować kodera TwoLAME. Proszę sprawdzić parametry kodowania.

en: This stream contains no data.
pl: Ten strumień nie zawiera danych.

en: Internal data stream error.
pl: Błąd wewnętrzny strumienia danych.
