gst-plugins-good 0.10.22.2 - en to pl translation catalogue (170 entries)

en: Could not establish connection to sound server
pl: Nie udało się nawiązać połączenia z serwerem dźwięku

en: Failed to query sound server capabilities
pl: Nie udało się odpytać o możliwości serwera dźwięku

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
pl: '%s' autorstwa '%s'

en: Internal data stream error.
pl: Błąd wewnętrzny strumienia danych.

en: Failed to decode JPEG image
pl: Nie udało się zdekodować obrazu JPEG

en: Could not connect to server
pl: Nie udało się połączyć z serwerem

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
pl: Brak lub niepoprawne wejście dźwięku, strumień AVI będzie uszkodzony.

en: This file contains no playable streams.
pl: Ten plik nie zawiera strumieni nadających się do odtworzenia.

en: This file is invalid and cannot be played.
pl: Ten plik jest błędny i nie może być odtworzony.

en: This file is incomplete and cannot be played.
pl: Ten plik jest niekompletny i nie może być odtworzony.

en: This file is corrupt and cannot be played.
pl: Ten plik jest uszkodzony i nie może być odtworzony.

en: The video in this file might not play correctly.
pl: Obraz w tym pliku może nie być odtwarzany prawidłowo.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
pl: Ten plik zawiera zbyt dużo strumieni. Odtwarzanie tylko %d pierwszych

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
pl: Nie znaleziono obsługiwanego strumienia. Być może trzeba zainstalować wtyczkę rozszerzenia GStreamera RTSP dla strumieni Real media.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
pl: Nie znaleziono obsługiwanego strumienia. Być może trzeba zezwolić na więcej protokołów transportu, albo może brakować właściwej wtyczki rozszerzenia RTSP GStreamera.

en: Internal data flow error.
pl: Błąd wewnętrzny przepływu danych.

en: Volume
pl: Głośność

en: Bass
pl: Niskie

en: Treble
pl: Wysokie

en: Synth
pl: Syntezator

en: Speaker
pl: Głośniczek

en: Line-in
pl: Wejście

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Mixer
pl: Mikser

en: Record
pl: Nagrywanie

en: In-gain
pl: Wzmocnienie we

en: Out-gain
pl: Wzmocnienie wy

en: Line-1
pl: Linia 1

en: Line-2
pl: Linia 2

en: Line-3
pl: Linia 3

en: Digital-1
pl: Cyfrowe 1

en: Digital-2
pl: Cyfrowe 2

en: Digital-3
pl: Cyfrowe 3

en: Phone-in
pl: Mikrofon

en: Phone-out
pl: Słuchawki

en: Video
pl: Obraz

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do odtwarzania. Urządzenie jest używane przez inną aplikację.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do odtwarzania. Brak uprawnień do otwarcia urządzenia.

en: Could not open audio device for playback.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do odtwarzania.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do nagrywania. Brak uprawnień do otwarcia urządzenia.

en: Could not open audio device for recording.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do nagrywania.

en: Could not open audio device for mixer control handling.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do sterowania mikserem.

en: Could not open audio device for mixer control handling. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do sterowania mikserem. Ta wersja Open Sound System nie jest obsługiwana przez ten element.

en: Master
pl: Główna

en: Front
pl: Przód

en: Rear
pl: Tył

en: Headphones
pl: Słuchawki

en: Center
pl: Środek

en: Side
pl: Boki

en: Built-in Speaker
pl: Wbudowany głośniczek

en: AUX 1 Out
pl: Wyjście AUX 1

en: AUX 2 Out
pl: Wyjście AUX 2

en: AUX Out
pl: Wyjście AUX

en: 3D Depth
pl: Głębia 3D

en: 3D Center
pl: Środek 3D

en: 3D Enhance
pl: Rozszerzenie 3D

en: Telephone
pl: Telefon

en: Line Out
pl: Wyjście linii

en: Line In
pl: Wejście linii

en: Internal CD
pl: Wewnętrzny CD

en: Video In
pl: Wejście video

en: AUX 1 In
pl: Wejście AUX 1

en: AUX 2 In
pl: Wejście AUX 2

en: AUX In
pl: Wejście AUX

en: Record Gain
pl: Wzmocnienie nagrywania

en: Output Gain
pl: Wzmocnienie wyjścia

en: Microphone Boost
pl: Podbicie mikrofonu

en: Loopback
pl: Pętla zwrotna

en: Diagnostic
pl: Diagnostyka

en: Bass Boost
pl: Podbicie basów

en: Playback Ports
pl: Porty odtwarzania

en: Input
pl: Wejście

en: Record Source
pl: Źródło nagrywania

en: Monitor Source
pl: Źródło monitora

en: Keyboard Beep
pl: Piszczenie klawiatury

en: Simulate Stereo
pl: Symulacja stereo

en: Surround Sound
pl: Dźwięk surround

en: Microphone Gain
pl: Wzmocnienie mikrofonu

en: Speaker Source
pl: Źródło głośniczka

en: Microphone Source
pl: Źródło mikrofonu

en: Jack
pl: Gniazdo jack

en: Center / LFE
pl: Środek / LFE

en: Stereo Mix
pl: Miksowanie stereo

en: Mono Mix
pl: Miksowanie mono

en: Input Mix
pl: Miksowanie wejścia

en: SPDIF In
pl: Wejście SPDIF

en: SPDIF Out
pl: Wyjście SPDIF

en: Microphone 1
pl: Mikrofon 1

en: Microphone 2
pl: Mikrofon 2

en: Digital Out
pl: Wyjście cyfrowe

en: Digital In
pl: Wejście cyfrowe

en: Handset
pl: Zestaw słuchawkowy

en: Other
pl: Inne

en: None
pl: Brak

en: On
pl: Włączone

en: Off
pl: Wyłączone

en: Mute
pl: Wyciszenie

en: Fast
pl: Szybko

en: Very Low
pl: Bardzo małe

en: Low
pl: Małe

en: Medium
pl: Średnie

en: High
pl: Duże

en: Very High
pl: Bardzo duże

en: Production
pl: Produkcja

en: Front Panel Microphone
pl: Mikrofon na panelu przednim

en: Front Panel Line In
pl: Wejście linii na panelu przednim

en: Front Panel Headphones
pl: Słuchawki na panelu przednim

en: Front Panel Line Out
pl: Wyjśćie linii na panelu przednim

en: Green Connector
pl: Złącze zielone

en: Pink Connector
pl: Złącze różowe

en: Blue Connector
pl: Złącze niebieskie

en: White Connector
pl: Złącze białe

en: Black Connector
pl: Złącze czarne

en: Gray Connector
pl: Złącze szare

en: Orange Connector
pl: Złącze pomarańczowe

en: Red Connector
pl: Złącze czerwone

en: Yellow Connector
pl: Złącze żółte

en: Green Front Panel Connector
pl: Złącze zielone na panelu przednim

en: Pink Front Panel Connector
pl: Złącze różowe na panelu przednim

en: Blue Front Panel Connector
pl: Złącze niebieskie na panelu przednim

en: White Front Panel Connector
pl: Złącze białe na panelu przednim

en: Black Front Panel Connector
pl: Złącze czarne na panelu przednim

en: Gray Front Panel Connector
pl: Złącze szare na panelu przednim

en: Orange Front Panel Connector
pl: Złącze pomarańczowe na panelu przednim

en: Red Front Panel Connector
pl: Złącze czerwone na panelu przednim

en: Yellow Front Panel Connector
pl: Złącze żółte na panelu przednim

en: Spread Output
pl: Rozprowadzenie wyjścia

en: Downmix
pl: Miksowanie w dół

en: Virtual Mixer Input
pl: Wejście miksera wirtualnego

en: Virtual Mixer Output
pl: Wyjście miksera wirtualnego

en: Virtual Mixer Channels
pl: Kanały miksera wirtualnego

note: TRANSLATORS: name + number of a volume mixer control
en: %s %d Function
pl: Funkcja %s %d

note: TRANSLATORS: name of a volume mixer control
en: %s Function
pl: Funkcja %s

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do odtwarzania. Ta wersja Open Sound System nie jest obsługiwana przez ten element.

en: Playback is not supported by this audio device.
pl: Odtwarzanie nie jest obsługiwane przez to urządzenie dźwiękowe.

en: Audio playback error.
pl: Błąd odtwarzania dźwięku.

en: Recording is not supported by this audio device.
pl: Nagrywanie nie jest obsługiwane przez to urządzenie dźwiękowe.

en: Error recording from audio device.
pl: Błąd nagrywania z urządzenia dźwiękowego.

en: Gain
pl: Wzmocnienie

en: Headphone
pl: Słuchawki

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
pl: Błąd odczytu %d bajtów z urządzenia '%s'.

en: Got unexpected frame size of %u instead of %u.
pl: Otrzymano nieoczekiwany rozmiar klatki %u zamiast %u.

en: Error reading %d bytes on device '%s'.
pl: Błąd odczytu %d bajtów z urządzenia '%s'.

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
pl: Błąd pobierania możliwości urządzenia '%s': to nie jest sterownik v4l2. Proszę sprawdzić czy to sterownik v4l1.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
pl: Nie udało się odpytać o atrybuty wejścia %d urządzenia %s

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
pl: Nie udało się uzyskać ustawień tunera %d urządzenia '%s'.

en: Failed to query norm on device '%s'.
pl: Nie udało się odpytać normalizacji urządzenia '%s'.

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
pl: Nie udało się uzyskać atrybutów sterujących urządzenia '%s'.

en: Cannot identify device '%s'.
pl: Nie można zidentyfikować urządzenia '%s'.

en: This isn't a device '%s'.
pl: To nie jest urządzenie '%s'.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia '%s' do odczytu i zapisu.

en: Device '%s' is not a capture device.
pl: Urządzenie '%s' nie jest urządzeniem przechwytującym.

en: Device '%s' is not a output device.
pl: Urządzenie '%s' nie jest urządzeniem wyjściowym.

en: Failed to set norm for device '%s'.
pl: Nie udało się ustawić normalizacji dla urządzenia '%s'.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
pl: Nie udało się uzyskać aktualnej częstotliwości tunera dla urządzenia '%s'.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
pl: Nie udało się ustawić aktualnej częstotliwości tunera dla urządzenia '%s' na %lu Hz.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
pl: Nie udało się uzyskać siły sygnału dla urządzenia '%s'.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
pl: Nie udało się uzyskać wartości sterującej %d urządzenia '%s'.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
pl: Nie udało się ustawić %d jako wartości sterującej %d urządzenia '%s'.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
pl: Nie udało się uzyskać aktualnego wejścia urządzenia '%s'. Może to radio

en: Failed to set input %d on device %s.
pl: Nie udało się ustawić wejścia %d urządzenia %s.

en: Could not enqueue buffers in device '%s'.
pl: Nie udało się skolejkować buforów urządzenia '%s'.

en: Failed trying to get video frames from device '%s'.
pl: Nie udało się uzyskać klatek obrazu z urządzenia '%s'.

en: Failed after %d tries. device %s. system error: %s
pl: Niepowodzenie po %d próbach. Urządzenie %s. Błąd systemowy: %s

en: Could not get parameters on device '%s'
pl: Nie udało się uzyskać parametrów urządzenia '%s'

en: Video input device did not accept new frame rate setting.
pl: Urządzenie wejściowe obrazu nie przyjęło nowego ustawienia częstotliwości klatek.

en: Could not map buffers from device '%s'
pl: Nie udało się odwzorować buforów z urządzenia '%s'

en: The driver of device '%s' does not support any known capture method.
pl: Sterownik urządzenia '%s' nie obsługuje żadnej znanej metody przechwytywania.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
pl: Zmiana rozdzielczości w czasie działania nie jest jeszcze obsługiwana.

en: Cannot operate without a clock
pl: Nie można pracować bez zegara
