gst-plugins-bad 0.10.9.3 - en to pl translation catalogue (85 entries)

en: Could not read title information for DVD.
pl: Nie udało się odczytać informacji o tytułach dla DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia DVD '%s'.

en: Failed to set PGC based seeking.
pl: Nie udało się ustawić przewijania opartego na PGC.

en: Internal clock error.
pl: Błąd wewnętrzny zegara.

en: Internal data flow error.
pl: Błąd wewnętrzny przepływu danych.

en: No file name specified for writing.
pl: Nie określono nazwy pliku do zapisu.

en: Could not open file "%s" for writing.
pl: Nie udało się otworzyć pliku "%s" do zapisu.

en: Internal data stream error.
pl: Błąd wewnętrzny strumienia danych.

en: Could not write to file "%s".
pl: Nie udało się zapisać danych do pliku "%s".

en: Failed to configure TwoLAME encoder. Check your encoding parameters.
pl: Nie udało się skonfigurować kodera TwoLAME. Proszę sprawdzić parametry kodowania.

en: The requested bitrate %d kbit/s for property '%s' is not allowed. The bitrate was changed to %d kbit/s.
pl: Żądane bitrate %d kbit/s dla właściwości '%s' nie jest dozwolone - zmieniono na %d kbit/s.

en: Device "%s" does not exist.
pl: Urządzenie "%s" nie istnieje.

en: Could not open frontend device "%s".
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia frontendu "%s".

en: Could not get settings from frontend device "%s".
pl: Nie udało się pobrać ustawień z urządzenia frontendu "%s".

en: Could not open file "%s" for reading.
pl: Nie udało się otworzyć pliku "%s" do odczytu.

en: Could not open audio device for mixer control handling.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do sterowania mikserem.

en: Could not open audio device for mixer control handling. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do sterowania mikserem. Ta wersja Open Sound System nie jest obsługiwana przez ten moduł.

en: Fast
pl: Szybka

en: Low
pl: Niska

en: Medium
pl: Średnia

en: High
pl: Wysoka

en: Very high
pl: Bardzo wysoka

en: Production
pl: Produkcyjna

en: Off
pl: Wyłączone

en: On
pl: Włączone

en: Surround sound
pl: Dźwięk surround

en: Input mix
pl: Miksowanie wejścia

en: Front
pl: Przód

en: Rear
pl: Tył

en: Side
pl: Bok

en: Center / LFE
pl: Środek / LFE

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Front panel microphone
pl: Mikrofon na przednim panelu

en: Input
pl: Wejście

en: Line-in
pl: Wejście linii

en: Green connector
pl: Zielone gniazdo

en: Green front panel connector
pl: Zielone gniazdo na przednim panelu

en: Pink connector
pl: Różowe gniazdo

en: Pink front panel connector
pl: Różowe gniazdo na przednim panelu

en: Blue connector
pl: Niebieskie gniazdo

en: Blue front panel connector
pl: Niebieskie gniazdo na przednim panelu

en: Orange connector
pl: Pomarańczowe gniazdo

en: Orange front panel connector
pl: Pomarańczowe gniazdo na przednim panelu

en: Black connector
pl: Czarne gniazdo

en: Black front panel connector
pl: Czarne gniazdo na przednim panelu

en: Gray connector
pl: Szare gniazdo

en: Gray front panel connector
pl: Szare gniazdo na przednim panelu

en: White connector
pl: Białe gniazdo

en: White front panel connector
pl: Białe gniazdo na przednim panelu

en: Red connector
pl: Czerwone gniazdo

en: Red front panel connector
pl: Czerwone gniazdo na przednim panelu

en: Yellow connector
pl: Żółte gniazdo

en: Yellow front panel connector
pl: Żółte gniazdo na przednim panelu

en: Green connector function
pl: Funkcja zielonego gniazda

en: Green front panel connector function
pl: Funkcja zielonego gniazda na przednim panelu

en: Pink connector function
pl: Funkcja różowego gniazda

en: Pink front panel connector function
pl: Funkcja różowego gniazda na przednim panelu

en: Blue connector function
pl: Funkcja niebieskiego gniazda

en: Blue front panel connector function
pl: Funkcja niebieskiego gniazda na przednim panelu

en: Orange connector function
pl: Funkcja pomarańczowego gniazda

en: Orange front panel connector function
pl: Funkcja pomarańczowego gniazda na przednim panelu

en: Black connector function
pl: Funkcja czarnego gniazda

en: Black front panel connector function
pl: Funkcja czarnego gniazda na przednim panelu

en: Gray connector function
pl: Funkcja szarego gniazda

en: Gray front panel connector function
pl: Funkcja szarego gniazda na przednim panelu

en: White connector function
pl: Funkcja białego gniazda

en: White front panel connector function
pl: Funkcja białego gniazda na przednim panelu

en: Red connector function
pl: Funkcja czerwonego gniazda

en: Red front panel connector function
pl: Funkcja czerwonego gniazda na przednim panelu

en: Yellow connector function
pl: Funkcja żółtego gniazda

en: Yellow front panel connector function
pl: Funkcja żółtego gniazda na przednim panelu

en: Front panel line-in
pl: Wejście linii na przednim panelu

en: Headphones
pl: Słuchawki

en: Front panel headphones
pl: Słuchawki na przednim panelu

en: Virtual mixer input
pl: Wejście wirtualnego miksera

en: Virtual mixer output
pl: Wyjście wirtualnego miksera

en: Virtual mixer channel configuration
pl: Konfiguracja kanałów wirtualnego miksera

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do odtwarzania. Urządzenie jest używane przez inną aplikację.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do odtwarzania. Brak uprawnień do otwarcia urządzenia.

en: Could not open audio device for playback.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do odtwarzania.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do odtwarzania. Ta wersja Open Sound System nie jest obsługiwana przez ten moduł.

en: Playback is not supported by this audio device.
pl: To urządzenie dźwiękowe nie obsługuje odtwarzania.

en: Audio playback error.
pl: Błąd odtwarzania dźwięku

en: Recording is not supported by this audio device.
pl: To urządzenie dźwiękowe nie obsługuje nagrywania.

en: Error recording from audio device.
pl: Błąd nagrywania z urządzenia dźwiękowego.
