gst-plugins-bad 0.10.13.2 - en to pl translation catalogue (117 entries)

en: Could not read title information for DVD.
pl: Nie udało się odczytać informacji o tytułach dla DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia DVD '%s'.

en: Failed to set PGC based seeking.
pl: Nie udało się ustawić przewijania opartego na PGC.

en: Internal clock error.
pl: Błąd wewnętrzny zegara.

en: Internal data flow error.
pl: Błąd wewnętrzny przepływu danych.

en: No file name specified for writing.
pl: Nie określono nazwy pliku do zapisu.

en: Could not open file "%s" for writing.
pl: Nie udało się otworzyć pliku "%s" do zapisu.

en: Internal data stream error.
pl: Błąd wewnętrzny strumienia danych.

en: Could not write to file "%s".
pl: Nie udało się zapisać danych do pliku "%s".

en: Device "%s" does not exist.
pl: Urządzenie "%s" nie istnieje.

en: Could not open frontend device "%s".
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia frontendu "%s".

en: Could not get settings from frontend device "%s".
pl: Nie udało się pobrać ustawień z urządzenia frontendu "%s".

en: Could not open file "%s" for reading.
pl: Nie udało się otworzyć pliku "%s" do odczytu.

en: Could not open audio device for mixer control handling.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do sterowania mikserem.

en: Could not open audio device for mixer control handling. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do sterowania mikserem. Ta wersja Open Sound System nie jest obsługiwana przez ten moduł.

en: Volume
pl: Głośność

en: Master
pl: Główna

en: Front
pl: Przód

en: Rear
pl: Tył

en: Headphones
pl: Słuchawki

en: Center
pl: Środek

en: Surround
pl: Otoczenie

en: Side
pl: Bok

en: Built-in Speaker
pl: Wbudowany głośniczek

en: AUX 1 Out
pl: Wyjście AUX 1

en: AUX 2 Out
pl: Wyjście AUX 2

en: AUX Out
pl: Wyjście AUX

en: Bass
pl: Tony niskie

en: Treble
pl: Tony wysokie

en: 3D Depth
pl: Głębokość 3D

en: 3D Center
pl: Środek 3D

en: 3D Enhance
pl: Uwydatnienie 3D

en: Telephone
pl: Telefon

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Line Out
pl: Wyjście linii

en: Line In
pl: Wejście linii

en: Internal CD
pl: Wewnętrzne CD

en: Video In
pl: Wejście wideo

en: AUX 1 In
pl: Wejście AUX 1

en: AUX 2 In
pl: Wejście AUX 2

en: AUX In
pl: Wejście AUX

en: Record Gain
pl: Wzmocnienie nagrywania

en: Output Gain
pl: Wzmocnienie wyjścia

en: Microphone Boost
pl: Podbicie mikrofonu

en: Loopback
pl: Pętla zwrotna

en: Diagnostic
pl: Diagnostyka

en: Bass Boost
pl: Podbicie basów

en: Playback Ports
pl: Porty playbacku

en: Input
pl: Wejście

en: Record Source
pl: Źródło nagrywania

en: Monitor Source
pl: Źródło monitora

en: Keyboard Beep
pl: Pisk klawiatury

en: Simulate Stereo
pl: Symulacja stereo

en: Surround Sound
pl: Dźwięk surround

en: Microphone Gain
pl: Wzmocnienie mikrofonu

en: Speaker Source
pl: Źródło głośniczka

en: Microphone Source
pl: Źródło mikrofonu

en: Jack
pl: Gniazdo

en: Center / LFE
pl: Środek / LFE

en: Stereo Mix
pl: Miksowanie stereo

en: Mono Mix
pl: Miksowanie mono

en: Input Mix
pl: Miksowanie wejścia

en: SPDIF In
pl: Wejście SPDIF

en: SPDIF Out
pl: Wyjście SPDIF

en: Microphone 1
pl: Mikrofon 1

en: Microphone 2
pl: Mikrofon 2

en: Digital Out
pl: Wyjście cyfrowe

en: Digital In
pl: Wejście cyfrowe

en: Handset
pl: Zestaw słuchawkowy

en: Other
pl: Inne

en: None
pl: Brak

en: On
pl: Włączone

en: Off
pl: Wyłączone

en: Mute
pl: Wyciszenie

en: Fast
pl: Szybka

en: Very Low
pl: Bardzo niska

en: Low
pl: Niska

en: Medium
pl: Średnia

en: High
pl: Wysoka

en: Very High
pl: Bardzo wysoka

en: Production
pl: Produkcyjna

en: Front Panel Microphone
pl: Mikrofon na przednim panelu

en: Front Panel Line In
pl: Wejście linii na przednim panelu

en: Front Panel Headphones
pl: Słuchawki na przednim panelu

en: Front Panel Line Out
pl: Wyjście linii na przednim panelu

en: Green Connector
pl: Zielone gniazdo

en: Pink Connector
pl: Różowe gniazdo

en: Blue Connector
pl: Niebieskie gniazdo

en: White Connector
pl: Białe gniazdo

en: Black Connector
pl: Czarne gniazdo

en: Gray Connector
pl: Szare gniazdo

en: Orange Connector
pl: Pomarańczowe gniazdo

en: Red Connector
pl: Czerwone gniazdo

en: Yellow Connector
pl: Żółte gniazdo

en: Green Front Panel Connector
pl: Zielone gniazdo na przednim panelu

en: Pink Front Panel Connector
pl: Różowe gniazdo na przednim panelu

en: Blue Front Panel Connector
pl: Niebieskie gniazdo na przednim panelu

en: White Front Panel Connector
pl: Białe gniazdo na przednim panelu

en: Black Front Panel Connector
pl: Czarne gniazdo na przednim panelu

en: Gray Front Panel Connector
pl: Szare gniazdo na przednim panelu

en: Orange Front Panel Connector
pl: Pomarańczowe gniazdo na przednim panelu

en: Red Front Panel Connector
pl: Czerwone gniazdo na przednim panelu

en: Yellow Front Panel Connector
pl: Żółte gniazdo na przednim panelu

en: Spread Output
pl: Wyjście przestrzenne

en: Downmix
pl: Miksowanie w dół

en: Virtual Mixer Input
pl: Wejście wirtualnego miksera

en: Virtual Mixer Output
pl: Wyjście wirtualnego miksera

en: Virtual Mixer Channels
pl: Kanały wirtualnego miksera

en: %s Function
pl: Funkcja %s

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do odtwarzania. Urządzenie jest używane przez inną aplikację.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do odtwarzania. Brak uprawnień do otwarcia urządzenia.

en: Could not open audio device for playback.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do odtwarzania.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
pl: Nie udało się otworzyć urządzenia dźwiękowego do odtwarzania. Ta wersja Open Sound System nie jest obsługiwana przez ten moduł.

en: Playback is not supported by this audio device.
pl: To urządzenie dźwiękowe nie obsługuje odtwarzania.

en: Audio playback error.
pl: Błąd odtwarzania dźwięku

en: Recording is not supported by this audio device.
pl: To urządzenie dźwiękowe nie obsługuje nagrywania.

en: Error recording from audio device.
pl: Błąd nagrywania z urządzenia dźwiękowego.
