gss 0.1.5 - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Kerberos V5 GSS-API mechanism
pl: Mechanizm Kerberos V5 GSS-API

en: A required input parameter could not be read
pl: Wymagany parametr wejściowy nie mógł być odczytany

en: A required output parameter could not be written
pl: Wymagany parametr wyjściowy nie mógł być zapisany

en: A parameter was malformed
pl: Parametr był źle sformułowany

en: An unsupported mechanism was requested
pl: Żądano nieobsługiwanego mechanizmu

en: An invalid name was supplied
pl: Podano błędną nazwę

en: A supplied name was of an unsupported type
pl: Podana nazwa była nieobsługiwanego typu

en: Incorrect channel bindings were supplied
pl: Podano niepoprawne powiązania kanału

en: An invalid status code was supplied
pl: Podano błędny kod stanu

en: A token had an invalid MIC
pl: Token miał błędny MIC

en: No credentials were supplied, or the credentials were unavailable or inaccessible
pl: Nie podano danych uwierzytelniających lub były niedostępne

en: No context has been established
pl: Nie ustalono kontekstu

en: A token was invalid
pl: Token był błędny

en: A credential was invalid
pl: Dane uwierzytelniające były niepoprawne

en: The referenced credentials have expired
pl: Wskazane dane uwierzytelniające wygasły

en: The context has expired
pl: Kontekst wygasł

en: Unspecified error in underlying mechanism
pl: Nieokreślony błąd w podrzędnym mechanizmie

en: The quality-of-protection requested could not be provided
pl: Żądana jakość zabezpieczenia nie mogła być zapewniona

en: The operation is forbidden by local security policy
pl: Operacja jest zabroniona przez lokalną politykę bezpieczeństwa

en: The operation or option is unavailable
pl: Operacja lub opcja jest niedostępna

en: The requested credential element already exists
pl: Żądany element danych uwierzytelniających już istnieje

en: The provided name was not a mechanism name
pl: Dostarczona nazwa nie była nazwą mechanizmu

en: The gss_init_sec_context() or gss_accept_sec_context() function must be called again to complete its function
pl: Funkcja gss_init_sec_context() lub gss_accept_sec_context() musi być wywołana ponownie aby dokończyć funkcję

en: The token was a duplicate of an earlier token
pl: Token był duplikatem wcześniejszego

en: The token's validity period has expired
pl: Okres poprawności tokenu minął

en: A later token has already been processed
pl: Późniejszy token był już przetworzony

en: An expected per-message token was not received
pl: Nie otrzymano oczekiwanego tokenu dla komunikatu

en: No error
pl: Brak błędu

en: No @ in SERVICE-NAME name string
pl: Brak @ w łańcuchu nazwy SERVICE-NAME

en: STRING-UID-NAME contains nondigits
pl: STRING-UID-NAME zawiera znaki nie będące cyframi

en: UID does not resolve to username
pl: UID nie rozwiązuje się na nazwę użytkownika

en: Validation error
pl: Błąd kontroli poprawności

en: Couldn't allocate gss_buffer_t data
pl: Nie można przydzielić danych gss_buffer_t

en: Message context invalid
pl: Błędny kontekst komunikatu

en: Buffer is the wrong size
pl: Zły rozmiar bufora

en: Credential usage type is unknown
pl: Nieznany sposób użycia danych uwierzytelniających

en: Unknown quality of protection specified
pl: Podano nieznaną jakoś zabezpieczenia

en: Principal in credential cache does not match desired name
pl: Zarządca w buforze danych uwierzytelniających nie pasuje do żądanej nazwy

en: No principal in keytab matches desired name
pl: Żaden zarządca w keytab nie pasuje do żądanej nazwy

en: Credential cache has no TGT
pl: Bufor danych uwierzytelniających nie zawiera TGT

en: Authenticator has no subkey
pl: Authenticator nie ma pola subkey

en: Context is already fully established
pl: Kontekst już został w pełni ustalony

en: Unknown signature type in token
pl: Nieznany rodzaj sygnatury w tokenie

en: Invalid field length in token
pl: Błędna długość pola w tokenie

en: Attempt to use incomplete security context
pl: Próba użycia niepełnego kontekstu bezpieczeństwa

en: No krb5 error
pl: Brak błędu krb5

en: Unknown krb5 error
pl: Nieznany błąd krb5

en: Try `%s --help' for more information.
pl: `%s --help' poda więcej informacji.

en: Usage: %s OPTIONS...
pl: Składnia: %s OPCJE...

en: Command line interface to GSS, used to explain error codes.
pl: Interfejs linii poleceń do GSS służący do wyjaśniania kodów błędów.

en: Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
pl: Argumenty obowiązkowe dla opcji długich są obowiązkowe także dla opcji krótkich.

en:   -h, --help        Print help and exit
      -V, --version     Print version and exit
      -m, --major=LONG  Describe a `major status' error code vaue in plain text.
      -q, --quiet       Silent operation  (default=off)
pl:   -h, --help        Wypisanie tego opisu i zakończenie
      -V, --version     Wypisanie numeru wersji i zakończenie
      -m, --major=LONG  Opis "głównego" kodu błędu w postaci tekstowej
      -q, --quiet       Działanie bez komunikatów (domyślnie wyłączone)

en: GSS-API major status code %ld (0x%lx).
pl: Główny kod stanu GSS-API %ld (0x%lx).

en:    MSB                                                                 LSB
       +-----------------+-----------------+---------------------------------+
       |  Calling Error  |  Routine Error  |       Supplementary Info        |
       |
pl:    MSB                                                                 LSB
       +-----------------+-----------------+---------------------------------+
       |  Błąd wywołania |  Błąd procedury |       Dodatkowe informacje      |
       |

en: Masked routine error %ld (0x%lx) shifted into %ld (0x%lx):
pl: Maskowany błąd procedury %ld (0x%lx) przesunięty do %ld (0x%lx):

en: %s: displaying status code failed
pl: %s: wyświetlanie kodu stanu nie powiodło się

en: Masked calling error %ld (0x%lx) shifted into %ld (0x%lx):
pl: Maskowany błąd wywołania %ld (0x%lx) przesunięty do %ld (0x%lx):

en: Masked supplementary info %ld (0x%lx) shifted into %ld (0x%lx):
pl: Maskowane dodatkowe informacje %ld (0x%lx) przesunięte do %ld (0x%lx):

en: No error
pl: Brak błędu
