bison-runtime 2.4.1a - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
pl: błąd składni: nie można cofnąć przesunięcia symbolu leksykalnego

en: syntax is ambiguous
pl: składnia jest niejednoznaczna

en: syntax error
pl: błąd składni

en: syntax error, unexpected %s
pl: błąd składni, niespodziewany symbol %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
pl: błąd składni, niespodziewany symbol %s, oczekiwano %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
pl: błąd składni, niespodziewany symbol %s, oczekiwano %s lub %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
pl: błąd składni, niespodziewany %s, oczekiwano %s lub %s lub %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
pl: błąd składni, niespodziewany symbol %s, oczekiwano %s lub %s lub %s lub %s

en: memory exhausted
pl: pamięć wyczerpana
