gst-plugins-bad 1.4.0 - en to nb_NO translation catalogue (34 entries)

en: Internal data stream error.
nb_NO: Intern feil i datastrøm.

en: format wasn't negotiated before get function
nb_NO: formatet ble ikke forhandlet før get-funksjon

en: Could not read title information for DVD.
nb_NO: Kunne ikke lese tittelinformasjonen til DVD-en.

en: Failed to open DVD device '%s'.
nb_NO: Kunne ikke åpne DVD-enheten «%s».

en: Failed to set PGC based seeking.
nb_NO: Kunne ikke sette PGC-basert søking.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
nb_NO: Kunne ikke lese DVD-en. Dette kan være fordi DVD-en er kryptert DVD-dekrypteringsbiblioteket ikke er installert.

en: Could not read DVD.
nb_NO: Kunne ikke lese DVD-en.

en: This file contains no playable streams.
nb_NO: Denne filen inneholder ingen spillbare strømmer.

en: Couldn't get the Manifest's URI
nb_NO: Kunne ikke hente Manifest-nettadressen.

en: Failed to get fragment URL.
nb_NO: Klarte ikke å hente fragment-nettadresse.

en: Couldn't download fragments
nb_NO: Kunne ikke laste ned fragmenter

en: Could not open sndfile stream for reading.
nb_NO: Kunne ikke åpne sndfile for lesing.

en: No file name specified for writing.
nb_NO: Ingen filnavn oppgitt for skriving.

en: Could not open file "%s" for writing.
nb_NO: Kunne ikke åpne filen «%s» for skriving.

en: Could not write to file "%s".
nb_NO: Kunne ikke skrive til fil «%s».

en: Could not establish connection to sndio
nb_NO: Kunne ikke opprette forbindelse til sndio

en: Failed to query sndio capabilities
nb_NO: Spørring etter tilgjengelige egenskaper i sndio feilet

en: Could not configure sndio
nb_NO: Kunne ikke konfigurere sndio

en: Could not start sndio
nb_NO: Kunne ikke starte sndio

en: Internal data flow error.
nb_NO: Intern feil i datastrøm.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
nb_NO: Genererte filen har en større preroll tid enn strømmens varighet

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
nb_NO: Mangler element «%s» - kontroller GStreamer-installasjonen din.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
nb_NO: Filplassering er satt til NULL, vennligst sett den til et gyldig filnavn

en: Subpicture format was not configured before data flow
nb_NO: Underbildeformat er ikke konfigurert før dataflyt

en: Given file name "%s" can't be converted to local file name encoding.
nb_NO: Oppgitt filnavn «%s» kan ikke konverteres til lokal filnavnkoding.

en: Device "%s" does not exist.
nb_NO: Enhet «%s» eksisterer ikke.

en: Could not open frontend device "%s".
nb_NO: Kunne ikke åpne frontenhet «%s».

en: Could not get settings from frontend device "%s".
nb_NO: Kunne ikke hente innstillinger fra frontenhet «%s».

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
nb_NO: Kan ikke nummerere leveringssystemer fra frontenhet «%s».

en: Could not open file "%s" for reading.
nb_NO: Kunne ikke åpne filen «%s» for lesing.

en: Couldn't find DVB channel configuration file
nb_NO: Kunne ikke finne DVB-kanal-konfigurasjonsfil

en: Couldn't load DVB channel configuration file: %s
nb_NO: Kunne ikke finne DVB-kanalkonfigurasjonsfil: %s

en: DVB channel configuration file doesn't contain any channels
nb_NO: DVB-kanalkonfigurasjonsfilen inneholder ingen kanaler

en: Couldn't find details for DVB channel %s
nb_NO: Kunne ikke finne detaljer for DVB-kanal %s
