hello-2.3.91 - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: %s: extra operand: %s
ms: %s: operan lebihan: %s

en: Try `%s --help' for more information.
ms: Cuba `%s --help' untuk lebih maklumat.

en: hello, world
ms: Hello, Duniaku

note: TRANSLATORS: Use box drawing characters or other fancy stuff if your encoding (e.g., UTF-8) allows it.  If done so add the following note, please: [Note: For best viewing results use a UTF-8 locale, please.]
en: +---------------+
    | Hello, world! |
    +---------------+
ms: +---------------+
    | Hello, Duniaku! |
    +---------------+

en: Hello, world!
ms: Hello, Duniaku!

note: TRANSLATORS: --help output 1 (synopsis) no-wrap
en: Usage: %s [OPTION]...
ms: Penggunaan: %s [PILIHAN]

note: TRANSLATORS: --help output 2 (brief description) no-wrap
en: Print a friendly, customizable greeting.
ms: Cetak ucapselamat yang mesra dan mudah diubah.

note: TRANSLATORS: --help output 3: options 1/2 no-wrap
en:   -h, --help          display this help and exit
      -v, --version       display version information and exit
ms:   -h, --help        paparkan bantuan dan keluar
      -v, --version   paparkan maklumat versi dan keluar

note: TRANSLATORS: --help output 4: options 2/2 no-wrap
en:   -t, --traditional       use traditional greeting format
      -n, --next-generation   use next-generation greeting format
      -g, --greeting=TEXT     use TEXT as the greeting message
ms:   -t, --traditional      menggunakan format ucapan tradisional
      -n, --next-generation  menggunakan format ucapan generasi akan datang
      -g, --greeting=TEKS    guna TEKS untuk ucapselamat

en: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <http://gnu.org/licenses/gpl.html>
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
ms: Hakcipta (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    Lesen GPLv3+: GNU GPL version 3 atau kemudiannya <http://gnu.org/licenses/gpl.html>
    Ini adalah perisian bebas, anda boleh mengedarnya.
    TIADA WARANTI dalam had yang dibenarkan oleh undang-undang.

en: Unknown system error
ms: Ralat sistem tidak diketahui

en: write error
ms: ralat tulis

en: memory exhausted
ms: memoritelah kehabisan
