hello-2.1.1 - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: %s: option `%s' is ambiguous
ms: %s: pilihan `%s' adalah kabur

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
ms: %s: pilihan `--%s' tidak mengizinkan hujah

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
ms: %s: pilihan `%c %s' tidak mengizinkan hujah

en: %s: option `%s' requires an argument
ms: %s: pilihan `%s' memerlukan hujah

en: %s: unrecognized option `--%s'
ms: %s: pilihan tidak dapat dikenalpasti `--%s'

en: %s: unrecognized option `%c%s'
ms: %s: pilihan tidak dapat dikenalpasti `%c%s'

en: %s: illegal option -- %c
ms: %s: pilihan adalah salah  -- %c

en: %s: invalid option -- %c
ms: %s: pilihan tidak sah -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
ms: %s: pilihan memerlukan hujah -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
ms: %s: pilihan `-W %s' adalah kabur

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
ms: %s: pilihan `-W %s' tidak mengizinkan hujah

en: Too many arguments
ms: Terlalu banyak hujah

en: Try `%s --help' for more information.
ms: Cuba `%s --help' untuk lebih maklumat.

note: TRANSLATORS: --help output 1 no-wrap
en: GNU hello, THE greeting printing program.
ms: GNU hello, program pencetakan ucapan.

note: TRANSLATORS: --help output 2 no-wrap
en: Usage: %s [OPTION]
ms: Penggunaan: %s [PILIHAN]

note: TRANSLATORS: --help output 3 : options 1/2 no-wrap
en:   -h, --help          display this help and exit
      -v, --version       display version information and exit
ms:   -h, --help        paparkan bantuan dan keluar
      -v, --version   paparkan maklumat versi dan keluar

note: TRANSLATORS: --help output 4 : options 2/2 no-wrap
en:   -t, --traditional       use traditional greeting format
      -n, --next-generation   use next-generation greeting format
      -m, --mail              print your mail
ms:   -t, --traditional             menggunakan format ucapan tradisional
      -n, --next-generation  menggunakan format ucapan generasi akan datang
      -m, --mail                    cetak surat awak

note: TRANSLATORS: --help output 5 (end) TRANSLATORS, please don't forget to add the contact address for your translation! no-wrap
en: Report bugs to <%s>.
ms: Laporkan pepijat kepada <%s>.

en: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A
    PARTICULAR PURPOSE.  You may redistribute copies of GNU %s under the terms
    of the GNU General Public License.
    For more information about these matters, see the file named COPYING.
ms: Hakcipta (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    Tiada jaminan disediakan, tidak juga untuk KEBOLEHANDAGANGAN atau KEUPAYAAN UNTUK
    SESUATU TUJUAN KHUSUS.  Kamu harus mengedarkan salinan GNU %s dibawah syarat-syarat
    Lesen Awan Umum GNU.
    Untuk maklumat tambahan berkenaan masalah ini, sila rujuk nama fail PENYALINAN.

en: %s: Incompatible flags: -m and -t
ms: %s: Bendera yang tidak serasi: -m and -t

en: %s: Who are you?
ms: %s: Siapakah anda?

en: %s: Cannot find your mail spool file.
ms: %s: Tidak menjumpai surat fail anda.

en: Nothing happens here.
ms: Tiada apa yang berlaku disini.

en: hello, world
ms: Hello, Duniaku

note: TRANSLATORS: Use box drawing characters or other fancy stuff if your encoding (e.g., UTF-8) allows it.  If done so add the following note, please: [Note: For best viewing results use a UTF-8 locale, please.]
en: +---------------+
    | Hello, world! |
    +---------------+
ms: +---------------+
    | Hello, Duniaku! |
    +---------------+

en: Hello, world!
ms: Hello, Duniaku!

en: %s: Virtual memory exhausted
ms: %s: Memori maya telah kehabisan
