gtkspell-2.0.16-pre1 - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: <i>(no suggestions)</i>
ms: <i>(tiada cadangan)</i>

en: More...
ms: Lagi...

note: + Add to Dictionary
en: Add "%s" to Dictionary
ms: Tambah "%s" ke Kamus

note: - Ignore All
en: Ignore All
ms: Abai Semua

note: on top: language selection
en: Languages
ms: Bahasa

en: enchant error for language: %s
ms: pantau ralat pada bahasa: %s
