bfd 2.45.90 - en to ms translation catalogue (92 entries)

en: no error
ms: tiada ralat

en: memory exhausted
ms: kehabisan memori

en: unknown error
ms: ralat tidak diketahui

en: unknown
ms: tidak diketahui

en: not set
ms: tidak ditetapkan

en: none
ms: tiada

en: yes
ms: ya

en: <unknown>
ms: <tidak diketahui>

en: division by zero
ms: dibahagi dengan sifar

en: None
ms: Tiada

en: Unknown
ms: Tidak Diketahui

en: %s not implemented
ms: %s tidak dilaksanakan

en: address
ms: alamat

en: pointer
ms: penunjuk

en:     name: %.*s
ms:     nama: %.*s

en:    compiler   : %.*s
ms:    pembina    : %.*s

en:    filename   : %.*s
ms:    nama fail   : %.*s

en: executable
ms: boleh laksana

en: native
ms: asli

en: BASE_IMAGE
ms: IMEJ_ASAS

en: MEMORY_MANAGEMENT
ms: PENGURUSAN_INGATAN

en: SECURITY
ms: KESELAMATAN

en: NETWORKS
ms: RANGKAIAN

en: COUNTERS
ms: PENGIRA

en: STABLE
ms: STABIL

en: MISC
ms: LAIN-LAIN

en: GALAXY
ms: GALAKSI

en: *unknown*
ms: *tidak diketahui*

en:   size : %u
ms:   saiz : %u

en: %s: no such symbol
ms: %s: tiada simbol sedemikian

en: Description Directory
ms: Direktori Keterangan

en: Special Directory
ms: Direktori Khas

en: Thread Storage Directory [.tls]
ms: Direktori Penyimpanan Benang [.tls]

en: Load Configuration Directory
ms: Muat Direktori Konfigurasi

en: Bound Import Directory
ms: Ikat Direktori Import

en: Import Address Table Directory
ms: Import Direktori Jadual Alamat

en: Delay Import Directory
ms: Lambatkan Direktori Import

en: CLR Runtime Header
ms: Pengepala Masa Larian CLR

en: Reserved
ms: Simpanan

en: 
    There is an import table, but the section containing it could not be found
ms: 
    Terdapat jadual import, tetapi seksyen yang mengandunginya tidak dapat dijumpai

en: 
    There is an import table in %s, but that section has no contents
ms: 
    Terdapat jadual import dalam %s, tetapi seksyen tersebut tiada kandungan

en: 
    There is an import table in %s at 0x%lx
ms: 
    Terdapat jadual import dalam %s pada 0x%lx

en: 
    The Import Tables (interpreted %s section contents)
ms: 
    Jadual Import (tafsiran kandungan seksyen %s)

en: 
    	DLL Name: %.*s
ms: 
    	Nama DLL: %.*s

en: 
    There is a first thunk, but the section containing it could not be found
ms: 
    Terdapat thunk pertama, tetapi seksyen yang mengandunginya tidak dapat dijumpai

en: 	<corrupt: 0x%08lx>
ms: 	<rosak: 0x%08lx>

en: 
    There is an export table, but the section containing it could not be found
ms: 
    Terdapat jadual eksport, tetapi seksyen yang mengandunginya tidak dapat dijumpai

en: 
    There is an export table in %s, but it is too small (%d)
ms: 
    Terdapat jadual eksport dalam %s, tetapi ia terlalu kecil (%d)

en: 
    There is an export table in %s, but contents cannot be read
ms: 
    Terdapat jadual eksport dalam %s, tetapi kandungannya tidak dapat dibaca

en: 
    There is an export table in %s at 0x%lx
ms: 
    Terdapat jadual eksport dalam %s pada 0x%lx

en: 
    The Export Tables (interpreted %s section contents)
ms: 
    Jadual Eksport (tafsiran kandungan seksyen %s)

en: Export Flags 			%lx
ms: Bendera Eksport 			%lx

en: Time/Date stamp 		%lx
ms: Cop masa/tarikh 		%lx

en: Major/Minor 			%d/%d
ms: Utama/Minor 			%d/%d

en: Name
ms: Nama

en: Ordinal Base 			%ld
ms: Asas Ordinal 			%ld

en: Number in:
ms: Nombor dalam:

en: 	Export Address Table 		%08lx
ms: 	Jadual Alamat Eksport 		%08lx

en: 	[Name Pointer/Ordinal] Table	%08lx
ms: 	Jadual [Penunjuk Nama/Ordinal]	%08lx

en: Table Addresses
ms: Alamat Jadual

en: 	Export Address Table
ms: 	Jadual Alamat Eksport

en: 	Name Pointer Table
ms: 	Jadual Penunjuk Nama

en: 	Ordinal Table
ms: 	Jadual Ordinal

en: 
    Export Address Table -- Ordinal Base %ld
ms: 
    Jadual Alamat Eksport -- Asas Ordinal %ld

en: Forwarder RVA
ms: Penghantar RVA

en: Export RVA
ms: Eksport RVA

en: 
    [Ordinal/Name Pointer] Table -- Ordinal Base %ld
ms: 
    Jadual [Ordinal/Penunjuk Nama] -- Asas Ordinal %ld

en: 
    The Function Table (interpreted .pdata section contents)
ms: 
    Jadual Fungsi (kandungan seksyen .pdata yang ditafsirkan)

en: %03x %*.s Entry:
ms: %03x %*.s Masukan:

en: name: [val: %08lx len %d]:
ms: nama: [nilai: %08lx pjg %d]:

en: <corrupt string length: %#x>
ms: <panjang rentetan rosak: %#x>

en: <corrupt string offset: %#lx>
ms: <offset rentetan rosak: %#lx>

en: , Value: %#08lx
ms: , Nilai: %#08lx

en: <unknown directory type: %d>
ms: <jenis direktori tidak diketahui: %d>

en: Corrupt .rsrc section detected!
ms: Bahagian .rsrc yang rosak dikesan!

en:  String table starts at offset: %#03x
ms:  Jadual rentetan bermula pada offset: %#03x

en:  Resources start at offset: %#03x
ms:  Sumber bermula pada offset: %#03x

en: 
    There is a debug directory, but the section containing it could not be found
ms: 
    Terdapat direktori nyahpijat, tetapi seksyen yang mengandunginya tidak dapat dijumpai

en: 
    There is a debug directory in %s, but that section has no contents
ms: 
    Terdapat direktori nyahpijat dalam %s, tetapi bahagian itu tidak mempunyai kandungan

en: 
    There is a debug directory in %s at 0x%lx
ms: 
    Terdapat direktori nyahpepijat dalam %s pada 0x%lx

en: Type                Size     Rva      Offset
ms: Jenis               Saiz     Rva      Offset

note: The MS dumpbin program reportedly ands with 0xff0f before printing the characteristics field.  Not sure why.  No reason to emulate it here.
en: 
    Characteristics 0x%x
ms: 
    Ciri-ciri 0x%x

en: failed to update file offsets in debug directory
ms: gagal mengemaskini offset fail dalam direktori nyahpijat

en: %pB: failed to read debug data section
ms: %pB: gagal membaca bahagian data nyahpepijat

en: .rsrc merge failure: duplicate string resource: %d
ms: gagal menggabung .rsrc: sumber rentetan berulang: %d

en: .rsrc merge failure: a directory matches a leaf
ms: gagal menggabung .rsrc: direktori sepadan dengan daun

en: .rsrc merge failure: duplicate leaf
ms: gagal menggabung .rsrc: daun pendua

en: .rsrc merge failure: duplicate leaf: %s
ms: gagal menggabung .rsrc: daun pendua: %s

en: .rsrc merge failure: dirs with differing characteristics
ms: gagal menggabung .rsrc: directori dengan ciri berbeza

en: .rsrc merge failure: differing directory versions
ms: gagal menggabung .rsrc: versi direktori berbeza

note: Corrupted .rsrc section - cannot merge.
en: %pB: .rsrc merge failure: corrupt .rsrc section
ms: %pB: gagal menggabung .rsrc: bahagian .rsrc rosak

en: %pB: .rsrc merge failure: unexpected .rsrc size
ms: %pB: gagal menggabung .rsrc: saiz .rsrc tidak dijangka
